:
9

Леончук Олександр, Попко Максим, Дмитрук Андрій

Джафарова О./ Кузнецов Д.

Матч цих команд був центральним у турі та мав усі шанси стати центральним в усьому чемпіонаті. І от в такій ситуації арбітрам довелося приймати нелегке рішення – не дозволити участь у ньому Сергію Вишневському, якому наклали гіпс на руку. Головний голеадор і лідер «Вілії» таки пішов знімати гіпс, а його команда ніби й не помітила втрати головного бійця, постійно штурмуючи ворота «Боратина». У середині тайму Вишневський повернувся і встиг навіть отримати «гірчичник» від арбітра за не зовсім правильне повернення до команди. Утім, поява лідера на лаві запасних так надихнула команду, що Едуард Хрипа у карній зоні суперників виконав міні-шедевр, несильним ударом через себе відкривши рахунок у матчі. Номінальні господарі поля відповіли декількома можливостями. Найкращою з таких до перерви був вистріл Андрія Рижановського, удар якого лише на якісь міліметри розминувся із боковою стійкою.

Гравці «Вілії» були налаштовані ще у передостанньому турі вирішити долю золотих медалей «регулярки» Вищої ліги. І на початку другого тайму під час сумбуру біля воріт «Боратина» найспритнішим виявився Сергій Вишневський, який ціною болі у зламаній руці в падінні таки переправив «кулястого» до сітки воріт – 0:2. Утім, чемпіони Першої ліги досить швидко відновили статус-кво – Олександр Мосіюк перехопив м’яч у центрі поля і впевнено реалізував вихід один на один з Іваном Присяжнюком. Напруга у матчі зростала, емоції розігріли гравців так, що арбітрам доводилося використовувати «заспокійливе» у вигляді свистків та карток. А за чотири хвилини до фінального свистка млинівська команда заробила уже шостий фол. Утім, з дабл-пенальті пробити голкіпера «Вілії» Андрію Рижановському не вдалося. Олександр Антонюк звично повів підопічних грати п’ятьма польовими, однак гравці «Вілії», яких гаряче підтримували трибуни «Арени-Спорт», таки зуміли героїчно вистояти та здобути перемогу – 1:2. Таким чином, саме «Вілія» ще до останнього туру стає регулярним чемпіоном Вищої ліги. Тепер цим хлопцям лише треба буде захистити титул Абсолютних чемпіонів цього дивізіону, а от на «Боратин» чекатиме битва за медалі «регулярки» в останньому турі.