4: 2

Гайда Я./ Журибіда В.

Гра розпочинається відносно спокійно, команди почергово володіють м’ячем. Йде третя хвилина, лівим флангом атакує гравець «Волинь АТО», робить простріл вздовж воріт, який вдало замикає Дмитро Жук і виводить свою команду вперед. Незначна перевага «Волинь АТО» над «Акцентом» під кінець першого тайму втілюється у забитий гол – свій шанс реалізовує Прик Сергій. Та не встигли гравці «Волинь АТО» порадіти за забитий м’яч, як після розіграшу з центра майданчика «Акцент» проводить миттєву атаку і Ленчинський Олександр скорочує рахунок у матчі.

У другому таймі малюнок гри не змінюється. Більш наполегливі атаки «Волинь АТО» дають свій результат – Ілик Василь використовує свій шанс на 19 хв і доводить рахунок до 3:1. Та невдовзі на 20 хв Пушкаш Юрій зновує скорочує рахунок у матчі. А за три хвилини до завершення матчу дубль Прика Сергія доводить перевагу «Волинь АТО» до двох м’ячів. Цікавий двобій закінчується перемогою «Волинь АТО» з рахунком 4:2.