Новини

Асоціація міні-футболу Волині

Результати:


«Тема-Волинь» - «ДжеРост» 5:1 (2:1)

Голи: Вознюк (5), Дригульський (13, 24, 24), Киценюк (33) – Оляницький (15).


Результати матчів:

1/2 фіналу

«Олімп» - «ДжеРост» 2:5 (0:1)

Голи: Онищук (31,36) – Марчук Ю. (13,33), Лащук (31), Оляницький (39), Реферда (40).

«Тема-Волинь» - «Авангард 040» 3:2 (0:1)

Голи: Дригульський (23, 27), Капаєв (35) – Боднар (16), Пясецький (26).


«Фіміам» - «West Side» 2:1

«ДжерРост» - «Бережанку» 4:0

«Тема-Волинь» - «Авангард 040»


«Теремно-Хліб» - «Олімп» 4:1
«Любарт» - «Стелс» 9:2


15.05.16 – «Фіміам» - «Олімп» - 0:1 (0:1)
Голи: Онищук Ю. 2
Попередження: Брагинець М. 10, Жакун Б. 34 (обидва "Олімп") 
Арбітри: Хомич О., Бабич О. 3-й арбітр: Орлов В.

15.05.16 – «Дже Рост» - «Любарт» - 6:3 (3:0)
Голи: Поліщук І. 5, 20, Юлдашев Р. 8, 26, Данилюк П. 30. Марчук О. 37 – Якобчук Д. 24, Щербатюк П. 26, Круліковський О. 33
Попередження: не було
Арбітри: Бабич О., Хомич О. 3-й арбітр: Орлов В.

15.05.16 – «West Side» - «Бережанка» - 2:3 (1:1)
Голи: Костюкевич Р. 16, Казмірук М. 35 – Козачок В. 20, Шинкарук В. 34, Симчук Т. 40
Попередження: Казмірук М. 17 - Журибіда В. 16
Арбітри: Хомич О., Бабич О. 3-й арбітр: Онищук Ю.

15.05.16 – «Теремно-Хліб» - «Авангард 040» - 5:2 (3:1)
Голи: Малов В. 6, 20, Бурковський Д. 18, Климюк Т. 39 - Музика М. 15, Міх О. 36
Попередження: Шипер О. 25 - Боднар М. 7, Мурашко А. 19
Арбітри: Хомич А., Попко М. 3-й арбітр: Онищук Ю.

15.05.16 – «Тема-Волинь» - «Стелс» - 3:1 (0:1)
Голи: Киценюк Р. 21, Дригульський А. 39, Вознюк С. 40 – Чабан Л. 12
Попередження: Капаєв А. 28, Дригульський А. 30, Іванюк В. 40 - Чемерис С. 35 
Арбітри: Хомич А., Попко М. 3-й арбітр: Орлов В.

Турнірна таблиця чемпіонату Луцька з футзалу станом на 15.05.2016

 

 



Команда


І


В


Н


П


М'ячі


РМ


Очки


1


Тема-Волинь


 


8


7


0


1


31-11


20


21


2


Дже-Рост


 


8


6


1


1


31-20


11


19


3


Стелс


 


8


5


0


3


32-16


16


15


4


Бережанка


 


8


5


0


3


25-18


7


15


5


Авангард-040


 


8


4


2


2


26-23


3


14


6


Теремно-Хліб


 


8


3


1


4


26-29


-3


10


7


Олімп


 


8


3


0


5


17-33


-16


9


8


West Side


 


8


2


2


4


23-26


-3


8


9


Фіміам


 


8


1


2


5


10-17


-7


5


10


Любарт


 


8


0


0


8


18-45


-27


0


Арбітри: Мищук А., Попко М. 3-й арбітр: Онищук Ю.

 

07.05.16 – «Олімп» - «Бережанка» - 2:6 (1:3)
Голи: Брагинець М. 33 - Берідзе А. 2, 30, Шинкарук В. 3, Єфімчук В. 11, Симчук Т. 19 (аг), Сачковський О. 23, 40 
Попередження: Лобоцький М. 28 ("Олімп")
Арбітри: Хомич О., Мищук А. 3-й арбітр: Орлов В.

 

07.05.16 – «Фіміам» - «Авангард 040» - 2:2 (1:0)
Голи: Терещук О. 9, Палащук Я. 23 – Міх О. 35, Боднар М. 39
Попередження: Лимар В. 33 - Гринчук Б. 25, Ленартович Д. 39, Міх О. 40 
Вилучення: Гринчук Б. 32 ("Авангард 040")                                                                                                                               Арбітри: Хомич О., Бабич О. 3-й арбітр: Орлов В.

 

 

 

 

 



Команда


І


В


Н


П


М'ячі


РМ


Очки


1


Тема-Волинь


 


7


6


0


1


28-10


18


18


2


Дже-Рост


 


7


5


1


1


25-17


8


16


3


Стелс


 


7


5


0


2


31-13


18


15


4


Авангард-040


 


7


4


2


1


24-18


6


14


5


Бережанка


 


7


4


0


3


22-16


6


12


6


West Side


 


7


2


2


3


21-23


-2


8


7


Теремно-Хліб


 


7


2


1


4


21-27


-6


7


8


Олімп


 


7


2


0


5


16-33


-17


6


9


Фіміам


 


7


1


2


4


10-16


-6


5

                 

10


Любарт


 


7


0


0


7


15-39


-24


0


24.04.16 – «Олімп» - «Любарт» - 6:2 (1:1) Голи: Онищук Ю. 12, Івахненко В. 28, 31, Брагінець М. 29, Михолап С. 36, Жакун Б. 40 – Кравчук І. 11, Кухтей В. 39 Попередження: Брагінець М. 39 - Піддубний В. 30 Арбітри: Попко М., Хомич А. 3-й арбітр: Орлов В. 24.04.16 – «West Side» - «Дже Рост» - 3:6 (2:0) Голи: Бачинський М. 5, Кухарчук В. 8, Костюкевич Р. 34 – Марчук Ю. 26, Марчук О. 31, 40, Ковалевський В. 36, Юлдашев Р. 37, Поліщук І. 38 Попередження: не було Арбітри: Попко М., Хомич А. 3-й арбітр: Онищук Ю. 24.04.16 – «Стелс» - «Теремно Хліб» - 4:0 (2:0) Голи: Богута І. 18, 19, Назарук І. 34, 37 Попередження: не було Арбітри: Попко М,, Хомич А. 3-й арбітр: Орлов В. 24.04.16 – «Бережанка» - «Авангард 040» - 1:2 (0:1) Голи: Симчук Т. 26 - Гринчук Б. 16, 37 Попередження: Шинкарук В. 31 - Міх О. 21, Ленартович Д. 33 Арбітри: Хомич О., Горун В. 3-й арбітр: Орлов В. 24.04.16 – «Фіміам» - «Тема-Волинь» - 2:4 (0:2) Голи: Ойович С. 36, Терещук О. 40 - Киценюк Р. 11, 23, Дригульський А. 13, 39 Попередження: Терещук О. 39 - Дригульський А. 4 Арбітри: Хомич О., Матвіюк Р. 3-й арбітр: Орлов В. Турнірна таблиця чемпіонату Луцька з футзалу станом на 25.04.2016

23.04.16 – «Олімп» - «Дже Рост» - 2:4 (0:3) Голи: Кузьмін П. 35, Брагинець М. 37 – Оляницький Д. 6, 20, Юлдашев Р. 12, Лащук М. 34, 38 (--) Попередження: Івахненко О. 5, Жакун Б. 23, Лобоцький М. 27 - Лащук М. 26 Арбітри: Хомич А., Бабич О. 3-й арбітр: Голоскоков С. 23.04.16 – «Теремно Хліб» - «Фіміам» - 5:2 (1:0) Голи: Яцюк О. 17, Бурковський Д. 23, 25, Редько І. 30, Перванчук Д. 33 – Вегера О. 31, Лисюк О. 39 Попередження: не було Арбітри: Бабич О., Хомич А. 3-й арбітр: Онищук Ю. 23.04.16 – «Стелс» - «West Side» - 4:5 (1:1) Голи: Шитов О. 9, Фібіч Ю. 23, Іванов О. 38, Чемерис С. 40 – Костюкевич Р. 19, Борисюк О. 24, 25, Зіняк Н. 27, Поліщук Д. 35 Попередження: не було Арбітри: Бабич О., Хомич А. 3-й арбітр: Онищук Ю. 23.04.16 – «Авангард 040» - «Любарт» - 7:3 (4:0) Голи: Ленартович Д. 2, Міх О. 6, 34, Гринчук Б. 15, 31, Кунаков О. 27 - Кравчук І. 20 (аг), 32, Потапчук П. 28, Щербатюк 38 Попередження: не було Арбітри: Хомич О., Мищук А. 3-й арбітр: Онищук Ю. 23.04.16 – «Бережанка» - «Тема-Волинь» - 3:5 (0:2) Голи: Сачковський О. 15 (+), Єфімчук В. 19 (++), Шинкарук В. 36 – Киценюк Р. 13, Дригульський А. 16, Капаєв А. 34, 39, Вознюк С. 40 Попередження: Єфімчук В. 33 ("Бережанка") Арбітри: Мищук А., Хомич О. 3-й арбітр: Онищук Ю.

Календар ігор


Чемпіонат Луцька 9-й тур Друга частина

19.00 «West side» – «Фіміам»

19.55 «Дже Рост» – «Бережанка»

20.50 «Тема-Волинь» – «Авангард 040»

501

Чемпіонат Луцька 9-й тур Перша частина

19.00 «Любарт» - «Стелс»

19.55 «Теремно хліб» – «Олімп»

297

Чемпіонат Луцька 8-й тур

09.00 «Фіміам» – «Олімп»

09.55 «Дже Рост» – «Любарт»

10.50 «West side» – «Бережанка»

11.45 «Теремно хліб» - «Авангард 040»

12.40 «Тема-Волинь» – «Стелс»

Наступний тур пропускають Гринчук Богдан – «Авангард 040»

Лащук Мирослав – «Дже Рост»

1226

Чемпіонат Луцька 7-й тур

09.00 «West side»«Любарт»

09.55 «Дже Рост» «Стелс»

10.50 «Теремно хліб» – «Тема-Волинь»

11.45 «Олімп» - «Бережанка»

12.40 «Фіміам» – «Авангард 040»

890

Дякуємо за підтримку