4: 3

Джафарова О./ Кузнецов Д.

Попри відставання у турнірній таблиці, «вотрансівці» з перших хвилин гри намагалися довести, що вони не слабші за «чорно-жовтих». Вийшло непогано – уже на 2-й хвилині Андрій Ткачук реалізував першу серйозну гольову можливість «біло-синіх», відправивши «кулястого» точнісінько в кут воріт «Стелли». Гравці «Вотрансу-2» протягом довгого часу не давали нічого створити біля власних воріт, натомість дуже впевнено доводячи свої атаки до ударів по воротах. І в середині тайму це знову, причому одразу двічі, принесло результат. Спочатку голом у ворота «Зірки» відзначився Ігор Дмитрук, а вже за якісь декілька десятків секунд у «Вотрансу-2» знову пройшла разюча багатоходова атака, в завершення якої Юрій Кошелинський просто елегантно підсік «кулястого» повз голкіпера – 3:0. Друга команда турнірної таблиці навіть попри проблеми в атаці зуміла ще до перерви реалізувати свій шанс – швидкий розіграш штрафного вивів на точний удар Віктора Мойсіюка.

А другий тайм став продовженням кінця першого – «Стелла» притиснула суперників, і один з лідерів команди Дмитро Перванчук прицільним ударом скоротив відставання до мінімуму. Окрім інтриги високого рівня в грі досягли і емоції, багато з яких в екстреному порядку доводилося «гасити» арбітрам зустрічі. До цього додалася й пауза в грі через невдале падіння «вотрансівця» Юрія Соломатіна, якому протягом декількох хвилин надавали допомогу. А на 22-й хвилині рахунок на табло таки зрівнявся – Володимира Горохоля вивели віч-на-віч з Віталієм Глушком, і «дев’ятка» «чорно-жовтих» без вагань з носка прошив свого візаві – 3:3. «Біло-синім» довелося знову включити максимальні обороти, і результатом став ще один гол Ігоря Дмитрука. Гравці «Стелли» відповіли ударами Дмитра Перванчука та Тарлана Гаджиєва, які все ж не досягли мети – останній взагалі з вбивчої позиції «розстріляв» бокову стійку воріт «Вотрансу-2». Гравці «луцької Боруссії» намагалися врятувати поєдинок, однак до завершення гри забити так і не змогли. 4:3 – «Вотранс-2» продовжує боротьбу за медалі регулярного чемпіонату і в останньому турі може навіть обійти «Стеллу» в турнірній таблиці.