Протокол засідання КДК 2019-2020 №5

Протокол засідання КДК 2019/2020 №5

Асоціації міні-футболу (футзалу) Волині

Час засідання: 15 січня 2019 року. 19-00.

Місце засідання: КРЦ «Адреналін сіті», Луцьк

1. Слухали:

Епізод, що мав місце у матчі турніру «Різдвяна коляда 2020» з футзалу 5 січня 2020 року між командами Іква Млинів – Прип’ять Любешів. Уважно розглянувши протокол матчу, пояснювальні рапорти арбітрів, делегата матчу, детально вивчивши фото та відео матеріали КДК прийняв рішення:

Вирішили:

Згідно з пунктом 2 в) небезпечний напад на суперника, який володіє м’ячем, з вірогідністю нанесення травми – гравця команди Іква Млинів Хрипу Едуара дискваліфікувати терміном на 2 матчі та зобов’язати команду Іква Млинів сплатити ГОВ.

Згідно з пунктом 6 в) застосування фізичної сили до гравця, офіційної особи команди, глядача – гравця команди Прип’ять Любешів Михалика Тараса дискваліфікувати терміном на 3 місяці та зобов’язати команду Прип’ять Любешів сплатити ГОВ.

Згідно з пунктом 6 в) застосування фізичної сили до гравця, офіційної особи команди, глядача – гравця команди Прип’ять Любешів Хомича Анатолія дискваліфікувати терміном на 3 місяців та зобов’язати команду Прип’ять Любешів  сплатити ГОВ.

Згідно з пунктом 10.10. команда , гравці якої вибігли з технічної зони та спричинили конфронтацію та, або бійку чи сутичку команди підлягає санкціям, зобов’язати команди Прип’ять Любешів  та  Іква Млинів сплатити ГОВ.

Контрольно-дискциплінарний комітет рекомендує Комітету арбітрів АМФВ розглянути серію помилок арбітрів матчу та дати свою оцінку епізодам, що призвели до конфронтації учасників змагань.

Оплата повинна відбутися до матчу! У іншому випадку матч - НЕ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ!

Голова КДК АМФВ   Івахненко В. О.

15.01.2020