1: 4

Джафарова О./ Журибіда В.

З перших хвилин команди націлені атакувати і підтримують високий темп. І наслідок швидких атак – на 2 хв матчу Сущ Віктор («Респект») забиває гол. Темп гри не спадає, і на 7 хв після удару гравця команди «Респект» м’яч потрапляє у штангу воріт суперника. До завершення першого тайму попри небезпечні атаки то однієї, то іншої команди рахунок гри не змінюється. На перерву команди йдуть з мінімальним рахунком – 0:1 на користь команди «Респект».

Другий тайм розпочинається дещо повільніше, що дає змогу команді «РадиМо» зрівняти рахунок, це на 15 хв робить Ігор Кравчук. Після чого гравці «Респекта» дещо активізувались, і після прострілу повз ворота на 19 хв нападник потрапляє м’ячем у штангу. «Респект» продовжує атакувати і дубль Суща Віктора виводить команду «Респект» вперед. Взявши приклад із свого одноклубника, на 22 хв і за 18 секунд до завершення матчу свої два голи у ворота суперника забиває Заліпа Іван та доводить перевагу своєї команди до 4:1. «Респект» заслужено перемагає.