3: 7

Джафарова О./ Кузнєцов Д.

На цю гру більше мотивації було у «Вотрансу-2», адже «Вілія» достроково здобула перемогу в регулярному чемпіонаті Вищої ліги. Навіть попри те, що млинівська команда і в цьому матчі дуже старалася, без градусу підвищеної відповідальності перемогти «червоно-синіх» було дуже складно. А у середині першого тайму ще й здорово «полетіло» у Василя Шишки. Спочатку він вколотив «кулястого» під поперечину воріт «Вілії» ударом з близької відстані, а потім потужно вистрілив з лівої у дальній кут метрів з 12-ти. У першому таймі повернутися в гру млинівці так і не зуміли. Ба більше, «вотрансівці» зуміли збільшити перевагу. Спочатку після контратаки Андрій Ткачук забивав уже в порожні ворота, а потім Василь Шишка оформив «хет-трик», потужно вистріливши після розіграшу штрафного – 0:4.

Початок другого тайму був схожим на весь перший. Гравці «Вотрансу-2» знову відчували себе, як риби у воді, а голи Андрія Ткачука та Юрія Кошелинського зробили рахунок не зовсім пристойним. Не дивно, що у середині тайму справжня спортивна злість прокинулася уже у гравців «Вілії», і вони почали відповідати своїми атаками. Спочатку штрафним ударом по низу відзначився Ігор Онищук. Уже за три хвилини вдало на добиванні зіграв Юрій Гриценко, а за дві хвилини до завершення поєдинку черговим голом відзначився Сергій Вишневський. Утім, «камбеку» на сталося – Ігор Дмитрук своїм забитим голом заспокоїв гру і встановив кінцевий рахунок матчу. 3:7 – «Вілія» готується до раунду плей-офф, а «Вотранс-2» під кінець регулярного чемпіонату набрав солідну форму…