4: 0

Гайда Я./ Журибіда В.

З першої хвилини матчу команда «Духче» обирає тактику гри з використанням та підключенням до атаки воротаря, що дає змогу заволодіти ініціативою та створювати небезпечні моменти біля воріт суперника. «Татрафан» вдало захищається та намагається контратакувати. «Духче» продовжує володіти ініціативою і на 5 хв Ярмощук Роман відкриває рахунок, а на 8 хв Євген Поліщук уже подвоює рахунок у матч. Під завершення першого тайму «Духче» більше контролює м’яч та рахунок гри не змінюється.

Початок другого тайму характеризується невимушеною спортивною боротьбою обох команд. До середини другого тайму перевага «Духче» над суперником проглядається все більше і більше, гра відбувається практично на половині команди «Татрафан». Йде 22 хв, за порушення Правил гри у штрафному майданчику захисником «Татрафана» арбітри призначають шестиметровий удар, який успішно реалізовує Пушкарчук Назар – 3:0 на користь «Духче». Гравці команди «Татрафан» помітно нервують та починають грати на грані фола. В одному з таких епізодів не витримують нерви у Бугайчука Назара («Татрафан»), який висловлює явне обурення на адресу арбітра, за що справедливо отримує червону картку. Вилучення та перевагу в одного гравця успішно реалізовує Пушкарчук Назар та встановлює остаточний рахунок у матчі – 4:0. По два голи у кожному таймі приносять перемогу ФК «Духче».