По турам 15 Квітня 14:00 14 тур U-13 Перша ліга ОДЮСШ U-13 ДЮСШ №2 -2 1 3 U-13 Міщани Горохів 12:00 11 тур U-13 Перша ліга ОДЮСШ U-13 Юніор-Мідас 0 2 U-13 Боратин 10:00 9 тур U-13 Перша ліга ОДЮСШ Волинь10-3 3 1 U-13 Олімпія 08:40 7 тур U-13 Перша ліга ОДЮСШ U-13 Любарт-2 2 1 U-13 Боратин 08:00 11 тур U-13 Перша ліга ОДЮСШ U-13 Олімпія-2 0 6 Волинь10-3 13 Квітня 14:00 13 тур U-13 Перша ліга ОДЮСШ U-13 ФК Сойне Прилісне 4 0 U-13 FC Respect-2* 11:20 15 тур U-13 Перша ліга ОДЮСШ U-13 Юніор-Мідас 1 6 U-13 ФК Сойне Прилісне 10:40 7 тур U-13 Перша ліга ОДЮСШ U-13 ДЮСШ №2 -2 1 3 U-13 ЖФК Легіон 09 Квітня 18:40 13 тур U-9 Вища ліга СК ВНУ U-9 Derby 5 1 U-9 Любарт-2 16:40 9 тур U-9 Вища ліга СК ВНУ U-9 Любарт Kids 3 1 U-9 Derby 16:00 4 тур U-9 Вища ліга СК ВНУ U-9 Любарт-2 4 1 U-9 Derby-2 13:20 11 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Любарт-3 5 1 U-13 ЖФК Легіон 12:40 8 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 3 0 U-13 Олімпія 12:00 15 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Derby 1 0 U-13 ДЮСШ №2 -2 11:20 17 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія-2 4 1 U-13 FC Respect-2* 10:40 17 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Любарт-3 0 1 U-13 ДЮСШ №2 -2 10:00 4 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 FC Respect-2* 1 6 U-13 Любарт-2 00:02 10 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 FC Respect-2* 5 0 U-13 ДЮСШ Млинів 00:01 17 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ Млинів 0 5 U-13 ФК Сойне Прилісне 00:00 15 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Іква-Стир-2 0 5 U-13 ДЮСШ Млинів 08 Квітня 17:20 10 тур U-9 Вища ліга СК ВНУ U-9 Любарт-2 2 7 U-10 Олімпія14 16:00 5 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 FC Respect-2* 3 0 U-13 Любарт-3 15:20 11 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія 3+ --3 U-13 ДЮСШ №2 -2 14:40 9 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 FC Respect-2* 1 4 U-13 Боратин 14:00 8 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Сойне Прилісне 4 0 U-13 ДЮСШ №2 -2 13:20 8 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Боратин 3 0 U-13 Любарт-3 12:40 16 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Любарт-2 7 0 U-13 ДЮСШ №2 -2 12:00 15 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Боратин 7 2 U-13 ЖФК Легіон 10:40 19 тур U-13 Перша ліга СК ВНУ U-13 Олімпія09* 3 4 U-13 Любарт-2 10:00 4 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Міщани Горохів 4 3 U-13 Юніор-Мідас 02 Квітня 18:00 4 тур U-11 Перша ліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ №4 Луцьк 4 4 U-11 ФК Спортінг Карпилівка 17:20 16 тур U-11 Перша ліга СК ВНУ U-13 Олімпія12 9 0 U-11 Derby-2 16:40 11 тур U-11 Перша ліга СК ВНУ U-11 Олімпія 0 11 U-11 ФК Спортінг Карпилівка 16:20 8 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Любарт-2 2 0 U-9 Олімпія15 16:00 6 тур U-13 Перша ліга СК ВНУ U-13 Боратин 1 1 U-13 Derby 15:40 15 тур U-11 Перша ліга СК ВНУ U-11 Derby-2 0 4 U-11 Амазонка 15:40 4 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 ФК Гірка Полонка 6 3 U-9 FC Respect 15:00 1 тур U-13 Перша ліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 0 0 U-13 Боратин 15:00 19 тур U-13 Перша ліга СК ВНУ U-13 Олімпія09* 0 0 U-13 ФК Гірка Полонка 14:00 11 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Derby 7 1 U-7 Лаккі Тім 13:20 10 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 FC Respect 4 1 U-7 Любарт Kids 12:40 13 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Олімпія-2* 0 0 U-7 Лаккі Тім 12:00 8 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Derby 3+ 00 U-7 Юніор-Мідас-Амазонка* 11:40 8 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ДЮСШ №4 Луцьк-Respect 1 4 U-15 ДЮСШ Рожище 11:20 11 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Олімпія-2* 0 0 U-7 Любарт Kids 11:00 8 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 Любарт-2 1 5 U-15 Olam-Kesef Sport Острожець* 10:40 14 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Юніор-Мідас-Амазонка* 0 1 U-7 Лаккі Тім 10:00 14 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Derby 2 0 U-7 Олімпія-2* 00:01 9 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Гірка Полонка 0 5 U-13 ДЮСШ №2 -2 01 Квітня 18:40 14 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Олімпія 13 1 0 U-11 Любарт Kids 18:20 1 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ Волинь10-3 9 0 U-13 ЖФК Легіон 17:40 11 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ЖФК Легіон 1 4 U-11 Юніор-Мідас 17:20 10 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ Костопіль 3 0 U-11 Любарт Kids 17:00 8 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Сойне Прилісне 5 2 U-11 Зоря-2 Рівненський р-н 16:20 8 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ЖФК Легіон 3 2 U-11 Любарт-2 16:00 13 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Олімпія 13 1 0 U-11 ДЮСШ Костопіль 15:00 3 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ №2 3 0 U-13 Любарт 15:00 9 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Іква-Стир-2 0 9 U-13 Любарт-2 14:30 11 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Зоря Рівненський р-н 0 1 U-13 Ладомир 14:20 14 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Сойне Прилісне 8 6 U-13 ФК Атлетік Цумань 14:00 10 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Любарт 3 3 Волинь10-2 13:20 6 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Ладомир 1 2 U-13 ДЮСШ Костопіль 13:00 12 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Іква-Стир-2 1 8 U-13 ФК Атлетік Цумань 12:40 7 тур U-13 Суперліга СК ВНУ Волинь10 5 2 U-13 ДЮСШ №2 12:20 1 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Сойне Прилісне 6 1 U-11 Іква - Стир-2 12:00 11 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ Костопіль 2 4 Волинь10-2 11:40 1 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Іква-Стир-2 2 2 U-13 ФК Сойне Прилісне 11:00 17 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Сойне Прилісне 2 3 U-11 Іква - Стир 26 Березня 16:00 5 тур U-15 Вища ліга Військовий Ліцей,майданчик №1 U-15 ДЮСШ №4 Луцьк-Respect 4 2 U-15 Любарт-2 15:20 17 тур U-11 Перша ліга Військовий Ліцей,майданчик №2 U-11 Зоря-2 Рівненський р-н 4 1 U-11 ДЮСШ №2-2 Луцьк 14:40 19 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 3+ --3 U-13 Олімпія09* 14:40 14 тур U-11 Суперліга Військовий Ліцей,майданчик №1 U-11 ДЮСШ №2 Луцьк 5 3 U-11 ДЮСШ Маневичі 14:40 13 тур U-13 Перша ліга Військовий Ліцей,майданчик №2 U-13 Любарт-3 4 3 U-13 ФК Гірка Полонка 14:00 6 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир 13 0 U-11 Derby-2 14:00 3 тур U-13 Суперліга Військовий Ліцей,майданчик №1 U-13 Іква-Стир 0 12 U-13 ДЮСШ Маневичі 14:00 17 тур U-13 Перша ліга Військовий Ліцей,майданчик №2 U-13 ФК Атлетік Цумань 2 1 U-13 Олімпія 13:20 9 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 Любарт-2 0 3 U-15 Боратин 13:20 14 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Іква-Стир-2 0 4 U-13 Боратин 13:20 2 тур U-13 Суперліга Військовий Ліцей,майданчик №1 Волинь10-2 5 1 U-13 Волинь11-Червоні 12:40 14 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир 9 3 U-11 ЖФК Легіон 12:40 10 тур U-11 Суперліга Військовий Ліцей,майданчик №1 U-11 Зоря Рівненський р-н 1 1 U-11 ДЮСШ Маневичі 12:40 11 тур U-11 Суперліга Військовий Ліцей,майданчик №2 U-11 ДЮСШ №2 Луцьк 12 2 U-11 Derby 12:00 14 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Іква-Стир* 3 5 U-7 Любарт Kids 12:00 12 тур U-11 Суперліга Військовий Ліцей,майданчик №1 U-11 Любарт Kids 4 1 U-11 Derby 11:20 17 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Іква-Стир-2 3 4 U-13 ЖФК Легіон 11:20 6 тур U-13 Суперліга Військовий Ліцей,майданчик №1 Волинь10-2 6 2 U-13 ДЮСШ №2 11:20 6 тур U-13 Перша ліга Військовий Ліцей,майданчик №2 U-13 Юніор-Мідас 0 3 U-13 Любарт-2 10:40 10 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Іква-Стир* 1 6 U-7 Derby 10:40 1 тур U-13 Суперліга Військовий Ліцей,майданчик №1 U-13 FC Respect 0 12 U-13 Любарт 10:40 6 тур U-13 Перша ліга Військовий Ліцей,майданчик №2 Волинь10-3 12 0 U-13 FC Respect-2* 10:00 9 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Іква-Стир* -3- +3 U-7 Лаккі Тім 10:00 5 тур U-13 Суперліга Військовий Ліцей,майданчик №1 U-13 Волинь11 5 1 U-13 ДЮСШ №2 10:00 13 тур U-11 Суперліга Військовий Ліцей,майданчик №2 U-11 Любарт Kids 1 3 U-11 ДЮСШ №2 Луцьк 19 Березня 17:20 5 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир 14 0 U-11 Олімпія 16:00 16 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Любарт-2 1 2 U-11 Олімпія 15:20 7 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Юніор-Мідас 1 6 U-11 Іква - Стир 14:40 16 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Юніор-Мідас 5 2 U-13 ФК Гірка Полонка 14:00 12 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Юніор-Мідас-Амазонка* 0 0 U-7 Любарт Kids 13:20 14 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Любарт-2 3 1 U-13 Олімпія 12:40 12 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Derby 1 8 U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 12:00 15 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Любарт-2 4 2 U-13 Олімпія-2 11:20 9 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ЖФК Легіон 5 8 U-13 Derby 10:40 15 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир-2 2 4 U-11 ЖФК Легіон 10:00 16 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир-2 1 7 U-11 ДЮСШ №4 Луцьк 18 Березня 17:20 12 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Лаккі Тім 1 6 U-7 FC Respect 16:40 19 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія09* -3- +3 U-13 Любарт-3 16:00 10 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ЖФК Легіон 2 3 U-13 Любарт-2 15:20 15 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Любарт-3 1 4 U-13 Олімпія 14:40 16 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Сойне Прилісне 3 5 U-13 Боратин 14:00 15 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Сойне Прилісне 5 2 U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 13:20 7 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ Млинів 0 5 U-13 Derby 12:40 9 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Любарт Kids 1 5 U-7 Derby 12:00 13 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Міщани Горохів 5 0 U-13 Олімпія-2 12 Березня 15:20 14 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 0 2 U-11 ФК Спортінг Карпилівка 14:40 14 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Гірка Полонка 1 1 U-13 FC Respect-2* 13:20 5 тур U-13 Суперліга СК ВНУ Волинь10 8 0 U-13 FC Respect 13:20 8 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ Млинів 2 7 U-13 Любарт-2 12:40 12 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ №2 Луцьк 2 1 U-11 Олімпія 13 12:40 8 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Лаккі Тім 3 2 U-11 Derby-2 12:00 5 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Derby 3 1 U-11 Любарт Kids 12:00 14 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ Волинь10-3 10 2 U-13 ДЮСШ Млинів 11:20 3 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Волинь11 4 2 U-13 FC Respect 11:20 13 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ДЮСШ №2-2 Луцьк 4 1 U-11 ЖФК Легіон 10:40 7 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Олімпія 13 4 2 U-11 Любарт Kids 10:40 5 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Derby 2 1 U-13 Юніор-Мідас 10:00 4 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Derby 1 6 U-11 ДЮСШ №2 Луцьк 10:00 16 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ЖФК Легіон 2 1 U-11 Лаккі Тім 11 Березня 16:00 13 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Олімпія 6 0 U-7 Любарт Kids 15:20 17 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Derby-2 6 4 U-11 Любарт-2 14:40 16 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Іква-Стир-2 0 11 Волинь10-3 14:00 10 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Іква-Стир-2 3 2 U-13 Любарт-3 13:20 11 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Любарт 3 5 Волинь10 13:20 8 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Іква-Стир-2 3 7 U-13 Derby 12:40 3 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Волинь11-Червоні 2 3 U-13 Ладомир 12:00 11 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 FC Respect 0 6 U-15 Боратин 12:00 16 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Міщани Горохів 6 2 U-13 Derby 11:20 11 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ДЮСШ №4 Рівне 3 0 U-15 ДЮСШ Рожище 11:20 10 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Іква-Стир 11 1 U-9 Derby-2 10:40 5 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 Olam-Kesef Sport Острожець* 3 1 U-15 Любарт 10:40 2 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Іква-Стир-2 3 1 U-13 ФК Гірка Полонка 10:00 3 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ДЮСШ №4 Рівне 3 2 U-15 FC Respect 10:00 8 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 ФК Гірка Полонка 1 5 U-9 Іква-Стир 05 Березня 17:20 7 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія12 14 1 U-11 ЖФК Легіон 16:40 14 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ЖФК Легіон 1 4 U-13 Юніор-Мідас 15:20 17 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ДЮСШ №4 Луцьк 10 2 U-11 Лаккі Тім 14:40 14 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 FC Respect 5 0 U-7 Олімпія 14:00 1 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія-2 3 3 U-13 ФК Атлетік Цумань 13:20 12 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Гірка Полонка 0 6 U-13 Любарт-2 12:40 10 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 2 1 U-13 ДЮСШ №2 -2 12:00 19 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ Волинь10-3 3+ --3 U-13 Олімпія09* 11:20 12 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Амазонка 1 3 U-13 Олімпія12 10:40 17 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ Волинь10-3 5 1 U-13 Derby 00:00 4 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ДЮСШ №4 Луцьк ? ? U-11 ФК Спортінг Карпилівка 04 Березня 18:40 5 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія12 14 0 U-11 Лаккі Тім 18:00 14 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Любарт-3 0 5 U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 16:00 12 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Сойне Прилісне 7 2 U-11 Олімпія 15:20 7 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Волинь11-Червоні 4 4 U-13 Любарт 15:20 10 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Сойне Прилісне 7 2 U-13 Derby 14:40 10 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Derby 0 3 U-11 Олімпія 13 14:00 3 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ДЮСШ Рожище 2 4 U-15 Olam-Kesef Sport Острожець* 13:20 6 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 Боратин 1 5 U-15 Любарт 13:20 16 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Юніор-Мідас 4 2 U-11 Амазонка 12:40 12 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Олімпія 3 2 U-7 Derby 12:00 9 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Іква-Стир 3+ --3 U-13 FC Respect 12:00 10 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Юніор-Мідас-Амазонка* 1 1 U-7 Олімпія-2* 11:20 10 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ДЮСШ №4 Рівне 4 2 U-15 ФК Сойне Прилісне 11:20 19 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія09* -3- +3 U-13 Юніор-Мідас 10:40 11 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ №2 2 1 U-13 Іква-Стир 10:40 12 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ №2 -2 3 1 U-13 Олімпія-2 10:00 2 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ДЮСШ №4 Рівне 3+ --3 U-15 Іква-Стир 10:00 19 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія09* -3- +3 U-13 FC Respect-2* 26 Лютого 16:40 4 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 5 1 U-11 Derby-2 16:00 16 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Атлетік Цумань 1 7 U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 15:20 11 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Міщани Горохів 1 9 U-9 Derby 14:40 3 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Міщани Горохів 6 5 U-13 ФК Атлетік Цумань 14:00 2 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Міщани Горохів 0 2 U-9 Derby-2 13:20 15 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир 2 3 U-11 ДЮСШ №4 Луцьк 12:40 7 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Іква-Стир-2 1 8 U-13 Міщани Горохів 12:00 9 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир 6 1 U-11 ДЮСШ №2-2 Луцьк 11:20 6 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Іква-Стир-2 2 7 U-13 ДЮСШ №2 -2 10:40 2 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир 5 3 U-11 Амазонка 10:00 5 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія-2 6 2 U-13 Іква-Стир-2 25 Лютого 18:40 8 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 FC Respect 1 7 U-9 Юніор-Мідас 18:00 8 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 ДЮСШ Костопіль 3 1 U-9 Derby 16:40 9 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ Млинів 2 1 U-13 Любарт-3 16:00 17 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Юніор-Мідас 2 4 U-13 Олімпія12 15:20 2 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Волинь11 4 4 Волинь10 15:20 13 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Зоря-2 Рівненський р-н 4 0 U-11 Олімпія 14:40 8 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Derby 2 2 U-11 ДЮСШ Костопіль 14:40 12 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ Млинів 1 4 U-13 Юніор-Мідас 14:00 8 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ Костопіль 2 2 U-13 Любарт 14:00 3 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Зоря-2 Рівненський р-н 11 1 U-11 Лаккі Тім 13:20 13 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Любарт Kids 13 0 U-9 Derby-2 12:40 11 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ Костопіль 3 6 U-11 ДЮСШ Маневичі 12:40 8 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Лаккі Тім 0 2 U-7 Любарт Kids 12:00 1 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Зоря Рівненський р-н 4 2 U-13 ДЮСШ Маневичі 12:00 13 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир-2 4 0 U-11 Лаккі Тім 11:20 3 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ Маневичі 0 4 U-11 Зоря Рівненський р-н 11:20 17 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир-2 0 8 U-11 ФК Спортінг Карпилівка 10:40 10 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 Любарт 18 1 U-15 Любарт-2 10:40 9 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир-2 2 2 U-11 ДЮСШ №2-2 Луцьк 10:00 1 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ДЮСШ №4 Луцьк-Respect 2 6 U-15 Боратин 12 Лютого 22:56 10 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Юніор-Мідас 3+ --3 U-9 Лаккі Тім 22:55 8 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Лаккі Тім -3- +3 U-9 Derby-2 22:54 5 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Лаккі Тім -3- +3 U-9 Міщани Горохів 22:53 2 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 ДЮСШ Костопіль 3+ --3 U-9 Лаккі Тім 17:20 7 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Олімпія15 6 0 U-9 ФК Гірка Полонка 16:40 11 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Зоря-2 Рівненський р-н 2 5 U-13 Олімпія12 16:00 8 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Гірка Полонка 1 5 U-13 Олімпія-2 15:20 16 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Зоря-2 Рівненський р-н 3 3 U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 14:40 9 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Юніор-Мідас 11 1 U-11 Лаккі Тім 14:00 7 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 5 1 U-11 ДЮСШ №2-2 Луцьк 13:20 8 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир-2 1 8 U-11 Юніор-Мідас 11:20 14 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Derby 1 7 U-11 Зоря Рівненський р-н 11:20 11 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Іква-Стир 6 1 U-9 FC Respect 10:40 5 тур U-13 Суперліга СК ВНУ Волинь10-2 6 1 U-13 Зоря Рівненський р-н 10:40 11 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 FC Respect 3 0 U-7 Іква-Стир* 10:00 11 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Олімпія 13 2 6 U-11 Зоря Рівненський р-н 10:00 8 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Олімпія 9 0 U-7 Іква-Стир* 09:20 6 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ №2 Луцьк 5 1 U-11 Любарт Kids 11 Лютого 16:40 11 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ДЮСШ №4 Луцьк 6 1 U-11 Derby-2 16:20 1 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Волинь11 3 6 Волинь10-2 16:00 13 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-10 Олімпія14 3 1 U-9 Юніор-Мідас 15:40 3 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ФК Сойне Прилісне 4 3 U-15 ДЮСШ №4 Луцьк-Respect 15:00 8 тур U-13 Суперліга СК ВНУ Волинь10 9 2 U-13 Іква-Стир 14:40 9 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 FC Respect 2 1 U-7 Юніор-Мідас-Амазонка* 14:00 12 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія 3 1 U-13 Міщани Горохів 13:20 2 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-10 Олімпія14 6 1 U-9 Олімпія15 12:40 9 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Сойне Прилісне 8 4 U-13 Міщани Горохів 12:20 2 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Іква-Стир 0 6 U-13 Ладомир 12:00 16 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Сойне Прилісне 5 3 U-11 ДЮСШ №2-2 Луцьк 11:20 5 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Сойне Прилісне 0 5 U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 10:40 12 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ Волинь10-3 2 3 U-13 Боратин 10:00 2 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Сойне Прилісне 7 0 U-11 Лаккі Тім 05 Лютого 15:20 10 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Міщани Горохів 0 8 U-9 Любарт Kids 14:40 8 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ЖФК Легіон 4 8 U-13 Міщани Горохів 14:00 9 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 ДЮСШ Костопіль 22 0 U-9 Міщани Горохів 13:20 19 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія09* -3- +3 U-13 Міщани Горохів 12:40 10 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 ДЮСШ Костопіль 9 0 U-9 ФК Гірка Полонка 12:00 11 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Гірка Полонка 2 5 U-13 Derby 11:20 10 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ Волинь10-3 4 2 U-13 Юніор-Мідас 10:40 13 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 ДЮСШ Костопіль 10 1 U-9 FC Respect 10:00 10 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 3 0 U-11 Лаккі Тім 04 Лютого 15:20 13 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Амазонка 3 2 U-11 Любарт-2 14:40 13 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ Маневичі 6 3 U-11 Derby 14:40 12 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Derby 2 5 U-7 FC Respect 14:00 10 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 FC Respect 2 1 U-13 Ладомир 14:00 2 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 FC Respect 1 15 U-9 Derby 13:20 10 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ Маневичі 1 4 Волинь10 13:20 4 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Любарт Kids 4 1 U-9 Олімпія15 12:40 8 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ Маневичі 2 1 U-11 Любарт Kids 12:40 16 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія-2 0 1 U-13 Любарт-3 12:00 5 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Любарт 0 3 U-13 Ладомир 11:20 9 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 Любарт 7 0 U-15 ДЮСШ №4 Рівне 11:20 15 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ДЮСШ №2-2 Луцьк 1 5 U-11 ФК Спортінг Карпилівка 10:40 1 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Ладомир 2 0 U-13 ДЮСШ №2 10:40 10 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Лаккі Тім 0 2 U-7 Олімпія 10:00 8 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 Боратин 4 2 U-15 ДЮСШ №4 Рівне 10:00 1 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Лаккі Тім 1 12 U-11 ФК Спортінг Карпилівка 29 Січня 18:40 12 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Спортінг Карпилівка 6 3 U-11 Derby-2 18:00 12 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ЖФК Легіон 5 4 U-13 FC Respect-2* 17:20 13 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Юніор-Мідас 0 2 U-11 ФК Спортінг Карпилівка 16:40 19 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Атлетік Цумань 3 2 U-13 Олімпія09* 16:00 15 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Юніор-Мідас 4 3 U-11 Зоря-2 Рівненський р-н 15:20 12 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Боратин 3 1 U-13 ФК Атлетік Цумань 14:40 14 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Зоря-2 Рівненський р-н 2 3 U-11 Derby-2 13:20 6 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ДЮСШ №4 Луцьк 4 0 U-11 Зоря-2 Рівненський р-н 12:40 4 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Іква-Стир-2 1 6 U-13 Олімпія 12:00 9 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Іква-Стир 3 0 U-9 Любарт-2 11:20 4 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 FC Respect 5 0 U-7 Іква-Стир* 28 Січня 18:40 4 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Лаккі Тім 0 2 U-7 Derby 18:00 7 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Лаккі Тім 0 3 U-9 Любарт-2 16:40 11 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Лаккі Тім 4 7 U-11 ДЮСШ №2-2 Луцьк 16:00 5 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ Млинів 1 3 U-13 ДЮСШ №2 -2 15:20 9 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Любарт-2 1 4 U-11 ДЮСШ №4 Луцьк 14:40 2 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ Млинів 2 9 U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 13:20 5 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Гірка Полонка 0 9 Волинь10-3 22 Січня 18:00 3 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Derby 4 0 U-13 FC Respect-2* 17:20 7 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія 7 0 U-13 ФК Гірка Полонка 16:40 12 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 ФК Гірка Полонка 0 13 U-9 Derby 16:00 16 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ Млинів 6 1 U-13 ЖФК Легіон 15:20 9 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-10 Олімпія14 9 0 U-9 ФК Гірка Полонка 14:40 1 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ Млинів 1 1 U-13 ФК Гірка Полонка 14:00 5 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 FC Respect 0 6 U-9 Любарт-2 13:20 3 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Лаккі Тім 0 10 U-9 Любарт Kids 12:40 5 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Лаккі Тім 0 3 U-7 FC Respect 12:00 12 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Лаккі Тім 0 9 U-11 Іква - Стир 11:20 9 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 3 2 U-11 Іква - Стир-2 10:40 11 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир-2 1 5 U-11 Іква - Стир 10:00 8 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир 1 3 U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 21 Січня 19:20 10 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Зоря-2 Рівненський р-н 4 1 U-11 Амазонка 18:40 12 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 ДЮСШ Костопіль 18 1 U-9 Derby-2 18:00 5 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Зоря-2 Рівненський р-н 8 0 U-11 ЖФК Легіон 17:20 1 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 ДЮСШ Костопіль 4 1 U-9 Юніор-Мідас 16:40 11 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Міщани Горохів 1 5 U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 16:00 9 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Зоря Рівненський р-н 2 1 U-13 ДЮСШ №2 16:00 8 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Юніор-Мідас 2 4 U-13 FC Respect-2* 15:20 5 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Іква-Стир 0 8 U-13 ДЮСШ Костопіль 15:20 15 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Міщани Горохів 0 7 Волинь10-3 14:40 1 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ Костопіль 8 0 U-11 Derby 14:40 5 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Сойне Прилісне 3 2 U-11 ДЮСШ №4 Луцьк 14:00 10 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Іква-Стир 2 3 U-13 Зоря Рівненський р-н 14:00 12 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Сойне Прилісне 7 1 U-13 Любарт-3 13:20 4 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ Костопіль 5 2 U-13 ДЮСШ №2 13:20 11 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Сойне Прилісне 4 0 U-11 Любарт-2 12:40 7 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 FC Respect 2 1 U-15 ДЮСШ №4 Луцьк-Respect 12:40 11 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Сойне Прилісне 3 2 U-13 Любарт-2 12:00 12 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ Костопіль 2 6 U-11 Зоря Рівненський р-н 12:00 4 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Олімпія-2* -3- +3 U-7 Любарт Kids 11:20 9 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ДЮСШ Рожище 3 5 U-15 ФК Сойне Прилісне 11:20 19 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Боратин 3+ 00 U-13 Олімпія09* 10:40 9 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Зоря Рівненський р-н 3 1 U-11 Любарт Kids 10:40 8 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Олімпія 2 1 U-7 Юніор-Мідас-Амазонка* 10:00 2 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ФК Сойне Прилісне 6 3 U-15 FC Respect 10:00 2 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Боратин 1 3 U-13 Олімпія 15 Січня 17:20 14 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Derby 2 2 U-13 Олімпія-2 16:40 1 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія 3 0 U-13 Юніор-Мідас 16:00 5 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Любарт Kids 3+ --3 U-7 Юніор-Мідас-Амазонка* 15:20 6 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Олімпія 5 2 U-7 Derby 14:40 8 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 FC Respect 3+ --3 U-7 Олімпія-2* 14:00 19 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія09* -3- +3 U-13 Derby 13:20 7 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Атлетік Цумань 12 3 U-13 FC Respect-2* 12:40 13 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 4 2 U-13 Любарт-2 12:00 6 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Атлетік Цумань 8 1 U-13 Любарт-3 11:20 12 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Юніор-Мідас 0 1 U-11 ДЮСШ №4 Луцьк 10:40 12 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Любарт Kids 6 5 U-9 Любарт-2 10:00 3 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Derby-2 0 7 U-11 Юніор-Мідас 14 Січня 14:40 7 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Зоря Рівненський р-н 4 1 U-11 Derby 14:40 5 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир-2 0 5 U-11 Любарт-2 14:00 6 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Волинь11-Червоні 3 1 U-13 FC Respect 14:00 6 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир-2 0 3 U-11 Олімпія 13:20 8 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Зоря Рівненський р-н 2 3 U-11 ДЮСШ №2 Луцьк 13:20 12 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Іква-Стир 2 4 U-9 Юніор-Мідас 12:40 10 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 Іква-Стир -3- +3 U-15 Боратин 12:40 6 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Олімпія 6 0 U-7 Любарт Kids 12:00 6 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Зоря Рівненський р-н 1 4 Волинь10 12:00 3 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Іква-Стир 0 3 U-10 Олімпія14 11:20 4 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ДЮСШ Рожище 3+ --3 U-15 Іква-Стир 11:20 3 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія-2 3 4 U-13 Боратин 10:40 4 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Зоря Рівненський р-н 0 2 U-13 Волинь11 10:40 10 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Іква-Стир* 0 3 U-7 Олімпія-2* 10:00 12 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Іква-Стир* 1 2 U-7 Юніор-Мідас-Амазонка* 00:00 6 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Лаккі Тім -3- +3 U-9 ФК Гірка Полонка 00:00 2 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Гірка Полонка 0 5 U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 12 Січня 14:40 9 тур U-11 Перша ліга СК ВНУ U-11 ФК Спортінг Карпилівка 5 1 U-13 Олімпія12 14:00 9 тур U-11 Перша ліга СК ВНУ U-11 Амазонка 3 0 U-11 ФК Сойне Прилісне 14:00 13 тур U-13 Перша ліга ОДЮСШ Волинь10-3 5 0 U-13 ДЮСШ №2 -2 13:20 7 тур U-13 Перша ліга СК ВНУ U-13 Олімпія-2 0 2 U-13 ФК Сойне Прилісне 12:40 6 тур U-11 Перша ліга СК ВНУ U-11 ФК Сойне Прилісне 1 2 U-11 ФК Спортінг Карпилівка 12:40 9 тур U-13 Суперліга ОДЮСШ U-13 ДЮСШ Маневичі 3 2 Волинь10-2 12:00 4 тур U-11 Перша ліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ №2-2 Луцьк 7 0 U-11 Олімпія 12:00 10 тур U-13 Суперліга ОДЮСШ U-13 Волинь11-Червоні 3 1 U-13 ДЮСШ №2 11:20 2 тур U-13 Перша ліга СК ВНУ U-13 ЖФК Легіон 4 9 U-13 ФК Сойне Прилісне 11:20 9 тур U-11 Суперліга ОДЮСШ U-11 Олімпія 13 6 2 U-11 ДЮСШ Маневичі 10:40 6 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 Olam-Kesef Sport Острожець* 3 0 U-15 ФК Сойне Прилісне 10:40 8 тур U-13 Суперліга ОДЮСШ U-13 ДЮСШ Маневичі 2 5 U-13 Волинь11 10:00 5 тур U-13 Перша ліга СК ВНУ U-13 Олімпія 5 0 U-13 ЖФК Легіон 10:00 7 тур U-11 Суперліга ОДЮСШ U-11 ДЮСШ №2 Луцьк 7 2 U-11 ДЮСШ Маневичі 10 Січня 15:20 13 тур U-13 Перша ліга СК ВНУ U-13 ФК Атлетік Цумань 4 1 U-13 ЖФК Легіон 14:40 1 тур U-11 Перша ліга СК ВНУ U-13 Олімпія12 4 1 U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 14:00 11 тур U-13 Перша ліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ Млинів 4 7 U-13 ФК Атлетік Цумань 11:20 6 тур U-9 Вища ліга СК ВНУ U-9 Міщани Горохів 0 5 U-9 Олімпія15 10:40 6 тур U-13 Перша ліга СК ВНУ U-13 Міщани Горохів 5 1 U-13 ДЮСШ Млинів 10:00 8 тур U-9 Вища ліга СК ВНУ U-9 Міщани Горохів 0 13 U-10 Олімпія14 25 Грудня 16:50 11 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Волинь11 3 0 U-13 Волинь11-Червоні 16:10 11 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 Іква-Стир -3- +3 U-15 Любарт 15:30 7 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Іква-Стир 1 3 Волинь10-2 14:50 5 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 FC Respect 3+ --3 U-15 Іква-Стир 14:40 11 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Олімпія ? ? U-11 ФК Спортінг Карпилівка 14:10 4 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Іква-Стир 1 3 U-13 Любарт 13:30 4 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 FC Respect 2 3 U-15 Любарт-2 24 Грудня 16:50 1 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ДЮСШ №4 Рівне 5 2 U-15 ДЮСШ №4 Луцьк-Respect 16:10 4 тур U-13 Суперліга СК ВНУ Волинь10-2 5 1 U-13 FC Respect 16:00 6 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Амазонка 5 1 U-11 Олімпія 15:30 1 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ДЮСШ №4 Рівне 5 1 U-15 Любарт-2 15:20 15 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 ДЮСШ Костопіль 8 0 U-9 Любарт-2 14:50 5 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ Маневичі 6 1 U-13 FC Respect 14:40 19 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія-2 0 6 U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 14:10 9 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ Костопіль 4 0 U-13 Волинь11-Червоні 14:00 6 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія 4 0 U-13 FC Respect-2* 13:30 7 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ №2 Луцьк 1 0 U-11 ДЮСШ Костопіль 13:20 3 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Олімпія 3+ --3 U-7 Олімпія-2* 12:50 6 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Любарт 3 4 U-13 ДЮСШ Маневичі 12:40 12 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 3 1 U-11 ЖФК Легіон 12:10 2 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ Костопіль 3 2 U-11 ДЮСШ №2 Луцьк 12:00 14 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія09* -3- +3 U-13 ДЮСШ №2 -2 11:30 2 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ Костопіль 4 1 Волинь10 11:20 2 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 2 4 U-11 Любарт-2 10:40 7 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Любарт-3 -3- +3 U-13 Юніор-Мідас 10:00 2 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ Волинь10-3 3 0 U-13 Любарт-2 17 Грудня 16:40 4 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ Волинь10-3 8 0 U-13 Любарт-3 16:00 10 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 FC Respect 1 5 U-9 Олімпія15 15:20 2 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія12 8 6 U-11 ДЮСШ №2-2 Луцьк 14:40 6 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія-2 8 1 U-13 ЖФК Легіон 14:00 11 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Іква-Стир-2 0 3 U-13 FC Respect-2* 13:20 15 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія12 11 1 U-11 Олімпія 12:40 5 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Іква-Стир 1 5 U-9 Любарт Kids 12:00 19 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Іква-Стир-2 3+ --3 U-13 Олімпія09* 11:20 6 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Derby 0 3 U-9 Іква-Стир 10:40 7 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Іква-Стир* -3- +3 U-7 Любарт Kids 10:00 3 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Іква-Стир* 0 2 U-7 Derby 11 Грудня 16:40 2 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Любарт Kids 1 4 U-7 Derby 16:00 14 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія12 2 1 U-11 Любарт-2 15:20 6 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Любарт Kids 2 8 U-10 Олімпія14 14:40 2 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 ФК Гірка Полонка 1 4 U-9 Любарт-2 14:00 17 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 1 0 U-13 Юніор-Мідас 13:20 15 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Атлетік Цумань 3 1 U-13 ФК Гірка Полонка 12:40 10 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ДЮСШ №4 Луцьк 6 0 U-11 Олімпія 12:00 4 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Атлетік Цумань 6 5 U-13 Derby 11:20 6 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Лаккі Тім 1 6 U-11 Любарт-2 10:40 4 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Derby 8 0 U-9 Лаккі Тім 10:00 7 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Юніор-Мідас-Амазонка* -3- +3 U-7 Лаккі Тім 10 Грудня 18:00 6 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Сойне Прилісне 2 3 U-13 Олімпія 17:20 10 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Сойне Прилісне 3 1 U-13 Олімпія12 16:40 8 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Ладомир 2 2 Волинь10-2 16:40 3 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 ДЮСШ Костопіль 7 1 U-9 Олімпія15 16:00 9 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Любарт 2 4 U-13 Волинь11 16:00 19 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Сойне Прилісне 4 1 U-13 Олімпія09* 15:20 9 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Ладомир 2 4 Волинь10 15:20 5 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-10 Олімпія14 3 1 U-9 ДЮСШ Костопіль 14:40 2 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ №2 2 7 U-13 ДЮСШ Маневичі 14:40 4 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Сойне Прилісне 6 2 U-11 ЖФК Легіон 14:40 11 тур U-15 Вища ліга Військовий Ліцей U-15 Olam-Kesef Sport Острожець* 1 4 U-15 ДЮСШ №4 Луцьк-Respect 14:00 6 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ Костопіль 4 2 U-11 Олімпія 13 14:00 4 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Міщани Горохів 1 16 U-9 Юніор-Мідас 14:00 1 тур U-15 Вища ліга Військовий Ліцей U-15 Любарт 9 1 U-15 FC Respect 13:20 7 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ Маневичі 1 2 U-13 ДЮСШ Костопіль 13:20 7 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 FC Respect 1 1 U-7 Олімпія 13:20 7 тур U-15 Вища ліга Військовий Ліцей U-15 Боратин 2 2 U-15 ФК Сойне Прилісне 12:40 4 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ Маневичі 1 2 U-11 ДЮСШ Костопіль 12:40 2 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Міщани Горохів 14 1 U-13 FC Respect-2* 12:40 10 тур U-15 Вища ліга Військовий Ліцей U-15 FC Respect 3 6 U-15 Olam-Kesef Sport Острожець* 12:00 1 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Волинь11-Червоні 5 0 U-13 Іква-Стир 12:00 3 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 FC Respect 1 2 U-9 Міщани Горохів 12:00 3 тур U-15 Вища ліга Військовий Ліцей U-15 Любарт-2 3+ --3 U-15 Іква-Стир 11:20 2 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ Маневичі 2 1 U-11 Олімпія 13 11:20 5 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Міщани Горохів 4 1 U-13 Боратин 11:20 7 тур U-15 Вища ліга Військовий Ліцей U-15 ДЮСШ Рожище 0 13 U-15 Любарт 10:40 2 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ Костопіль 7 1 U-13 FC Respect 10:40 19 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія09* -3- +3 U-13 Олімпія-2 10:40 1 тур U-15 Вища ліга Військовий Ліцей U-15 ФК Сойне Прилісне 3+ --3 U-15 Іква-Стир 10:00 6 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Іква-Стир 1 11 U-13 Волинь11 10:00 7 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Derby 3 0 U-7 Олімпія-2* 10:00 2 тур U-15 Вища ліга Військовий Ліцей U-15 ДЮСШ Рожище 6 1 U-15 Любарт-2 04 Грудня 16:00 19 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія09* 2 8 U-13 Олімпія 15:20 10 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Спортінг Карпилівка 12 0 U-11 Любарт-2 14:40 3 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Любарт-2 10 2 U-13 Любарт-3 14:00 3 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Derby 1 2 U-9 Юніор-Мідас 13:20 3 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Гірка Полонка 3 7 U-13 ЖФК Легіон 12:40 5 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Юніор-Мідас 10 1 U-9 ФК Гірка Полонка 12:00 5 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 4 6 U-11 Юніор-Мідас 11:20 15 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 11 3 U-13 FC Respect-2* 10:40 13 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 0 2 U-11 ДЮСШ №4 Луцьк 10:00 6 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ДЮСШ №2-2 Луцьк 1 3 U-11 Юніор-Мідас 03 Грудня 16:00 3 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Юніор-Мідас-Амазонка* 0 1 U-7 Олімпія-2* 15:20 6 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 FC Respect 1 1 U-7 Derby 14:40 1 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 FC Respect 0 12 U-9 Любарт Kids 14:00 2 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Юніор-Мідас 2 2 U-13 Олімпія-2 13:20 3 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ Млинів 0 6 U-13 Олімпія 12:40 6 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ЖФК Легіон 1 5 U-11 Амазонка 12:00 13 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Боратин 4 1 U-13 ДЮСШ Млинів 11:20 12 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Лаккі Тім 0 5 U-9 Олімпія15 10:40 7 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Лаккі Тім 1 1 U-11 Олімпія 10:00 3 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Олімпія 6 1 U-7 Лаккі Тім 27 Листопада 17:40 8 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Спортінг Карпилівка 4 1 U-11 Амазонка 17:00 12 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Зоря-2 Рівненський р-н 5 2 U-11 Любарт-2 16:20 5 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Атлетік Цумань 2 10 U-13 Любарт-2 15:40 7 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Зоря-2 Рівненський р-н 1 7 U-11 ФК Спортінг Карпилівка 15:20 4 тур U-13 Суперліга СК ВНУ Волинь10 2 1 U-13 Волинь11-Червоні 15:00 2 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Атлетік Цумань 3 0 U-13 ДЮСШ №2 -2 14:40 3 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Олімпія 13 3 1 U-11 Derby 14:20 3 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 ФК Гірка Полонка 4 1 U-9 Derby-2 14:00 7 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Зоря Рівненський р-н 4 3 U-13 FC Respect 13:40 4 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Сойне Прилісне 4 2 U-13 ФК Гірка Полонка 13:20 1 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Зоря Рівненський р-н 2 1 U-11 ДЮСШ №2 Луцьк 13:00 13 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Сойне Прилісне 6 0 U-11 Derby-2 12:40 2 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Зоря Рівненський р-н 1 11 U-13 Любарт 12:20 3 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Сойне Прилісне 2 6 Волинь10-3 12:00 2 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Любарт Kids 3 5 U-11 Зоря Рівненський р-н 11:40 14 тур U-11 Перша ліга U-11 ФК Сойне Прилісне 5 2 U-11 Юніор-Мідас 11:00 6 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Любарт-2 1 4 U-9 Юніор-Мідас 10:40 6 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 Іква-Стир -3- +3 U-15 ДЮСШ №4 Луцьк-Respect 10:00 11 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ФК Сойне Прилісне 8 2 U-15 Любарт-2 09:40 2 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Юніор-Мідас 6 3 U-9 Любарт Kids 09:20 9 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 Іква-Стир -3- +3 U-15 Olam-Kesef Sport Острожець* 09:00 5 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Derby-2 7 3 U-11 ДЮСШ №2-2 Луцьк 08:40 8 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ФК Сойне Прилісне 2 9 U-15 Любарт 26 Листопада 18:00 19 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія09* -3- +3 U-13 ЖФК Легіон 17:20 9 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Олімпія 1 4 U-11 ЖФК Легіон 16:40 11 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-10 Олімпія14 13 0 U-9 Derby-2 16:00 8 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ДЮСШ №4 Луцьк 2 1 U-13 Олімпія12 15:20 3 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 11 0 U-13 Іква-Стир-2 14:40 13 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Юніор-Мідас 5 0 U-13 Іква-Стир-2 14:00 5 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Олімпія15 0 3 U-9 Derby 13:20 4 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Юніор-Мідас-Амазонка* 0 2 U-7 Олімпія 12:40 1 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Іква-Стир 1 2 U-9 Олімпія15 12:00 4 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Лаккі Тім 2 3 U-11 Амазонка 11:20 13 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Іква-Стир 8 0 U-9 Лаккі Тім 10:40 5 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Іква-Стир* 2 4 U-7 Олімпія-2* 10:00 2 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Іква-Стир* -3- +3 U-7 Лаккі Тім 20 Листопада 16:20 1 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ №2 -2 6 0 U-13 FC Respect-2* 15:40 10 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія 5 2 U-13 Олімпія-2 15:00 8 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Атлетік Цумань 2 8 Волинь10-3 14:20 4 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ЖФК Легіон 4 4 U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 13:40 9 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Юніор-Мідас 1 6 U-13 ФК Атлетік Цумань 13:00 14 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ДЮСШ №2-2 Луцьк 3 9 U-11 ДЮСШ №4 Луцьк 12:20 1 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Любарт-2 0 5 U-11 Юніор-Мідас 11:40 7 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Derby-2 0 8 U-9 Юніор-Мідас 11:00 2 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Олімпія 2 0 U-7 Олімпія-2* 10:20 1 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Лаккі Тім 0 11 U-10 Олімпія14 09:40 1 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Derby 3 6 U-13 Любарт-2 09:00 1 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Любарт Kids 6 0 U-7 Лаккі Тім 19 Листопада 18:20 3 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Олімпія 0 5 U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 17:40 6 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 FC Respect 3 1 U-9 Derby-2 17:00 17 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 1 3 U-11 Амазонка 16:20 7 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 ДЮСШ Костопіль 9 3 U-9 Любарт Kids 15:40 1 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир 3 0 U-11 Зоря-2 Рівненський р-н 15:20 4 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ДЮСШ Рожище 1 4 U-15 FC Respect 15:00 4 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Іква-Стир 0 7 U-9 ДЮСШ Костопіль 14:40 3 тур U-13 Суперліга СК ВНУ Волинь10 3 2 Волинь10-2 14:20 2 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир-2 0 11 U-11 Зоря-2 Рівненський р-н 14:00 3 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ДЮСШ Рожище 0 8 U-15 Боратин 13:40 2 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Юніор-Мідас-Амазонка* 1 2 U-7 FC Respect 13:20 10 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ Костопіль 2 1 U-13 Волинь11 13:00 4 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир-2 0 7 U-13 Олімпія12 12:40 8 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Зоря Рівненський р-н 1 6 U-13 Волинь11-Червоні 12:20 4 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Боратин 1 1 U-13 ДЮСШ №2 -2 12:00 3 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ Костопіль 6 0 U-11 Любарт Kids 11:40 16 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир 4 1 U-11 ФК Спортінг Карпилівка 11:20 4 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Зоря Рівненський р-н 6 4 U-11 Олімпія 13 11:00 7 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Іква-Стир 6 1 U-9 Міщани Горохів 10:40 3 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ Костопіль 5 0 U-13 Зоря Рівненський р-н 10:20 17 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Міщани Горохів 7 5 U-13 Любарт-2 10:00 5 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Зоря Рівненський р-н 5 4 U-11 ДЮСШ Костопіль 09:40 1 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Міщани Горохів 1 4 U-9 Любарт-2 09:00 1 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Міщани Горохів 9 1 U-13 Любарт-3 13 Листопада 16:20 9 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Лаккі Тім 2 1 U-9 FC Respect 15:40 3 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Спортінг Карпилівка 8 0 U-11 ЖФК Легіон 15:00 6 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Лаккі Тім 3+ --3 U-7 Олімпія-2* 14:20 1 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Derby 9 1 U-9 Derby-2 13:40 7 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир-2 0 6 U-11 Derby-2 13:00 4 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир 4 2 U-11 Любарт-2 12:20 6 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Юніор-Мідас-Амазонка* 3 1 U-7 Іква-Стир* 11:40 3 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Амазонка 9 2 U-11 Іква - Стир-2 11:00 3 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія12 6 2 U-11 Іква - Стир 10:20 1 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Іква-Стир* 0 5 U-7 Олімпія 09:40 1 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Юніор-Мідас-Амазонка* -3- +3 U-7 Derby 09:00 3 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 FC Respect 2 1 U-7 Любарт Kids 12 Листопада 16:20 7 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ Волинь10-3 1 3 U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 15:40 9 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 FC Respect 2 1 U-13 ДЮСШ №2 15:40 7 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Амазонка 2 4 U-11 ДЮСШ №4 Луцьк 15:00 6 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ Маневичі 6 0 U-11 Derby 15:00 10 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ЖФК Легіон 2 1 U-11 Derby-2 14:20 1 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ДЮСШ №4 Луцьк-Respect 1 7 U-15 Любарт 14:20 2 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Олімпія 1 2 U-11 Юніор-Мідас 13:40 1 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Любарт Kids 1 3 U-11 ДЮСШ Маневичі 13:40 11 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ Млинів 3+ --3 U-13 Олімпія09* 13:00 11 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Волинь11 1 1 U-13 Ладомир 13:00 3 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Юніор-Мідас 2 4 U-13 ДЮСШ №2 -2 12:20 8 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Волинь11-Червоні 1 4 U-13 ДЮСШ Маневичі 12:20 4 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія-2 3 0 U-13 ДЮСШ Млинів 11:40 5 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ДЮСШ №4 Рівне 8 1 U-15 Olam-Kesef Sport Острожець* 11:40 2 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Любарт-3 0 2 U-13 Derby 11:00 4 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Ладомир 2 1 U-13 ДЮСШ Маневичі 11:00 11 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Олімпія15 1 6 U-9 Юніор-Мідас 10:20 2 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 Olam-Kesef Sport Острожець* 0 3 U-15 Боратин 10:20 3 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Любарт-2 3 1 U-11 ДЮСШ №2-2 Луцьк 09:40 11 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Любарт Kids 7 3 U-9 ФК Гірка Полонка 09:00 5 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Олімпія 13 2 4 U-11 ДЮСШ №2 Луцьк 09:00 17 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Гірка Полонка 0 6 U-13 Боратин 05 Листопада 15:00 1 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Олімпія 1 3 U-11 Derby-2 14:20 2 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ДЮСШ №4 Луцьк 1 4 U-11 ЖФК Легіон 13:40 1 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Амазонка 4 1 U-11 ДЮСШ №2-2 Луцьк 13:00 1 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-10 Олімпія14 5 0 U-9 Derby 12:20 1 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Олімпія15 5 0 U-9 Derby-2 11:40 1 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-10 Олімпія14 13 0 U-9 FC Respect 11:00 1 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Міщани Горохів 6 2 U-13 ФК Гірка Полонка 10:20 1 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Міщани Горохів 4 5 U-9 ФК Гірка Полонка 09:40 13 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія 10 0 U-13 Derby 09:00 1 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 FC Respect 3 1 U-7 Олімпія-2*
15 Квітня 14:00 14 тур U-13 Перша ліга ОДЮСШ U-13 ДЮСШ №2 -2 1 3 U-13 Міщани Горохів 12:00 11 тур U-13 Перша ліга ОДЮСШ U-13 Юніор-Мідас 0 2 U-13 Боратин 10:00 9 тур U-13 Перша ліга ОДЮСШ Волинь10-3 3 1 U-13 Олімпія 08:40 7 тур U-13 Перша ліга ОДЮСШ U-13 Любарт-2 2 1 U-13 Боратин 08:00 11 тур U-13 Перша ліга ОДЮСШ U-13 Олімпія-2 0 6 Волинь10-3
13 Квітня 14:00 13 тур U-13 Перша ліга ОДЮСШ U-13 ФК Сойне Прилісне 4 0 U-13 FC Respect-2* 11:20 15 тур U-13 Перша ліга ОДЮСШ U-13 Юніор-Мідас 1 6 U-13 ФК Сойне Прилісне 10:40 7 тур U-13 Перша ліга ОДЮСШ U-13 ДЮСШ №2 -2 1 3 U-13 ЖФК Легіон
09 Квітня 18:40 13 тур U-9 Вища ліга СК ВНУ U-9 Derby 5 1 U-9 Любарт-2 16:40 9 тур U-9 Вища ліга СК ВНУ U-9 Любарт Kids 3 1 U-9 Derby 16:00 4 тур U-9 Вища ліга СК ВНУ U-9 Любарт-2 4 1 U-9 Derby-2 13:20 11 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Любарт-3 5 1 U-13 ЖФК Легіон 12:40 8 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 3 0 U-13 Олімпія 12:00 15 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Derby 1 0 U-13 ДЮСШ №2 -2 11:20 17 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія-2 4 1 U-13 FC Respect-2* 10:40 17 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Любарт-3 0 1 U-13 ДЮСШ №2 -2 10:00 4 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 FC Respect-2* 1 6 U-13 Любарт-2 00:02 10 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 FC Respect-2* 5 0 U-13 ДЮСШ Млинів 00:01 17 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ Млинів 0 5 U-13 ФК Сойне Прилісне 00:00 15 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Іква-Стир-2 0 5 U-13 ДЮСШ Млинів
08 Квітня 17:20 10 тур U-9 Вища ліга СК ВНУ U-9 Любарт-2 2 7 U-10 Олімпія14 16:00 5 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 FC Respect-2* 3 0 U-13 Любарт-3 15:20 11 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія 3+ --3 U-13 ДЮСШ №2 -2 14:40 9 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 FC Respect-2* 1 4 U-13 Боратин 14:00 8 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Сойне Прилісне 4 0 U-13 ДЮСШ №2 -2 13:20 8 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Боратин 3 0 U-13 Любарт-3 12:40 16 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Любарт-2 7 0 U-13 ДЮСШ №2 -2 12:00 15 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Боратин 7 2 U-13 ЖФК Легіон 10:40 19 тур U-13 Перша ліга СК ВНУ U-13 Олімпія09* 3 4 U-13 Любарт-2 10:00 4 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Міщани Горохів 4 3 U-13 Юніор-Мідас
02 Квітня 18:00 4 тур U-11 Перша ліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ №4 Луцьк 4 4 U-11 ФК Спортінг Карпилівка 17:20 16 тур U-11 Перша ліга СК ВНУ U-13 Олімпія12 9 0 U-11 Derby-2 16:40 11 тур U-11 Перша ліга СК ВНУ U-11 Олімпія 0 11 U-11 ФК Спортінг Карпилівка 16:20 8 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Любарт-2 2 0 U-9 Олімпія15 16:00 6 тур U-13 Перша ліга СК ВНУ U-13 Боратин 1 1 U-13 Derby 15:40 15 тур U-11 Перша ліга СК ВНУ U-11 Derby-2 0 4 U-11 Амазонка 15:40 4 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 ФК Гірка Полонка 6 3 U-9 FC Respect 15:00 1 тур U-13 Перша ліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 0 0 U-13 Боратин 15:00 19 тур U-13 Перша ліга СК ВНУ U-13 Олімпія09* 0 0 U-13 ФК Гірка Полонка 14:00 11 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Derby 7 1 U-7 Лаккі Тім 13:20 10 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 FC Respect 4 1 U-7 Любарт Kids 12:40 13 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Олімпія-2* 0 0 U-7 Лаккі Тім 12:00 8 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Derby 3+ 00 U-7 Юніор-Мідас-Амазонка* 11:40 8 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ДЮСШ №4 Луцьк-Respect 1 4 U-15 ДЮСШ Рожище 11:20 11 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Олімпія-2* 0 0 U-7 Любарт Kids 11:00 8 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 Любарт-2 1 5 U-15 Olam-Kesef Sport Острожець* 10:40 14 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Юніор-Мідас-Амазонка* 0 1 U-7 Лаккі Тім 10:00 14 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Derby 2 0 U-7 Олімпія-2* 00:01 9 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Гірка Полонка 0 5 U-13 ДЮСШ №2 -2
01 Квітня 18:40 14 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Олімпія 13 1 0 U-11 Любарт Kids 18:20 1 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ Волинь10-3 9 0 U-13 ЖФК Легіон 17:40 11 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ЖФК Легіон 1 4 U-11 Юніор-Мідас 17:20 10 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ Костопіль 3 0 U-11 Любарт Kids 17:00 8 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Сойне Прилісне 5 2 U-11 Зоря-2 Рівненський р-н 16:20 8 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ЖФК Легіон 3 2 U-11 Любарт-2 16:00 13 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Олімпія 13 1 0 U-11 ДЮСШ Костопіль 15:00 3 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ №2 3 0 U-13 Любарт 15:00 9 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Іква-Стир-2 0 9 U-13 Любарт-2 14:30 11 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Зоря Рівненський р-н 0 1 U-13 Ладомир 14:20 14 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Сойне Прилісне 8 6 U-13 ФК Атлетік Цумань 14:00 10 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Любарт 3 3 Волинь10-2 13:20 6 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Ладомир 1 2 U-13 ДЮСШ Костопіль 13:00 12 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Іква-Стир-2 1 8 U-13 ФК Атлетік Цумань 12:40 7 тур U-13 Суперліга СК ВНУ Волинь10 5 2 U-13 ДЮСШ №2 12:20 1 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Сойне Прилісне 6 1 U-11 Іква - Стир-2 12:00 11 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ Костопіль 2 4 Волинь10-2 11:40 1 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Іква-Стир-2 2 2 U-13 ФК Сойне Прилісне 11:00 17 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Сойне Прилісне 2 3 U-11 Іква - Стир
26 Березня 16:00 5 тур U-15 Вища ліга Військовий Ліцей,майданчик №1 U-15 ДЮСШ №4 Луцьк-Respect 4 2 U-15 Любарт-2 15:20 17 тур U-11 Перша ліга Військовий Ліцей,майданчик №2 U-11 Зоря-2 Рівненський р-н 4 1 U-11 ДЮСШ №2-2 Луцьк 14:40 19 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 3+ --3 U-13 Олімпія09* 14:40 14 тур U-11 Суперліга Військовий Ліцей,майданчик №1 U-11 ДЮСШ №2 Луцьк 5 3 U-11 ДЮСШ Маневичі 14:40 13 тур U-13 Перша ліга Військовий Ліцей,майданчик №2 U-13 Любарт-3 4 3 U-13 ФК Гірка Полонка 14:00 6 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир 13 0 U-11 Derby-2 14:00 3 тур U-13 Суперліга Військовий Ліцей,майданчик №1 U-13 Іква-Стир 0 12 U-13 ДЮСШ Маневичі 14:00 17 тур U-13 Перша ліга Військовий Ліцей,майданчик №2 U-13 ФК Атлетік Цумань 2 1 U-13 Олімпія 13:20 9 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 Любарт-2 0 3 U-15 Боратин 13:20 14 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Іква-Стир-2 0 4 U-13 Боратин 13:20 2 тур U-13 Суперліга Військовий Ліцей,майданчик №1 Волинь10-2 5 1 U-13 Волинь11-Червоні 12:40 14 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир 9 3 U-11 ЖФК Легіон 12:40 10 тур U-11 Суперліга Військовий Ліцей,майданчик №1 U-11 Зоря Рівненський р-н 1 1 U-11 ДЮСШ Маневичі 12:40 11 тур U-11 Суперліга Військовий Ліцей,майданчик №2 U-11 ДЮСШ №2 Луцьк 12 2 U-11 Derby 12:00 14 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Іква-Стир* 3 5 U-7 Любарт Kids 12:00 12 тур U-11 Суперліга Військовий Ліцей,майданчик №1 U-11 Любарт Kids 4 1 U-11 Derby 11:20 17 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Іква-Стир-2 3 4 U-13 ЖФК Легіон 11:20 6 тур U-13 Суперліга Військовий Ліцей,майданчик №1 Волинь10-2 6 2 U-13 ДЮСШ №2 11:20 6 тур U-13 Перша ліга Військовий Ліцей,майданчик №2 U-13 Юніор-Мідас 0 3 U-13 Любарт-2 10:40 10 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Іква-Стир* 1 6 U-7 Derby 10:40 1 тур U-13 Суперліга Військовий Ліцей,майданчик №1 U-13 FC Respect 0 12 U-13 Любарт 10:40 6 тур U-13 Перша ліга Військовий Ліцей,майданчик №2 Волинь10-3 12 0 U-13 FC Respect-2* 10:00 9 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Іква-Стир* -3- +3 U-7 Лаккі Тім 10:00 5 тур U-13 Суперліга Військовий Ліцей,майданчик №1 U-13 Волинь11 5 1 U-13 ДЮСШ №2 10:00 13 тур U-11 Суперліга Військовий Ліцей,майданчик №2 U-11 Любарт Kids 1 3 U-11 ДЮСШ №2 Луцьк
19 Березня 17:20 5 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир 14 0 U-11 Олімпія 16:00 16 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Любарт-2 1 2 U-11 Олімпія 15:20 7 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Юніор-Мідас 1 6 U-11 Іква - Стир 14:40 16 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Юніор-Мідас 5 2 U-13 ФК Гірка Полонка 14:00 12 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Юніор-Мідас-Амазонка* 0 0 U-7 Любарт Kids 13:20 14 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Любарт-2 3 1 U-13 Олімпія 12:40 12 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Derby 1 8 U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 12:00 15 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Любарт-2 4 2 U-13 Олімпія-2 11:20 9 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ЖФК Легіон 5 8 U-13 Derby 10:40 15 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир-2 2 4 U-11 ЖФК Легіон 10:00 16 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир-2 1 7 U-11 ДЮСШ №4 Луцьк
18 Березня 17:20 12 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Лаккі Тім 1 6 U-7 FC Respect 16:40 19 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія09* -3- +3 U-13 Любарт-3 16:00 10 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ЖФК Легіон 2 3 U-13 Любарт-2 15:20 15 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Любарт-3 1 4 U-13 Олімпія 14:40 16 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Сойне Прилісне 3 5 U-13 Боратин 14:00 15 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Сойне Прилісне 5 2 U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 13:20 7 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ Млинів 0 5 U-13 Derby 12:40 9 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Любарт Kids 1 5 U-7 Derby 12:00 13 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Міщани Горохів 5 0 U-13 Олімпія-2
12 Березня 15:20 14 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 0 2 U-11 ФК Спортінг Карпилівка 14:40 14 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Гірка Полонка 1 1 U-13 FC Respect-2* 13:20 5 тур U-13 Суперліга СК ВНУ Волинь10 8 0 U-13 FC Respect 13:20 8 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ Млинів 2 7 U-13 Любарт-2 12:40 12 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ №2 Луцьк 2 1 U-11 Олімпія 13 12:40 8 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Лаккі Тім 3 2 U-11 Derby-2 12:00 5 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Derby 3 1 U-11 Любарт Kids 12:00 14 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ Волинь10-3 10 2 U-13 ДЮСШ Млинів 11:20 3 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Волинь11 4 2 U-13 FC Respect 11:20 13 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ДЮСШ №2-2 Луцьк 4 1 U-11 ЖФК Легіон 10:40 7 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Олімпія 13 4 2 U-11 Любарт Kids 10:40 5 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Derby 2 1 U-13 Юніор-Мідас 10:00 4 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Derby 1 6 U-11 ДЮСШ №2 Луцьк 10:00 16 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ЖФК Легіон 2 1 U-11 Лаккі Тім
11 Березня 16:00 13 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Олімпія 6 0 U-7 Любарт Kids 15:20 17 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Derby-2 6 4 U-11 Любарт-2 14:40 16 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Іква-Стир-2 0 11 Волинь10-3 14:00 10 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Іква-Стир-2 3 2 U-13 Любарт-3 13:20 11 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Любарт 3 5 Волинь10 13:20 8 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Іква-Стир-2 3 7 U-13 Derby 12:40 3 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Волинь11-Червоні 2 3 U-13 Ладомир 12:00 11 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 FC Respect 0 6 U-15 Боратин 12:00 16 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Міщани Горохів 6 2 U-13 Derby 11:20 11 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ДЮСШ №4 Рівне 3 0 U-15 ДЮСШ Рожище 11:20 10 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Іква-Стир 11 1 U-9 Derby-2 10:40 5 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 Olam-Kesef Sport Острожець* 3 1 U-15 Любарт 10:40 2 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Іква-Стир-2 3 1 U-13 ФК Гірка Полонка 10:00 3 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ДЮСШ №4 Рівне 3 2 U-15 FC Respect 10:00 8 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 ФК Гірка Полонка 1 5 U-9 Іква-Стир
05 Березня 17:20 7 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія12 14 1 U-11 ЖФК Легіон 16:40 14 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ЖФК Легіон 1 4 U-13 Юніор-Мідас 15:20 17 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ДЮСШ №4 Луцьк 10 2 U-11 Лаккі Тім 14:40 14 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 FC Respect 5 0 U-7 Олімпія 14:00 1 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія-2 3 3 U-13 ФК Атлетік Цумань 13:20 12 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Гірка Полонка 0 6 U-13 Любарт-2 12:40 10 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 2 1 U-13 ДЮСШ №2 -2 12:00 19 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ Волинь10-3 3+ --3 U-13 Олімпія09* 11:20 12 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Амазонка 1 3 U-13 Олімпія12 10:40 17 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ Волинь10-3 5 1 U-13 Derby 00:00 4 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ДЮСШ №4 Луцьк ? ? U-11 ФК Спортінг Карпилівка
04 Березня 18:40 5 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія12 14 0 U-11 Лаккі Тім 18:00 14 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Любарт-3 0 5 U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 16:00 12 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Сойне Прилісне 7 2 U-11 Олімпія 15:20 7 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Волинь11-Червоні 4 4 U-13 Любарт 15:20 10 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Сойне Прилісне 7 2 U-13 Derby 14:40 10 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Derby 0 3 U-11 Олімпія 13 14:00 3 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ДЮСШ Рожище 2 4 U-15 Olam-Kesef Sport Острожець* 13:20 6 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 Боратин 1 5 U-15 Любарт 13:20 16 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Юніор-Мідас 4 2 U-11 Амазонка 12:40 12 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Олімпія 3 2 U-7 Derby 12:00 9 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Іква-Стир 3+ --3 U-13 FC Respect 12:00 10 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Юніор-Мідас-Амазонка* 1 1 U-7 Олімпія-2* 11:20 10 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ДЮСШ №4 Рівне 4 2 U-15 ФК Сойне Прилісне 11:20 19 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія09* -3- +3 U-13 Юніор-Мідас 10:40 11 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ №2 2 1 U-13 Іква-Стир 10:40 12 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ №2 -2 3 1 U-13 Олімпія-2 10:00 2 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ДЮСШ №4 Рівне 3+ --3 U-15 Іква-Стир 10:00 19 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія09* -3- +3 U-13 FC Respect-2*
26 Лютого 16:40 4 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 5 1 U-11 Derby-2 16:00 16 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Атлетік Цумань 1 7 U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 15:20 11 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Міщани Горохів 1 9 U-9 Derby 14:40 3 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Міщани Горохів 6 5 U-13 ФК Атлетік Цумань 14:00 2 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Міщани Горохів 0 2 U-9 Derby-2 13:20 15 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир 2 3 U-11 ДЮСШ №4 Луцьк 12:40 7 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Іква-Стир-2 1 8 U-13 Міщани Горохів 12:00 9 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир 6 1 U-11 ДЮСШ №2-2 Луцьк 11:20 6 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Іква-Стир-2 2 7 U-13 ДЮСШ №2 -2 10:40 2 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир 5 3 U-11 Амазонка 10:00 5 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія-2 6 2 U-13 Іква-Стир-2
25 Лютого 18:40 8 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 FC Respect 1 7 U-9 Юніор-Мідас 18:00 8 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 ДЮСШ Костопіль 3 1 U-9 Derby 16:40 9 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ Млинів 2 1 U-13 Любарт-3 16:00 17 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Юніор-Мідас 2 4 U-13 Олімпія12 15:20 2 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Волинь11 4 4 Волинь10 15:20 13 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Зоря-2 Рівненський р-н 4 0 U-11 Олімпія 14:40 8 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Derby 2 2 U-11 ДЮСШ Костопіль 14:40 12 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ Млинів 1 4 U-13 Юніор-Мідас 14:00 8 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ Костопіль 2 2 U-13 Любарт 14:00 3 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Зоря-2 Рівненський р-н 11 1 U-11 Лаккі Тім 13:20 13 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Любарт Kids 13 0 U-9 Derby-2 12:40 11 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ Костопіль 3 6 U-11 ДЮСШ Маневичі 12:40 8 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Лаккі Тім 0 2 U-7 Любарт Kids 12:00 1 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Зоря Рівненський р-н 4 2 U-13 ДЮСШ Маневичі 12:00 13 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир-2 4 0 U-11 Лаккі Тім 11:20 3 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ Маневичі 0 4 U-11 Зоря Рівненський р-н 11:20 17 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир-2 0 8 U-11 ФК Спортінг Карпилівка 10:40 10 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 Любарт 18 1 U-15 Любарт-2 10:40 9 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир-2 2 2 U-11 ДЮСШ №2-2 Луцьк 10:00 1 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ДЮСШ №4 Луцьк-Respect 2 6 U-15 Боратин
12 Лютого 22:56 10 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Юніор-Мідас 3+ --3 U-9 Лаккі Тім 22:55 8 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Лаккі Тім -3- +3 U-9 Derby-2 22:54 5 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Лаккі Тім -3- +3 U-9 Міщани Горохів 22:53 2 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 ДЮСШ Костопіль 3+ --3 U-9 Лаккі Тім 17:20 7 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Олімпія15 6 0 U-9 ФК Гірка Полонка 16:40 11 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Зоря-2 Рівненський р-н 2 5 U-13 Олімпія12 16:00 8 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Гірка Полонка 1 5 U-13 Олімпія-2 15:20 16 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Зоря-2 Рівненський р-н 3 3 U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 14:40 9 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Юніор-Мідас 11 1 U-11 Лаккі Тім 14:00 7 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 5 1 U-11 ДЮСШ №2-2 Луцьк 13:20 8 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир-2 1 8 U-11 Юніор-Мідас 11:20 14 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Derby 1 7 U-11 Зоря Рівненський р-н 11:20 11 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Іква-Стир 6 1 U-9 FC Respect 10:40 5 тур U-13 Суперліга СК ВНУ Волинь10-2 6 1 U-13 Зоря Рівненський р-н 10:40 11 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 FC Respect 3 0 U-7 Іква-Стир* 10:00 11 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Олімпія 13 2 6 U-11 Зоря Рівненський р-н 10:00 8 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Олімпія 9 0 U-7 Іква-Стир* 09:20 6 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ №2 Луцьк 5 1 U-11 Любарт Kids
11 Лютого 16:40 11 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ДЮСШ №4 Луцьк 6 1 U-11 Derby-2 16:20 1 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Волинь11 3 6 Волинь10-2 16:00 13 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-10 Олімпія14 3 1 U-9 Юніор-Мідас 15:40 3 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ФК Сойне Прилісне 4 3 U-15 ДЮСШ №4 Луцьк-Respect 15:00 8 тур U-13 Суперліга СК ВНУ Волинь10 9 2 U-13 Іква-Стир 14:40 9 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 FC Respect 2 1 U-7 Юніор-Мідас-Амазонка* 14:00 12 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія 3 1 U-13 Міщани Горохів 13:20 2 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-10 Олімпія14 6 1 U-9 Олімпія15 12:40 9 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Сойне Прилісне 8 4 U-13 Міщани Горохів 12:20 2 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Іква-Стир 0 6 U-13 Ладомир 12:00 16 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Сойне Прилісне 5 3 U-11 ДЮСШ №2-2 Луцьк 11:20 5 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Сойне Прилісне 0 5 U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 10:40 12 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ Волинь10-3 2 3 U-13 Боратин 10:00 2 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Сойне Прилісне 7 0 U-11 Лаккі Тім
05 Лютого 15:20 10 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Міщани Горохів 0 8 U-9 Любарт Kids 14:40 8 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ЖФК Легіон 4 8 U-13 Міщани Горохів 14:00 9 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 ДЮСШ Костопіль 22 0 U-9 Міщани Горохів 13:20 19 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія09* -3- +3 U-13 Міщани Горохів 12:40 10 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 ДЮСШ Костопіль 9 0 U-9 ФК Гірка Полонка 12:00 11 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Гірка Полонка 2 5 U-13 Derby 11:20 10 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ Волинь10-3 4 2 U-13 Юніор-Мідас 10:40 13 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 ДЮСШ Костопіль 10 1 U-9 FC Respect 10:00 10 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 3 0 U-11 Лаккі Тім
04 Лютого 15:20 13 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Амазонка 3 2 U-11 Любарт-2 14:40 13 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ Маневичі 6 3 U-11 Derby 14:40 12 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Derby 2 5 U-7 FC Respect 14:00 10 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 FC Respect 2 1 U-13 Ладомир 14:00 2 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 FC Respect 1 15 U-9 Derby 13:20 10 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ Маневичі 1 4 Волинь10 13:20 4 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Любарт Kids 4 1 U-9 Олімпія15 12:40 8 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ Маневичі 2 1 U-11 Любарт Kids 12:40 16 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія-2 0 1 U-13 Любарт-3 12:00 5 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Любарт 0 3 U-13 Ладомир 11:20 9 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 Любарт 7 0 U-15 ДЮСШ №4 Рівне 11:20 15 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ДЮСШ №2-2 Луцьк 1 5 U-11 ФК Спортінг Карпилівка 10:40 1 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Ладомир 2 0 U-13 ДЮСШ №2 10:40 10 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Лаккі Тім 0 2 U-7 Олімпія 10:00 8 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 Боратин 4 2 U-15 ДЮСШ №4 Рівне 10:00 1 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Лаккі Тім 1 12 U-11 ФК Спортінг Карпилівка
29 Січня 18:40 12 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Спортінг Карпилівка 6 3 U-11 Derby-2 18:00 12 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ЖФК Легіон 5 4 U-13 FC Respect-2* 17:20 13 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Юніор-Мідас 0 2 U-11 ФК Спортінг Карпилівка 16:40 19 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Атлетік Цумань 3 2 U-13 Олімпія09* 16:00 15 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Юніор-Мідас 4 3 U-11 Зоря-2 Рівненський р-н 15:20 12 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Боратин 3 1 U-13 ФК Атлетік Цумань 14:40 14 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Зоря-2 Рівненський р-н 2 3 U-11 Derby-2 13:20 6 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ДЮСШ №4 Луцьк 4 0 U-11 Зоря-2 Рівненський р-н 12:40 4 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Іква-Стир-2 1 6 U-13 Олімпія 12:00 9 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Іква-Стир 3 0 U-9 Любарт-2 11:20 4 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 FC Respect 5 0 U-7 Іква-Стир*
28 Січня 18:40 4 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Лаккі Тім 0 2 U-7 Derby 18:00 7 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Лаккі Тім 0 3 U-9 Любарт-2 16:40 11 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Лаккі Тім 4 7 U-11 ДЮСШ №2-2 Луцьк 16:00 5 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ Млинів 1 3 U-13 ДЮСШ №2 -2 15:20 9 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Любарт-2 1 4 U-11 ДЮСШ №4 Луцьк 14:40 2 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ Млинів 2 9 U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 13:20 5 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Гірка Полонка 0 9 Волинь10-3
22 Січня 18:00 3 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Derby 4 0 U-13 FC Respect-2* 17:20 7 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія 7 0 U-13 ФК Гірка Полонка 16:40 12 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 ФК Гірка Полонка 0 13 U-9 Derby 16:00 16 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ Млинів 6 1 U-13 ЖФК Легіон 15:20 9 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-10 Олімпія14 9 0 U-9 ФК Гірка Полонка 14:40 1 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ Млинів 1 1 U-13 ФК Гірка Полонка 14:00 5 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 FC Respect 0 6 U-9 Любарт-2 13:20 3 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Лаккі Тім 0 10 U-9 Любарт Kids 12:40 5 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Лаккі Тім 0 3 U-7 FC Respect 12:00 12 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Лаккі Тім 0 9 U-11 Іква - Стир 11:20 9 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 3 2 U-11 Іква - Стир-2 10:40 11 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир-2 1 5 U-11 Іква - Стир 10:00 8 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир 1 3 U-12 Olam-Kesef Sport Острожець
21 Січня 19:20 10 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Зоря-2 Рівненський р-н 4 1 U-11 Амазонка 18:40 12 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 ДЮСШ Костопіль 18 1 U-9 Derby-2 18:00 5 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Зоря-2 Рівненський р-н 8 0 U-11 ЖФК Легіон 17:20 1 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 ДЮСШ Костопіль 4 1 U-9 Юніор-Мідас 16:40 11 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Міщани Горохів 1 5 U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 16:00 9 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Зоря Рівненський р-н 2 1 U-13 ДЮСШ №2 16:00 8 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Юніор-Мідас 2 4 U-13 FC Respect-2* 15:20 5 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Іква-Стир 0 8 U-13 ДЮСШ Костопіль 15:20 15 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Міщани Горохів 0 7 Волинь10-3 14:40 1 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ Костопіль 8 0 U-11 Derby 14:40 5 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Сойне Прилісне 3 2 U-11 ДЮСШ №4 Луцьк 14:00 10 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Іква-Стир 2 3 U-13 Зоря Рівненський р-н 14:00 12 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Сойне Прилісне 7 1 U-13 Любарт-3 13:20 4 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ Костопіль 5 2 U-13 ДЮСШ №2 13:20 11 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Сойне Прилісне 4 0 U-11 Любарт-2 12:40 7 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 FC Respect 2 1 U-15 ДЮСШ №4 Луцьк-Respect 12:40 11 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Сойне Прилісне 3 2 U-13 Любарт-2 12:00 12 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ Костопіль 2 6 U-11 Зоря Рівненський р-н 12:00 4 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Олімпія-2* -3- +3 U-7 Любарт Kids 11:20 9 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ДЮСШ Рожище 3 5 U-15 ФК Сойне Прилісне 11:20 19 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Боратин 3+ 00 U-13 Олімпія09* 10:40 9 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Зоря Рівненський р-н 3 1 U-11 Любарт Kids 10:40 8 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Олімпія 2 1 U-7 Юніор-Мідас-Амазонка* 10:00 2 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ФК Сойне Прилісне 6 3 U-15 FC Respect 10:00 2 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Боратин 1 3 U-13 Олімпія
15 Січня 17:20 14 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Derby 2 2 U-13 Олімпія-2 16:40 1 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія 3 0 U-13 Юніор-Мідас 16:00 5 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Любарт Kids 3+ --3 U-7 Юніор-Мідас-Амазонка* 15:20 6 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Олімпія 5 2 U-7 Derby 14:40 8 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 FC Respect 3+ --3 U-7 Олімпія-2* 14:00 19 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія09* -3- +3 U-13 Derby 13:20 7 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Атлетік Цумань 12 3 U-13 FC Respect-2* 12:40 13 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 4 2 U-13 Любарт-2 12:00 6 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Атлетік Цумань 8 1 U-13 Любарт-3 11:20 12 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Юніор-Мідас 0 1 U-11 ДЮСШ №4 Луцьк 10:40 12 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Любарт Kids 6 5 U-9 Любарт-2 10:00 3 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Derby-2 0 7 U-11 Юніор-Мідас
14 Січня 14:40 7 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Зоря Рівненський р-н 4 1 U-11 Derby 14:40 5 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир-2 0 5 U-11 Любарт-2 14:00 6 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Волинь11-Червоні 3 1 U-13 FC Respect 14:00 6 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир-2 0 3 U-11 Олімпія 13:20 8 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Зоря Рівненський р-н 2 3 U-11 ДЮСШ №2 Луцьк 13:20 12 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Іква-Стир 2 4 U-9 Юніор-Мідас 12:40 10 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 Іква-Стир -3- +3 U-15 Боратин 12:40 6 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Олімпія 6 0 U-7 Любарт Kids 12:00 6 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Зоря Рівненський р-н 1 4 Волинь10 12:00 3 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Іква-Стир 0 3 U-10 Олімпія14 11:20 4 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ДЮСШ Рожище 3+ --3 U-15 Іква-Стир 11:20 3 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія-2 3 4 U-13 Боратин 10:40 4 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Зоря Рівненський р-н 0 2 U-13 Волинь11 10:40 10 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Іква-Стир* 0 3 U-7 Олімпія-2* 10:00 12 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Іква-Стир* 1 2 U-7 Юніор-Мідас-Амазонка* 00:00 6 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Лаккі Тім -3- +3 U-9 ФК Гірка Полонка 00:00 2 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Гірка Полонка 0 5 U-13 ДЮСШ №4 Луцьк
12 Січня 14:40 9 тур U-11 Перша ліга СК ВНУ U-11 ФК Спортінг Карпилівка 5 1 U-13 Олімпія12 14:00 9 тур U-11 Перша ліга СК ВНУ U-11 Амазонка 3 0 U-11 ФК Сойне Прилісне 14:00 13 тур U-13 Перша ліга ОДЮСШ Волинь10-3 5 0 U-13 ДЮСШ №2 -2 13:20 7 тур U-13 Перша ліга СК ВНУ U-13 Олімпія-2 0 2 U-13 ФК Сойне Прилісне 12:40 6 тур U-11 Перша ліга СК ВНУ U-11 ФК Сойне Прилісне 1 2 U-11 ФК Спортінг Карпилівка 12:40 9 тур U-13 Суперліга ОДЮСШ U-13 ДЮСШ Маневичі 3 2 Волинь10-2 12:00 4 тур U-11 Перша ліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ №2-2 Луцьк 7 0 U-11 Олімпія 12:00 10 тур U-13 Суперліга ОДЮСШ U-13 Волинь11-Червоні 3 1 U-13 ДЮСШ №2 11:20 2 тур U-13 Перша ліга СК ВНУ U-13 ЖФК Легіон 4 9 U-13 ФК Сойне Прилісне 11:20 9 тур U-11 Суперліга ОДЮСШ U-11 Олімпія 13 6 2 U-11 ДЮСШ Маневичі 10:40 6 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 Olam-Kesef Sport Острожець* 3 0 U-15 ФК Сойне Прилісне 10:40 8 тур U-13 Суперліга ОДЮСШ U-13 ДЮСШ Маневичі 2 5 U-13 Волинь11 10:00 5 тур U-13 Перша ліга СК ВНУ U-13 Олімпія 5 0 U-13 ЖФК Легіон 10:00 7 тур U-11 Суперліга ОДЮСШ U-11 ДЮСШ №2 Луцьк 7 2 U-11 ДЮСШ Маневичі
10 Січня 15:20 13 тур U-13 Перша ліга СК ВНУ U-13 ФК Атлетік Цумань 4 1 U-13 ЖФК Легіон 14:40 1 тур U-11 Перша ліга СК ВНУ U-13 Олімпія12 4 1 U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 14:00 11 тур U-13 Перша ліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ Млинів 4 7 U-13 ФК Атлетік Цумань 11:20 6 тур U-9 Вища ліга СК ВНУ U-9 Міщани Горохів 0 5 U-9 Олімпія15 10:40 6 тур U-13 Перша ліга СК ВНУ U-13 Міщани Горохів 5 1 U-13 ДЮСШ Млинів 10:00 8 тур U-9 Вища ліга СК ВНУ U-9 Міщани Горохів 0 13 U-10 Олімпія14
25 Грудня 16:50 11 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Волинь11 3 0 U-13 Волинь11-Червоні 16:10 11 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 Іква-Стир -3- +3 U-15 Любарт 15:30 7 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Іква-Стир 1 3 Волинь10-2 14:50 5 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 FC Respect 3+ --3 U-15 Іква-Стир 14:40 11 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Олімпія ? ? U-11 ФК Спортінг Карпилівка 14:10 4 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Іква-Стир 1 3 U-13 Любарт 13:30 4 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 FC Respect 2 3 U-15 Любарт-2
24 Грудня 16:50 1 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ДЮСШ №4 Рівне 5 2 U-15 ДЮСШ №4 Луцьк-Respect 16:10 4 тур U-13 Суперліга СК ВНУ Волинь10-2 5 1 U-13 FC Respect 16:00 6 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Амазонка 5 1 U-11 Олімпія 15:30 1 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ДЮСШ №4 Рівне 5 1 U-15 Любарт-2 15:20 15 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 ДЮСШ Костопіль 8 0 U-9 Любарт-2 14:50 5 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ Маневичі 6 1 U-13 FC Respect 14:40 19 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія-2 0 6 U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 14:10 9 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ Костопіль 4 0 U-13 Волинь11-Червоні 14:00 6 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія 4 0 U-13 FC Respect-2* 13:30 7 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ №2 Луцьк 1 0 U-11 ДЮСШ Костопіль 13:20 3 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Олімпія 3+ --3 U-7 Олімпія-2* 12:50 6 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Любарт 3 4 U-13 ДЮСШ Маневичі 12:40 12 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 3 1 U-11 ЖФК Легіон 12:10 2 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ Костопіль 3 2 U-11 ДЮСШ №2 Луцьк 12:00 14 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія09* -3- +3 U-13 ДЮСШ №2 -2 11:30 2 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ Костопіль 4 1 Волинь10 11:20 2 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 2 4 U-11 Любарт-2 10:40 7 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Любарт-3 -3- +3 U-13 Юніор-Мідас 10:00 2 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ Волинь10-3 3 0 U-13 Любарт-2
17 Грудня 16:40 4 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ Волинь10-3 8 0 U-13 Любарт-3 16:00 10 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 FC Respect 1 5 U-9 Олімпія15 15:20 2 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія12 8 6 U-11 ДЮСШ №2-2 Луцьк 14:40 6 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія-2 8 1 U-13 ЖФК Легіон 14:00 11 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Іква-Стир-2 0 3 U-13 FC Respect-2* 13:20 15 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія12 11 1 U-11 Олімпія 12:40 5 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Іква-Стир 1 5 U-9 Любарт Kids 12:00 19 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Іква-Стир-2 3+ --3 U-13 Олімпія09* 11:20 6 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Derby 0 3 U-9 Іква-Стир 10:40 7 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Іква-Стир* -3- +3 U-7 Любарт Kids 10:00 3 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Іква-Стир* 0 2 U-7 Derby
11 Грудня 16:40 2 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Любарт Kids 1 4 U-7 Derby 16:00 14 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія12 2 1 U-11 Любарт-2 15:20 6 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Любарт Kids 2 8 U-10 Олімпія14 14:40 2 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 ФК Гірка Полонка 1 4 U-9 Любарт-2 14:00 17 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 1 0 U-13 Юніор-Мідас 13:20 15 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Атлетік Цумань 3 1 U-13 ФК Гірка Полонка 12:40 10 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ДЮСШ №4 Луцьк 6 0 U-11 Олімпія 12:00 4 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Атлетік Цумань 6 5 U-13 Derby 11:20 6 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Лаккі Тім 1 6 U-11 Любарт-2 10:40 4 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Derby 8 0 U-9 Лаккі Тім 10:00 7 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Юніор-Мідас-Амазонка* -3- +3 U-7 Лаккі Тім
10 Грудня 18:00 6 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Сойне Прилісне 2 3 U-13 Олімпія 17:20 10 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Сойне Прилісне 3 1 U-13 Олімпія12 16:40 8 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Ладомир 2 2 Волинь10-2 16:40 3 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 ДЮСШ Костопіль 7 1 U-9 Олімпія15 16:00 9 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Любарт 2 4 U-13 Волинь11 16:00 19 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Сойне Прилісне 4 1 U-13 Олімпія09* 15:20 9 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Ладомир 2 4 Волинь10 15:20 5 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-10 Олімпія14 3 1 U-9 ДЮСШ Костопіль 14:40 2 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ №2 2 7 U-13 ДЮСШ Маневичі 14:40 4 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Сойне Прилісне 6 2 U-11 ЖФК Легіон 14:40 11 тур U-15 Вища ліга Військовий Ліцей U-15 Olam-Kesef Sport Острожець* 1 4 U-15 ДЮСШ №4 Луцьк-Respect 14:00 6 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ Костопіль 4 2 U-11 Олімпія 13 14:00 4 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Міщани Горохів 1 16 U-9 Юніор-Мідас 14:00 1 тур U-15 Вища ліга Військовий Ліцей U-15 Любарт 9 1 U-15 FC Respect 13:20 7 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ Маневичі 1 2 U-13 ДЮСШ Костопіль 13:20 7 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 FC Respect 1 1 U-7 Олімпія 13:20 7 тур U-15 Вища ліга Військовий Ліцей U-15 Боратин 2 2 U-15 ФК Сойне Прилісне 12:40 4 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ Маневичі 1 2 U-11 ДЮСШ Костопіль 12:40 2 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Міщани Горохів 14 1 U-13 FC Respect-2* 12:40 10 тур U-15 Вища ліга Військовий Ліцей U-15 FC Respect 3 6 U-15 Olam-Kesef Sport Острожець* 12:00 1 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Волинь11-Червоні 5 0 U-13 Іква-Стир 12:00 3 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 FC Respect 1 2 U-9 Міщани Горохів 12:00 3 тур U-15 Вища ліга Військовий Ліцей U-15 Любарт-2 3+ --3 U-15 Іква-Стир 11:20 2 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ Маневичі 2 1 U-11 Олімпія 13 11:20 5 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Міщани Горохів 4 1 U-13 Боратин 11:20 7 тур U-15 Вища ліга Військовий Ліцей U-15 ДЮСШ Рожище 0 13 U-15 Любарт 10:40 2 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ Костопіль 7 1 U-13 FC Respect 10:40 19 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія09* -3- +3 U-13 Олімпія-2 10:40 1 тур U-15 Вища ліга Військовий Ліцей U-15 ФК Сойне Прилісне 3+ --3 U-15 Іква-Стир 10:00 6 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Іква-Стир 1 11 U-13 Волинь11 10:00 7 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Derby 3 0 U-7 Олімпія-2* 10:00 2 тур U-15 Вища ліга Військовий Ліцей U-15 ДЮСШ Рожище 6 1 U-15 Любарт-2
04 Грудня 16:00 19 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія09* 2 8 U-13 Олімпія 15:20 10 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Спортінг Карпилівка 12 0 U-11 Любарт-2 14:40 3 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Любарт-2 10 2 U-13 Любарт-3 14:00 3 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Derby 1 2 U-9 Юніор-Мідас 13:20 3 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Гірка Полонка 3 7 U-13 ЖФК Легіон 12:40 5 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Юніор-Мідас 10 1 U-9 ФК Гірка Полонка 12:00 5 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 4 6 U-11 Юніор-Мідас 11:20 15 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 11 3 U-13 FC Respect-2* 10:40 13 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 0 2 U-11 ДЮСШ №4 Луцьк 10:00 6 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ДЮСШ №2-2 Луцьк 1 3 U-11 Юніор-Мідас
03 Грудня 16:00 3 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Юніор-Мідас-Амазонка* 0 1 U-7 Олімпія-2* 15:20 6 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 FC Respect 1 1 U-7 Derby 14:40 1 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 FC Respect 0 12 U-9 Любарт Kids 14:00 2 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Юніор-Мідас 2 2 U-13 Олімпія-2 13:20 3 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ Млинів 0 6 U-13 Олімпія 12:40 6 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ЖФК Легіон 1 5 U-11 Амазонка 12:00 13 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Боратин 4 1 U-13 ДЮСШ Млинів 11:20 12 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Лаккі Тім 0 5 U-9 Олімпія15 10:40 7 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Лаккі Тім 1 1 U-11 Олімпія 10:00 3 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Олімпія 6 1 U-7 Лаккі Тім
27 Листопада 17:40 8 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Спортінг Карпилівка 4 1 U-11 Амазонка 17:00 12 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Зоря-2 Рівненський р-н 5 2 U-11 Любарт-2 16:20 5 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Атлетік Цумань 2 10 U-13 Любарт-2 15:40 7 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Зоря-2 Рівненський р-н 1 7 U-11 ФК Спортінг Карпилівка 15:20 4 тур U-13 Суперліга СК ВНУ Волинь10 2 1 U-13 Волинь11-Червоні 15:00 2 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Атлетік Цумань 3 0 U-13 ДЮСШ №2 -2 14:40 3 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Олімпія 13 3 1 U-11 Derby 14:20 3 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 ФК Гірка Полонка 4 1 U-9 Derby-2 14:00 7 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Зоря Рівненський р-н 4 3 U-13 FC Respect 13:40 4 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Сойне Прилісне 4 2 U-13 ФК Гірка Полонка 13:20 1 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Зоря Рівненський р-н 2 1 U-11 ДЮСШ №2 Луцьк 13:00 13 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Сойне Прилісне 6 0 U-11 Derby-2 12:40 2 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Зоря Рівненський р-н 1 11 U-13 Любарт 12:20 3 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Сойне Прилісне 2 6 Волинь10-3 12:00 2 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Любарт Kids 3 5 U-11 Зоря Рівненський р-н 11:40 14 тур U-11 Перша ліга U-11 ФК Сойне Прилісне 5 2 U-11 Юніор-Мідас 11:00 6 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Любарт-2 1 4 U-9 Юніор-Мідас 10:40 6 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 Іква-Стир -3- +3 U-15 ДЮСШ №4 Луцьк-Respect 10:00 11 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ФК Сойне Прилісне 8 2 U-15 Любарт-2 09:40 2 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Юніор-Мідас 6 3 U-9 Любарт Kids 09:20 9 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 Іква-Стир -3- +3 U-15 Olam-Kesef Sport Острожець* 09:00 5 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Derby-2 7 3 U-11 ДЮСШ №2-2 Луцьк 08:40 8 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ФК Сойне Прилісне 2 9 U-15 Любарт
26 Листопада 18:00 19 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія09* -3- +3 U-13 ЖФК Легіон 17:20 9 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Олімпія 1 4 U-11 ЖФК Легіон 16:40 11 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-10 Олімпія14 13 0 U-9 Derby-2 16:00 8 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ДЮСШ №4 Луцьк 2 1 U-13 Олімпія12 15:20 3 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 11 0 U-13 Іква-Стир-2 14:40 13 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Юніор-Мідас 5 0 U-13 Іква-Стир-2 14:00 5 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Олімпія15 0 3 U-9 Derby 13:20 4 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Юніор-Мідас-Амазонка* 0 2 U-7 Олімпія 12:40 1 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Іква-Стир 1 2 U-9 Олімпія15 12:00 4 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Лаккі Тім 2 3 U-11 Амазонка 11:20 13 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Іква-Стир 8 0 U-9 Лаккі Тім 10:40 5 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Іква-Стир* 2 4 U-7 Олімпія-2* 10:00 2 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Іква-Стир* -3- +3 U-7 Лаккі Тім
20 Листопада 16:20 1 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ №2 -2 6 0 U-13 FC Respect-2* 15:40 10 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія 5 2 U-13 Олімпія-2 15:00 8 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Атлетік Цумань 2 8 Волинь10-3 14:20 4 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ЖФК Легіон 4 4 U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 13:40 9 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Юніор-Мідас 1 6 U-13 ФК Атлетік Цумань 13:00 14 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ДЮСШ №2-2 Луцьк 3 9 U-11 ДЮСШ №4 Луцьк 12:20 1 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Любарт-2 0 5 U-11 Юніор-Мідас 11:40 7 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Derby-2 0 8 U-9 Юніор-Мідас 11:00 2 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Олімпія 2 0 U-7 Олімпія-2* 10:20 1 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Лаккі Тім 0 11 U-10 Олімпія14 09:40 1 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Derby 3 6 U-13 Любарт-2 09:00 1 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Любарт Kids 6 0 U-7 Лаккі Тім
19 Листопада 18:20 3 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Олімпія 0 5 U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 17:40 6 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 FC Respect 3 1 U-9 Derby-2 17:00 17 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 1 3 U-11 Амазонка 16:20 7 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 ДЮСШ Костопіль 9 3 U-9 Любарт Kids 15:40 1 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир 3 0 U-11 Зоря-2 Рівненський р-н 15:20 4 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ДЮСШ Рожище 1 4 U-15 FC Respect 15:00 4 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Іква-Стир 0 7 U-9 ДЮСШ Костопіль 14:40 3 тур U-13 Суперліга СК ВНУ Волинь10 3 2 Волинь10-2 14:20 2 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир-2 0 11 U-11 Зоря-2 Рівненський р-н 14:00 3 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ДЮСШ Рожище 0 8 U-15 Боратин 13:40 2 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Юніор-Мідас-Амазонка* 1 2 U-7 FC Respect 13:20 10 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ Костопіль 2 1 U-13 Волинь11 13:00 4 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир-2 0 7 U-13 Олімпія12 12:40 8 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Зоря Рівненський р-н 1 6 U-13 Волинь11-Червоні 12:20 4 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Боратин 1 1 U-13 ДЮСШ №2 -2 12:00 3 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ Костопіль 6 0 U-11 Любарт Kids 11:40 16 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир 4 1 U-11 ФК Спортінг Карпилівка 11:20 4 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Зоря Рівненський р-н 6 4 U-11 Олімпія 13 11:00 7 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Іква-Стир 6 1 U-9 Міщани Горохів 10:40 3 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 ДЮСШ Костопіль 5 0 U-13 Зоря Рівненський р-н 10:20 17 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Міщани Горохів 7 5 U-13 Любарт-2 10:00 5 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Зоря Рівненський р-н 5 4 U-11 ДЮСШ Костопіль 09:40 1 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Міщани Горохів 1 4 U-9 Любарт-2 09:00 1 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Міщани Горохів 9 1 U-13 Любарт-3
13 Листопада 16:20 9 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Лаккі Тім 2 1 U-9 FC Respect 15:40 3 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ФК Спортінг Карпилівка 8 0 U-11 ЖФК Легіон 15:00 6 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Лаккі Тім 3+ --3 U-7 Олімпія-2* 14:20 1 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Derby 9 1 U-9 Derby-2 13:40 7 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир-2 0 6 U-11 Derby-2 13:00 4 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Іква - Стир 4 2 U-11 Любарт-2 12:20 6 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Юніор-Мідас-Амазонка* 3 1 U-7 Іква-Стир* 11:40 3 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Амазонка 9 2 U-11 Іква - Стир-2 11:00 3 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія12 6 2 U-11 Іква - Стир 10:20 1 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Іква-Стир* 0 5 U-7 Олімпія 09:40 1 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 Юніор-Мідас-Амазонка* -3- +3 U-7 Derby 09:00 3 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 FC Respect 2 1 U-7 Любарт Kids
12 Листопада 16:20 7 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ Волинь10-3 1 3 U-13 ДЮСШ №4 Луцьк 15:40 9 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 FC Respect 2 1 U-13 ДЮСШ №2 15:40 7 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Амазонка 2 4 U-11 ДЮСШ №4 Луцьк 15:00 6 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 ДЮСШ Маневичі 6 0 U-11 Derby 15:00 10 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ЖФК Легіон 2 1 U-11 Derby-2 14:20 1 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ДЮСШ №4 Луцьк-Respect 1 7 U-15 Любарт 14:20 2 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Олімпія 1 2 U-11 Юніор-Мідас 13:40 1 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Любарт Kids 1 3 U-11 ДЮСШ Маневичі 13:40 11 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ДЮСШ Млинів 3+ --3 U-13 Олімпія09* 13:00 11 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Волинь11 1 1 U-13 Ладомир 13:00 3 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Юніор-Мідас 2 4 U-13 ДЮСШ №2 -2 12:20 8 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Волинь11-Червоні 1 4 U-13 ДЮСШ Маневичі 12:20 4 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія-2 3 0 U-13 ДЮСШ Млинів 11:40 5 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 ДЮСШ №4 Рівне 8 1 U-15 Olam-Kesef Sport Острожець* 11:40 2 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Любарт-3 0 2 U-13 Derby 11:00 4 тур U-13 Суперліга СК ВНУ U-13 Ладомир 2 1 U-13 ДЮСШ Маневичі 11:00 11 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Олімпія15 1 6 U-9 Юніор-Мідас 10:20 2 тур U-15 Вища ліга СК ВНУ U-15 Olam-Kesef Sport Острожець* 0 3 U-15 Боратин 10:20 3 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Любарт-2 3 1 U-11 ДЮСШ №2-2 Луцьк 09:40 11 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Любарт Kids 7 3 U-9 ФК Гірка Полонка 09:00 5 тур U-11 Суперліга СК ВНУ U-11 Олімпія 13 2 4 U-11 ДЮСШ №2 Луцьк 09:00 17 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 ФК Гірка Полонка 0 6 U-13 Боратин
05 Листопада 15:00 1 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Олімпія 1 3 U-11 Derby-2 14:20 2 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 ДЮСШ №4 Луцьк 1 4 U-11 ЖФК Легіон 13:40 1 тур U-11 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-11 Амазонка 4 1 U-11 ДЮСШ №2-2 Луцьк 13:00 1 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-10 Олімпія14 5 0 U-9 Derby 12:20 1 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Олімпія15 5 0 U-9 Derby-2 11:40 1 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-10 Олімпія14 13 0 U-9 FC Respect 11:00 1 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Міщани Горохів 6 2 U-13 ФК Гірка Полонка 10:20 1 тур U-9 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-9 Міщани Горохів 4 5 U-9 ФК Гірка Полонка 09:40 13 тур U-13 Перша ліга Юридичний факультет ВНУ U-13 Олімпія 10 0 U-13 Derby 09:00 1 тур U-7 Вища ліга Юридичний факультет ВНУ U-7 FC Respect 3 1 U-7 Олімпія-2*
U-7 Вища ліга25 Шикута Дмитро Вадимович U-8 Respect 21 Пилипюк Лука Васильович U-8 Олімпія16 15 Ясковець Роман Юрійович U-8 Олімпія16 14 Марчук Матвій Сергійович U-8 Любарт 10 Козачук Марко U-8 Derby 9 Шидловська Софія Ігорівна 8 Рубцов Дмитро Олександрович U-8 Derby Мах Артем Дмитрович U-8 Derby 7 Капустинський Марк Юрійович U-8 Олімпія16 Суслик Марк Миколайович U-8 Respect Хомич Юлія Петрівна U-9 Олімпія 6 Рябовол Філіп Владиславович U-9 Олімпія15 5 Уманець Каріна Юріївна Слезь Михайло 4 Ціхоцький Мирослав Миколайович 3 Сільчук Костянтин Юрійович U-8 Олімпія Босий Артем Назарович U-8 Derby Кушнірчук Даниїл Вікторович U-8 Respect Савюк Марян Ігорович U-8 Derby Ляшук Констянтин Вячеславович 2 Шабала Артем Сергійович U-8 Олімпія Дударчук Назар Юрійович U-7 Олімпія17 Удот Тимур Ігорович U-8 Олімпія Шевченко Назар Тарасович U-8 Respect Кончинський Дмитро Андрійович Приступа Арсен Олександрович Ковальчук Давид Сергійович U-7 Любарт Kids 1 Баранчук Тимофій Сергійович U-9 Олімпія Чух Тимофій Юрійович U-7 Олімпія17 Малярчук Арсен Антонович U-8 Respect Шокун Дмитро Олександрович Кушнірчук Олександр Олександрович U-8 Respect Шуст Арсен Леонідович U-7 FC Respect Сарабуна Матвій Володимирович U-8 Любарт Михалевич Сергій Андрійович U-7 Любарт Kids Бортнік Юрій Андрійович Підгорський Тимур Антонович U-7 Любарт Kids Петрук Павло Васильович U-9 Юніор-Мідас Оніщук Анна Олександрівна Маковська Поліна Вікторівна Медвецька Мілана Павлівна Мороз Остап Святославович Кончинський Владислав Андрійович Трофімов Артем Валерійович Каращук Олександр Юрійович Мосійчук Ярослав Андрійович Марчук Кирил Васильович Бондаренко Олександр Андрійович Карпюк Данило Андрійович U-9 Вища ліга30 Голян Давид Романович U-10 Олімпія14 25 Ребешко Артем Дмитрович U-10 ДЮСШ Костопіль 20 Костюк Ілля Віталійович U-10 ДЮСШ Костопіль 19 Павлюк Матвій Романович U-10 Любарт 18 Зварич Данило Романович Лобанець Денис Іванович U-10 ДЮСШ Костопіль 15 Коханюк Дмитро Андрійович U-10 Derby Омелянчук Роман Ярославович U-10 Derby 14 Карпюк Артем Русланович U-10 Derby 12 Мельник Максим Вячеславович U-10 Любарт Ольшицький Тимур Володимирович U-10 ДЮСШ Костопіль 11 Грищук Матвій Русланович U-10 Олімпія14 Громік Тимофій Дмитрович Мацьків Ілля Дмитрович U-9 Олімпія15 Сірик Роман Володимирович Базарін Денис Петрович 10 Панасюк Дмитро Олександрович U-10 Олімпія14 Тендюк Матвій Володимирович U-10 Любарт 9 Семчишин Олег Олегович U-10 Олімпія 8 Бродоса Артем Віталійович U-10 Любарт Віннік Марко Вікторович U-11 Юніор-Мідас Кващук Дмитро Тарасович U-10 Олімпія Булик Ілля Володимирович 7 Прохор Дамір Ігорович U-10 Олімпія14 Пасічник Тимофій Дмитрович U-10 Любарт Палюра Єва Валеріївна U-11 Юніор-Мідас Дячук Павло Миколайович U-10 Олімпія Тимощук Андрій Валерійович U-11 Юніор-Мідас Грицюта Тимофій Вікторович U-10 ДЮСШ Костопіль 6 Петринка Олександр Олегович U-11 Юніор-Мідас Голятов Микола Миколайович U-9 Олімпія15 Гаврилюк Лука Андрійович U-10 Міщани Горохів 5 Березюк Гордій Володимирович U-10 Олімпія Василенко Назарій Дмитрович U-9 Любарт Kids Кононов Максим Анатолійович U-10 Олімпія14 Кушнірук Владислав Юрійович U-10 Олімпія14 Заболоцький Максим Володимирович Мисько Тарас Олександрович Євко Роман Романович U-10 ДЮСШ Костопіль Грубяк Роман Денисович U-9 Любарт Kids 4 Коханюк Дмитро Сергійович U-10 Олімпія Юхимчук Даніель Сергійович Степанчук Данило Тарасович U-10 Derby Шпот Ілля Давидович U-10 Derby Кичалюк Матвій Сергійович U-10 Derby Михалевич Михайло Андрійович U-9 Любарт Kids 3 Матвіюк Богдан Тарасович U-10 Любарт Семенюк Надія Петрівна U-11 Юніор-Мідас Павельчик Данило Віталійович Олійник Іван Романович U-10 Олімпія Мельничук Назар Вікторович U-9 Derby Бондарук Михайло U-9 Любарт Kids 2 Кирилюк Костянтин Олександрович U-10 Олімпія Тимощук Дмитро Олександрович Мельничук Марк Сергійович Коростій Микита Сергійович U-11 FC Respect Карпюк Макар Андрійович U-9 FC Respect Савицький Олександр Дмитрович U-10 Міщани Горохів Сосна Богдан Васильович U-10 ФК Гірка Полонка Драганчук Матвій Іванович U-10 ДЮСШ Костопіль Воробей Марян Олександрович U-10 ДЮСШ Костопіль Мумич Платон Андрійович 1 Демидюк Данило Русланович U-9 Олімпія15 Свистун Тарас Олександрович U-9 Олімпія15 Хомічук Сергій Васильович Ціхоцький Мирослав Миколайович ФК Воротнів Підгайцівська ОТГ Ляшук Костянтин Вячеславович U-9 Юніор-Мідас Суслик Марк Миколайович U-8 Respect Шикута Дмитро Вадимович U-8 Respect Мазур Петро Михайлович Козаченко Тимофій Володимирович U-10 Міщани Горохів Вихованець Назар Олександрович U-10 Міщани Горохів Киричук Віталій Олександрович U-10 ФК Гірка Полонка Антонюк Остап Романович Шмиговський Марко Євгенович U-10 Derby Чичелюк Любомир Олегович U-9 Олімпія15 Літвінчук Станіслав U-10 Олімпія14 Віданова Аліса Сергіївна U-11 Юніор-Мідас Шуст Демян Леонідович U-9 FC Respect U-11 Суперліга21 Максимчук Святозавр 16 Мазурець Віктор Ігорович 14 Лукащик Максим Юрійович 13 Панасюк Ярослав Сергійович U-11 Олімпія 13 10 Єфімчук Тетяна Миколаївна U-12 ДЮСШ Маневичі Woman 9 Стахнюк Владислав Олександрович U-11 ДЮСШ Костопіль 8 Постовалов Денис Вадимович U-13 ДЮСШ Костопіль 7 Кішта Христина Іванівна U-12 ДЮСШ Маневичі Woman 6 Шмалюх Назар Валентинович Вітюк Андрій U-12 ДЮСШ№-2 Постовалов Даниїл Вадимович U-13 ДЮСШ Костопіль 5 Гандзюк Матвій Юрійович U-11 Олімпія 13 Биковська Марія Петрівна U-12 ДЮСШ Маневичі Woman Сич Олександр Вікторович Хвещук Давид U-12 ДЮСШ№-2 Ковальчук Тимофій Вікторович U-12 Любарт 4 Сахнюк Дмитро Андрійович U-11 Олімпія 13 Кухарук Ілля Володимирович Борисов Владислав Андрійович U-12 ДЮСШ№-2 Вертей Захар U-12 ДЮСШ№-2 3 Романюк Нестор Андрійович U-11 Олімпія 13 Оксенюк Ілля Миколайович U-12 Derby Тарасюк Ілля Дмитрович U-12 Derby Воробей Тимофій Сергійович Дерик Іван Сергійович Захарчук Тимофій Романович U-12 Derby Дронов Микита Гайдуков Кирило U-12 ДЮСШ№-2 Лобанець Максим Іванович U-13 ДЮСШ Костопіль 2 Лозицький Богдан Вадимович U-15 ДЮСШ Маневичі Невар Богдана Олександрівна Парфенюк Аліна Сергіївна U-12 ДЮСШ Маневичі Woman Ващишина Юлія Андріївна U-12 ДЮСШ Маневичі Woman Кеско Тимофій Васильович U-11 Олімпія Шумчук Вадим Володимирович U-11 Олімпія 13 Кан Марк Артемович Гонтар Денис Андрійович U-12 Derby Кашкаров Андрій Юрійович Середа Артем Ігорович U-11 ДЮСШ Костопіль Ярмольчук Владислав Андрійович U-11 ДЮСШ Костопіль 1 Євко Ілля Романович Броновицький Георгій Сергійович Войтович Олександр Васильович Щегельський Артем U-12 ДЮСШ№-2-2 Кулініч Діана Василівна U-12 ДЮСШ Маневичі Woman Власюк Давид Майструк Нікіта Дмитрович U-11 ДЮСШ Костопіль Шевчук Олексій Максимович U-11 ДЮСШ Костопіль Паньковець Микита Олександрович U-11 ДЮСШ Костопіль Кольцов Марко Юрійович U-11 ДЮСШ Костопіль U-11 Перша ліга31 Шинкарук Киріл Олександрович 29 Волков Тихон Юрійович 27 Бакалейко Кирило Ігорович 26 Стаднік Євген Вадимович U-12 ДЮСШ№4 21 Сацюк Артем Дмитрович U-12 Олімпія 19 Гламазда Артем Петрович 18 Музичук Олександр Миколайович 17 Верховяд Данило Романович U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 16 Гученко Данеїл Іванович Соболь Святослав Олександрович Тимощук Денис Ігорович 15 Метешко Даниіл Олегович Шах Христина Ігорівна U-14 ЖФК Легіон Гаврилків Каріна Валеріївна Зварич Діана Михайлівна 13 Недільський Андрій Олегович 12 Тижук Тимофій Сеогійович U-12 Олімпія Дронов Микита Демидюк Богдан Дмитрович 10 Філюк Артем Вікторович Трушко Олександр Бондаренко Єгор Сергійович U-12 Олімпія 9 Савонік Станіслав Миколайович Федорчук Віталіна Михайлівна 8 Александров Владислав Борисович U-12 Олімпія 7 Онопрійчук Станіслав Валентинович U-13 Олімпія Обруснік Дмитро Андрійович Снитюк Назар Олександрович Петрик Дмитро Богданович Охнюк Віктор Віталійович Александрович Макар Артурович Єсип Артем Тарасович 6 Калюх Андрій Вікторович U-12 ДЮСШ№4 Федчик Артем Васильович U-12 ДЮСШ№4 Кос Артем Романович Баглайчук Мирослав U-12 ДЮСШ№-2 Карпюк Максим U-12 ДЮСШ№-2 Базарін Денис Петрович Гордійчук Михайло Олександрович U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 5 Терешко Сергій Святославович Димарчук Анастасія Русланівна Тарасюк Давид Дмитрович Шинкарук Тимофій Олександрович Пелюх Тимофій Сергійович U-12 ДЮСШ№4 Кухаревич Марян Тарасович Бобок Ярослав Миколайович U-12 ДЮСШ№-2-2 Марчук Максим Віталійович U-12 Юніор-Мідас Андреєв Ілля Корх Віталій U-12 ДЮСШ№-2 Маліновський Назар Степенко Михайло Захарчук Дарій Юрійович U-12 Олімпія Колядич Марк Вікторович Булик Ілля Володимирович Базарін Олександр Петрович Опанович Артем Романович 4 Денисюк Арсен Федорович Байкевич Аріна Сергіївна U-9 ЖФК Легіон Матвєєв Микола Юрійович U-12 Любарт Дадовець Назарій Завиднюк Костянтин Андрійович U-12 ДЮСШ№4 Баран Марк Дмитрович U-12 Олімпія Цимбалюк Євген Сергійович Тур Владислав Русланович U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 3 Бохонко Лука Олександрович U-11 Юніор-Мідас Токарчук Дарина Владиславівна U-14 ЖФК Легіон Назарук Дмитро Олегович Гурба Захар U-12 ДЮСШ№-2-2 Даньшин Роман Миколайович U-12 ДЮСШ№4 Грицай Андрій U-12 Derby Зібров Владислав Юрійович U-12 Любарт Легенюк Владислав Миколайович Чечелюк Матвій Якович Самсонюк Марк Олександрович Калінчик Максим Миколайович U-12 ДЮСШ№4 2 Сижук Валерія Вадимівна Пилипчук Макар Юрійович U-12 ДЮСШ№4 Оксенчук Марія Миколаївна U-11 ЖФК Легіон Приймак Данило Андрійович Фірко Анна Вікторівна Крижовець Владислав Дмитрович Ковальчук Анна Романівна Лобарчук Артем U-12 ДЮСШ№-2-2 Мотрунчик Максим Андрійович U-11 Олімпія Перекрест Владислав Олексійович U-12 Олімпія Слива Ілля Шевцов Микита Миколайович Карповцев Микита Науменко Родіон Анатолійович Запорожець Кирило Сергійович U-12 Любарт-2 Дорощук Ілля Ярославович U-12 Любарт Логін Максим Миколайович Скальський Максим Миколайович U-12 Olam-Kesef Sport Острожець 1 Грушицький Максим Вадимович U-11 Олімпія Поперецький Арсен Олегович U-12 Юніор-Мідас Коваль Дмитро Анатолійович Мельник Марія Олександрівна U-12 ДЮСШ Маневичі Woman Коровіна Поліна Андріївна U-11 ЖФК Легіон Видерко Дарина Сергіївна Сижук Олександра Вадимівна Арендарчук Олексій Вікторович Федорчук Тимофій Михайлович Шевчук Анастасія Андріївна Киричик Арсен Володимирович Тимошевич Валерій Олегович U-12 Олімпія Ребар Вікторія Юріївна Петрук Вікторія Василівна Ковальчук Денис Миколайович Сенів Марк U-12 ДЮСШ№-2-2 Федчик Серафим Васильович Джурик Микита Віталійович Мосійчук Матвій Сергійович U-13 Олімпія Хомяк Тимофій Сергійович Оляницька Валерія Дмитрівна Рачинський Тарас Святославович Якубчук Дмитро Миколайович Хомічук Сергій Васильович Заморочко Артем Миколайович Іваник Роман Євгенович Томчук Роман Олексійович U-12 Olam-Kesef Sport Острожець Андрух Єлизавета Пилипчук Макар Юрійович U-13 Суперліга18 Бусько Олександр Сергійович 17 Шишута Максим Сергійович Волинь10-2 15 Гаврилюк Данило Павлович Волинь10-2 14 Костюк Владислав Віталійович 12 Каращук Назар Вадимович U-15 ДЮСШ Маневичі Бухаров Даниїл Михайлович Волинь10 Савкіна Вікторія Андріївна 11 Басюк Віталій Олександрович 10 Петров Владислав Юрійович U-13 Волинь11 Махнюк Денис Ігорович Волинь10 Оліферчук Денис Степанович 9 Орел Станіслав Назарович U-15 Любарт Бернадський Денис Артемович Любарт Junior 8 Колбасюк Денис Володимирович U-15 ДЮСШ Маневичі Міскевич Віталій Васильович Вєтров Даниїл Андрійович 7 Савонюк Богдан Олегович Волинь10-2 Древаль Дмитро Вікторович U-13 ДЮСШ №2 6 Репета Макар Олександрович Назарук Назар Костянтинович U-15 ДЮСШ Маневичі Бобир Роман Андрійович U-13 Любарт Мартинюк Владислав Андрійович U-14 Любарт 5 Карпюк Артем Богданович U-14 Любарт Цикалюк Даніїл Миколайович U-15 ДЮСШ Маневичі Киричук Роман Дмитрович Міскевич Володимир Васильович Дубенський Олександр Олександрович U-13 Арсенал Фесюк Матвій Сергійович Волощук Микита Андрійович U-13 Волинь11 4 Богайчук Станіслав Володимирович Філонюк Денис Олегович U-13 ДЮСШ №2 Ярошук Дмитро Ярославович U-13 ДЮСШ №2 -2 Киричук Володимир Романович Волинь10-2 Коцура Олександр Юрійович Волинь10-2 Абрамов Дмитро Антонович Волинь10 Гладун Зоряна Андріївна 3 Мартин Ігор Олегович U-13 Волинь11 Лозицький Богдан Вадимович U-15 ДЮСШ Маневичі Круковець Дмитро Андрійович Федонюк Владислав Андрійович Мельничук Назар Юрійович Семенюк Назар Олегович U-13 ДЮСШ №2 Степанюк Дмитро Олексійович Огребчук Тарас U-13 Волинь11 2 Клебан Артем Олександрович Блажиєвський Тимур Ігорович Волинь10 Шульга Богдан Олександрович U-15 ДЮСШ Маневичі Ярош Назар Олександрович U-15 Любарт Куделя Владислав Сергійович Волинь10 Мудрик Сергій Андрійович Волинь10-2 Лахай Максим Богданович Бачинський Ярослав Романович U-13 Арсенал Мельник Ярослав Олександрович Господарик Вадим Миколайович Волинь10-3 Логунова Дарина Сергіївна Артеменко Даря Валеріївна Мірчук Денис Євгенович Дигалевич Матвій Ігорович U-13 Любарт 1 Довгун Дмитро Анатолійович U-13 Арсенал Малік Артем Олександрович Волинь10 Назаренко Артем Олегович Волинь10 Кметь Роман Романович ------------ Тищишин Арсеній Русланович U-13 ДЮСШ Костопіль Хомич Артем Андрійович U-13 ДЮСШ Костопіль Мацішук Даниїл Олександрович U-13 Любарт Лавренчук Даніїл Юрійович Ілючок Ілля Романович Шмаранчук Станіслав Володимирович Новосад Іван Сергійович U-14 Любарт Дербеньов Давид Сергійович Назаренко Максим Олегович U-13 Волинь11 Гнасюк Ян Ігорович U-13 Волинь11 Орловська Ксенія Валеріївна Коновалова Софія Богданівна Зінько Антоніна Романівна Оніщук Артем Романович Горох Дмитро Олександрович Волинь10-3 U-13 Перша ліга35 Грищук Денис Андрійович U-14 Міщани Горохів 25 Іваньоха Максим Юрійович U-14 Олімпія 23 Остапюк Станіслав Ігорович U-14 Міщани Горохів 22 Жолква Олександр Ігорович 21 Бєлов Андрій Дмитрович Волинь10-2 Шабанов Тімур U-14 Derby 19 Щербатов Максим Олегович U-14 Олімпія 18 Шах Христина Ігорівна U-14 ЖФК Легіон 17 Паламар Ярослав Русланович U-15 ДЮСШ Маневичі Глущук Денис Сергійович Волинь10-3 16 Стаднік Євген Вадимович U-12 ДЮСШ№4 Рожко Богдан Валерійович Волинь10-3 Олесюк Ілля Олександрович 15 Красюк Олександр Ігорович U-13 ДЮСШ №4 Луцьк Назарчук Марк Олександрович 13 Поліщук Лукян Назарович U-13 Любарт 11 Мрочко Даниїл Миколайович U-14 Любарт Лукянець Вячеслав Олегович U-13 Любарт Жолква Ігор Ігорович Сачук Ярослав Максимович 10 Лисюк Юрій Олександрович U-14 Derby Завіша Віталій Андрійович Козловський Владислав Андрійович Чайка Олександр Володимирович Семенюк Денис Юрійович U-14 Міщани Горохів 9 Сидлярук Сергій Романович U-14 Юніор-Мідас Штрик Ілля Богданович Годик Олександр Леонідович U-14 Олімпія Уєвич Юрій Володимирович U-15 Боратин Борисов Назар Андрійович U-13 Олімпія Король Ігор Святославович Волинь10 8 Буднік Тимофій Олександрович U-15 ДЮСШ №4 Луцьк-Respect Дубовик Арсен Романович U-14 Любарт Гануліч Артем Борисович Форманюк Ілля Васильович U-13 ДЮСШ №4 Луцьк Безелюк Борис Вікторович Невельський Денис Альфредович U-14 Олімпія 7 Лихач Савелій Іванович Волинь05 Басун Ярослава Борисівна U-14 ЖФК Легіон Назарчук Матвій Олександрович Король Юрій Святославович Волинь10-2 Павлов Назар Андрійович U-11 Іква - Стир-2 6 Єзерський Дмитро Вадимович Волинь10-3 Федчик Артем Васильович U-12 ДЮСШ№4 Форманюк Станіслав Віталійович U-14 Арсенал Фірко Максим Вікторович U-14 Любарт Гайфулин Юрій Олександрович U-13 ДЮСШ №2 -2 Сафатюк Юрій Юрійович U-14 Олімпія 5 Калюх Максим Вікторвич U-13 ДЮСШ №4 Луцьк Семенюк Роман Валерійович U-14 Олімпія Горчинський Серафим Романович Волинь10-3 Курач Артем Олександрович Волинь10-3 Щерба Владислав Ігорович Мудрик Юлія Дмитрівна U-14 ЖФК Легіон Шиманський Владислав Юрійович Мозолюк Анна Віталіївна U-14 ЖФК Легіон Горайчук Артем Олександрович Ільюк Василь Георгійович U-13 Боратин Петровський Ілля Вікторович U-13 Боратин Андрушак Артем Вікторович U-13 ДЮСШ №2 -2 Гарбарчук Михайло Юрійович Баранюк Тимофій U-14 Derby Будкевич Максим Олександрович U-15 ДЮСШ №4 Луцьк-Respect 4 Бойчук Богдан Андрійович U-13 Любарт Колесник Владислав Тарасович Боруцький Артем Андрійович U-14 Юніор-Мідас Музичук Олександр Миколайович Мартинюк Андрій Віталійович U-14 Юніор-Мідас Кудиско Павло Павлович U-13 Любарт Гришканич Станіслав Юрійович Остапюк Мирослав Іванович Гапончук Максим U-14 Derby Кравчук Артем Ігорович U-14 Міщани Горохів Остапюк Святослав Ігорович U-14 Міщани Горохів Кузьмик Аріна Олегівна Падалюк Андрій Дмитрович U-14 Ніка Денисенко Арсен Сергійович U-14 Любарт Кунаков Євген Олександрович Кріпак Дмитро Андрійович U-13 Олімпія Шабунін Денис Павлович U-15 ДЮСШ №4 Луцьк-Respect 3 Вегера Владислав Ігорович Строк Артем Костянтинович U-13 Олімпія Клявзунік Віталій Ростиславович U-13 ФК Гірка Полонка Чміль Олександр Михайлович Левценюк Лукян Анатолійович U-13 Боратин Хацьор Андрій Вікторович U-14 Міщани Горохів Никитюк Дмитро Володимирович U-13 ДЮСШ №2 -2 Панасюк Родіон Петрович Андрійчук Олександр Миколайович Сахнюк Ольга Миколаївна Грицай Олег Сорока Арсен U-14 Derby Степенко Олександр U-14 Derby Стадніцкий Тимофій Сергійович U-14 Міщани Горохів Момотюк Артем Юрійович U-13 Олімпія Сардаківський Андрій Валерійович U-13 Любарт Золотухін Артем Олексійович 2 Багнюк Максим Богданович Франко Максим Юрійович Савонюк Артем Юрійович U-15 ДЮСШ №4 Луцьк-Respect Панасюк Назар Вікторович U-13 ФК Гірка Полонка Ванічек Станислав Васильович U-13 ДЮСШ №4 Луцьк Кихтюк Захар Романович U-13 ДЮСШ №2 Аліференко Артем Олександрович U-14 Любарт Корецький Олександр Петрович U-14 Любарт Пащук Тимофій Іванович U-14 Олімпія Мартинюк Артем Сергійович Свіргун Артем Віталійович Калитюк Макар Ігорович U-13 Арсенал 1 Мельничук Богдан Русланович Пишнюк Денис Максимович Скибук Давид Русланович U-14 Олімпія Скороход Денис Віталійович Волинь10-2 Волков Тихон Юрійович Тімух Богдан Олександрович Токарчук Дарина Владиславівна U-14 ЖФК Легіон Рижков Роман Олександрович U-13 ДЮСШ №2 Тимощук Денис Валентинович Климчук Максим Дмитрович Мотько Тимофій Олександрович Здрилюк Тимур Сергійович U-12 Адреналін Круковець Максим Романович U-12 Любарт Назарук Дмитро Олегович Миронець Ілля Юрійович Устимчук Тимур Юрійович U-14 Юніор-Мідас Бугера Максим Богданович U-13 Боратин Юхимчук Назарій Олександрович Гожик Гліб Дмитрович U-12 ДЮСШ№4 Бенько Максим Юрійович Гасяк Максим Романович Олійник Артем Олександрович U-14 Юніор-Мідас Березовський Дмитро Романович U-8 Міщани Горохів Трофімчук Матвій Юрійович Вітер Софія Олександрівна Семенюк Артем Романович U-13 ФК Гірка Полонка Ротар Денис Олесьович U-13 Олімпія Книш Адріан Кирилович Крижановський Роман Олегович Грек Артем Олександрович U-13 Олімпія Савран Макар Сергійович Подгорський Марк Григорович U-14 Derby Качевський Богуслав Тарасович Ліщук Марян Іванович Грицай Тимофій Олександрович Шевчук Артем Костянтинович Прима Роман Дмитрович Пухнатий Максим Дмитрович Тюхтій Станіслав Андрійович Цукор Денис Сергійович Качан Вадим Михайлович Циганок Акім Сергійович U-15 Вища ліга19 Шклярук Станіслав Михайлович ФК Любарт 14 Шумчук Євгеній Романович Любарт Junior 12 Малиновський Артем Андрійович 11 Савонік Олександр Миколайович 10 Якимюк Максим Сергійович 8 Гайдучик Максим Миколайович Любарт Junior Кущук Рувім Володимирович U-15 Боратин 7 Васейко Ярослав Юрійович U-15 Любарт Дуриба Артем Андрійович Olam-Kesef-2 Острожець Гусак Віталій Володимирович 6 Назарук Дмитро Ігорович Любарт Junior Ярошук Ілля Борисович Любарт Junior Цап Богдан Васильович Атлетік Млинів Мисько Вадим Сергійович Чечелюк Іван Олександрович 5 Ткачук Тимофій Андрійович FC Respect-3 Назарчук Максим Андрійович U-15 Боратин Рибак Артем Ігорович U-15 Боратин 4 Ярмолюк Дмитро Сергійович Шклярук Михайло Миколайович Величко Олександр Володимирович Щебет Юрій Петрович U-15 Любарт 3 Чижук Артем Вікторович FC Respect-3 Перванчук Назар Олександрович Романюк Давид Андрійович Пахольчук Іван Олександрович Козловський Ярослав Олександрович Батюк Андрій Павлович Мисько Анатолій Сергійович 2 Рибак Максим Ігорович Держай Олександр Володимирович Шевчук Назар Юрійович ФК Стир Демидівка Ткачук Артем Володимирович Мівшук Дмитро Васильович U-15 ДЮСШ №4 Луцьк-Respect Допілка Владислав Олександрович Бакалейко Максим Володимирович Olam-Kesef-2 Острожець Гродовський Данило Олександрович Білоцький Микола Володимирович Євтушок Даниїл Андрійович 1 Шишолик Назар Олександрович FC Respect-3 Галюк Денис Миколайович Матвіюк Артем Тарасович U-15 Любарт Карпович Олександр Дмитрович U-15 Любарт Гуменний Іван Олександрович Кіселик Максим Романович Одеров Владислав Валерійович Дорош Роман Русланович Прач Олег Андрійович Нестерук Олександр Миколайович Ящик Арсеній Вікторович Удот Ярослав Павлович ------------ Сасовський Олександр Сергійович Мізюк Віктор Валерійович Величко Вадим Петрович Розсадюк Юрій Вадимович Olam-Kesef-2 Острожець Розсадюк Станіслав Вадимович Olam-Kesef-2 Острожець Корінчук Денис Юрійович Мідас-2
КомандаГравецьТури123456789101112 U-15 БоратинРибак Максим ІгоровичАбрамович Артем ЮрійовичВеличко Вадим ПетровичРибак Артем ІгоровичГусак Віталій ВолодимировичU-15 Olam-Kesef Sport Острожець*Сидорук Ілля ІвановичРозсадюк Юрій ВадимовичU-15 Іква-Стир Шевчук Назар ЮрійовичЧечелюк Іван ОлександровичМисько Анатолій СергійовичU-15 FC RespectЩебет Юрій ПетровичКиришун Артем ЮрійовичДержай Олександр ВолодимировичU-15 ДЮСШ №4 Луцьк-RespectМакарук Владислав СергійовичМівшук Дмитро ВасильовичЧижук Артем ВікторовичU-15 ДЮСШ №4 РівнеМалиновський Артем АндрійовичГалюк Денис МиколайовичСереда Роман ВолодимировичU-15 ФК Сойне ПриліснеВеличко Олександр ВолодимировичU-15 ЛюбартВишневський Ілля Олегович КомандаГравецьТури1234567891011121314151617181920 Самсонюк Назар СергійовичU-13 Міщани ГорохівСеменюк Денис ЮрійовичГрищук Денис АндрійовичОстапюк Станіслав ІгоровичU-13 Любарт-2Павлов Назар АндрійовичЛукянець Вячеслав ОлеговичДубовик Арсен РомановичКудиско Павло ПавловичСклезь Артем ОлександровичБагнюк Максим БогдановичU-13 DerbyШабанов ТімурU-13 Олімпія-2Кунаков Євген ОлександровичГрек Артем ОлександровичЩербатов Максим ОлеговичU-13 ЖФК ЛегіонШах Христина ІгорівнаСахнюк Ольга МиколаївнаU-13 ДЮСШ МлинівБезелюк Борис ВікторовичОстапюк Мирослав ІвановичU-13 ФК Гірка ПолонкаЦиганок Артем СергійовичU-13 ОлімпіяГодик Олександр ЛеонідовичU-13 Любарт-3Денисенко Арсен СергійовичКруковець Максим РомановичКлимчук Максим ДмитровичКорецький Олександр ПетровичU-13 ФК Атлетік ЦуманьЖолква Ігор ІгоровичНазарчук Матвій ОлександровичОлесюк Ілля ОлександровичU-13 ФК Сойне ПриліснеЧайка Олександр ВолодимировичПаламар Ярослав РуслановичU-13 Юніор-МідасБорисов Назар АндрійовичU-13 ДЮСШ №2 -2Никитюк Дмитро ВолодимировичU-13 БоратинКоновальчук Максим Анатолійович КомандаГравецьТури123456789101112 U-13 ДЮСШ МаневичіЛопоха Вероніка ОлександрівнаШульга Богдан ОлександровичБогайчук Станіслав ВолодимировичU-13 Волинь11Міскевич Віталій ВасильовичНазаренко Максим ОлеговичБусько Олександр СергійовичВолинь10Шишута Максим СергійовичФедонюк Владислав АндрійовичКиричук Володимир РомановичКорнелюк Денис СтепановичНазаренко Артем ОлеговичВолинь10-2Махнюк Денис ІгоровичБухаров Даниїл МихайловичМудрик Сергій АндрійовичСавонюк Богдан ОлеговичU-13 ЛюбартМартинюк Владислав АндрійовичБернадський Денис АртемовичМацішук Даниїл ОлександровичU-13 ЛадомирОрловська Ксенія ВалеріївнаГладун Зоряна АндріївнаКоновалова Софія БогданівнаЗінько Антоніна РоманівнаU-13 Зоря Рівненський р-нОліферчук Денис СтепановичСтепанюк Дмитро ОлексійовичU-13 FC RespectДубенський Олександр ОлександровичБойченко Юрій ВалентиновичU-13 ДЮСШ КостопільБасюк Віталій ОлександровичФесюк Матвій СергійовичU-13 Волинь11-ЧервоніКиричук Роман Дмитрович КомандаГравецьТури123456789101112131415161718 U-11 Іква - СтирДемидюк Богдан ДмитровичЛегенюк Владислав МиколайовичЦимбалюк Євген СергійовичU-11 Юніор-МідасМетешко Даниіл ОлеговичХомяк Тимофій СергійовичТерешко Сергій СвятославовичU-11 ДЮСШ №2-2 ЛуцькТрушко ОлександрКорх ВіталійU-12 Olam-Kesef Sport ОстрожецьОпанович Артем РомановичТроцький Максим СергійовичU-11 Любарт-2 Гольонко Макар РомановичU-11 Derby-2Степенко МихайлоU-11 ФК Сойне ПриліснеВолков Тихон ЮрійовичU-13 Олімпія12Онопрійчук Станіслав Валентинович КомандаГравецьТури123456789101112131415 U-11 ДЮСШ №2 ЛуцькЩегельський АртемВітюк АндрійМаксимчук СвятозаврU-11 Любарт KidsЛюбков Роман СтаніславовичКашкаров Андрій ЮрійовичU-11 Олімпія 13Романюк Нестор АндрійовичАндрійчук Ярослав ВолодимирU-11 Зоря Рівненський р-нСич Олександр ВікторовичU-11 ДЮСШ МаневичіНевар Богдана ОлександрівнаЛозицький Богдан ВадимовичU-11 DerbyЗахарчук Тимофій Романович КомандаГравецьТури1234567891011121314 U-9 FC RespectМазур Петро МихайловичU-9 Юніор-МідасГолян Давид РомановичU-9 ФК Гірка ПолонкаЗварич Данило РомановичU-9 Любарт-2Мумич Платон АндрійовичU-9 Міщани ГорохівВихованець Назар Олександрович