:
9

Хомич Анатолій, Гоза Руслан, Літвінчук Леонід

Джафарова О./ Кузнєцов Д.

У попередні сезони ці команди завжди видавали між собою цікаві поєдинки, тому, незважаючи на різні полюси команд у турнірній таблиці, цього можна було очікувати і зараз. Щоправда, гольової феєрії у матчі не було – кожна з команд намагалася дисципліновано захищатися, тому моментів для взяття воріт було не так багато. У першому з них Тарлан Гаджиєв з гострого кута пробив прямісінько у дальню стійку воріт «Мідаса». Після цього голкіпер гостей Василь Семенюк парирував удар Віталія Міщука, а Дмитра Перванчука підвела точність. Під кінець тайму активно включилися у гру і «фіолетові», які мали декілька серйозних моментів та були близькими до гола. І якраз у цей момент відзначилася «Стелла»! Після розіграшу аута точний удар вдався Віктору Мойсіюку. А за дві хвилини до завершення тайму «Мідас» ще й перебрав командних фолів та встиг заробити два дабл-пенальті у власні ворота. Перший з них Дмитро Перванчук не реалізував (Василь Семенюк видав шикарний сейв та перевів потужний вистріл на кутовий), а от Олександр Правов був точним – 2:0.

У другому таймі гравці «Мідаса» показали свої наміри відігратися – близькими до взяття воріт були Антон Абрамов та Максим Мохнюк. А потужний удар Олександра Миронюка взяв голкіпер «Стелли». Напруга в матчі не обходилася без надмірних емоцій, які арбітри матчу змушені були гасити картками. Для Володимира Горохоля та Дмитра Мельника у середині другого тайму вони стали вже другими, а тому команди добрих дві хвилини пограли в режимі «чотири на чотири». Попри старання гравців «Мідаса» «чорно-жовті» таки були гострішими під час своїх контршансів, а на останній хвилині Віталій Міщук після високого вкидання у стрибку переграв Василя Семенюка та встановив кінцевий рахунок матчу. 3:0 – «Стелла» стає головним відкриттям Вищої ліги та виграє срібні медалі регулярної першості.