4: 6

Гайда Я./ Кунаков О.

Цей поєдинок завершував регулярну частину чемпіонату у Суперлізі і так склалося, що усі крапки над “ї” були розставлені ще до його початку. Результат цього двобою жодним чином не міг змінити турнірну таблицю і єдина мотивація, що лишалася командам – престиж клубу і рейтингові бали на наступний сезон. Мабуть саме цим пояснюється вальяжність, з якою “динамівці” розпочали матч. Горохівчани ж прагнули хоча б в останній зустрічі позбутися прикрого нуля у стовпчику набраних очок, тому на відміну від номінальних гостей у дебюті виглядали досить бадьоро. І вже на 1-й хвилині Максим Хвищун вискочив сам на сам з Дмитром Роюком і впевнено поклав м’яч у дальній кут воріт. “Агропродукт” міг одразу у наступній атаці розвинути успіх, але “Динамо” виручила стійка. Такий перебіг подій вочевидь не влаштовував лучан, вони нарешті активізувалися і за кілька хвилин Богдан Понагайба рахунок зрівняв. Весь перший тайм нагадував гойдалки – “Агропродукт” виходив уперед, “Динамо” швиденько відігрувалось. Але за кілька секунд до перерви гостям вдалося нарешті повести у рахунку – Микола Казьмирук наважився на несподіваний удар з далекої відстані і захопив зненацька Миколу Поліщука.

У другій половині поєдинку “динамівці” грали вже “по рахунку”, не дозволяючи суперникам наближатися до власних воріт. За 6 хвилин до фінального свистка Богдан Турчик збільшив перевагу своєї команди до 2-х голів і здавалося остаточно зняв усі питання щодо переможця. Але горохівчани, насамперед за рахунок наполегливості Андрія Главацького, змогли організувати завершальний штурм і навіть завдяки голу Максима Хвищуна скоротити розрив до мінімуму. Проте, врятувати хоча б нічию господарям так і не вдалося. На останній хвилині Олександр Давидов поставив переможну крапку і встановив остаточний результат цієї зустрічі – 6:4 на користь “Динамо”.