5: 3

Джафарова О./ Кузнецов Д.

Попри статус «андердогів», «Олімпія» з перших хвилин нічим не поступалася претендентами на медалі Вищої ліги, маючи навіть гостріші моменти для взяття воріт у дебюті гри. Підопічні Анатолія Мищука перехопили ініціативу ближче до завершення тайму. При цьому, забили «торпедівці» не без частки везіння – удар Дмитра Рожка рикошетом від захисника полетів не туди, де його чекав голкіпер. Утім, вже за хвилину «олімпійці» вирівняли рахунок зусиллями Дмитра Бондарчука. До перерви команди обмінялися хорошими моментами у Сергія Віхрука та Олександра Маслічука, однак на табло під час відпочинку горіли одиниці…

У другому таймі все відбувалося за дивним сценарієм. Створювали серйозні гольові можливості обидві команди, а забивали гравці «Олімпії». Так, «Торпедо» міг виходити уперед завдяки Сергію Віхруку (його удар потягнув голкіпер) та Дмитру Медунецькому (його удар прийняла на себе стійка), а от гравці у чорних футболках досягли свого. Спочатку під час сумбуру в штрафному майданчику «топердівців» головою вже у порожні ворота «кулястого» переправив Олександр Маслічук. А потім свій шанс підловив Віктор Ковтонюк, який сильним ударом з льоту класно зіграв на добиванні. «Торпедівці» не шкодували сил для атак, однак за дві хвилини до завершення гри наткнулися на ще одну контратаку господарів майданчика, яку завершив Олександр Маслічук. Останні хвилини гості провели у п’ять польових, а Ігор Шевельов та Ігор Шамутило навіть додали грі інтриги, забивши свої голи. Утім, врятувати матч так і не вдалося. Більше того, на останній секунді зустрічі Олександр Маслічук ударом в порожні ворота навіть оформив хет-трик, забезпечивши собі звання героя матчу. 4:1 – «Олімпія» все-таки «знімає скальп» топ-суперника у Вищій лізі та все ще претендує навіть на потрапляння до п’ятірки найсильніших у Вищій лізі чемпіонату Волині з футзалу.