1: 5

Гайда Я./ Журибіда В.

Уже на першій хвилині матчу команди обмінялися гострими моментами, де команду «Крошу» виручає воротар, а після удару нападника цієї ж команди м’яч потрапляє у штангу воріт «Волиньсталь». Поступово ініціатива переходить до «Крошу». Двічі на 3 хв воротар «Волиньсталі» відводить небезпеку від своїх воріт, а на 4 хв після удару Кривини Олександра уже виймає м’яч із сітки  - 1:0 на користь «Крошу». Йде 8 хв і на табло уже 2:0 – відзначився Куран Юрій, а на 9 хв дубль оформлює Кривина Олександр і рахунок уже 3:0 на користь «Крошу». У проміжку між забитими голами та під кінець першого тайму команда «Волиньсталь» проводить декілька небезпечних атак, та майже стовідсоткові моменти для взяття воріт не використовує.

Починається другий тайм – нереалізація моментів для «Волиньсталі» на 14 та 15 хв продовжується. Натомість гол Березюка Сергія на 18 хв та дубль Курана Юрія на 20 хв доводять рахунок до 5:0 на користь «Крошу». Гол престижу на 25 хв у ворота «Крошу» забиває Юсюк Роман і встановлює кінцевий результат матчу.

Гра невикористаних моментів «Волиньсталі» і майже стовідсоткова реалізація «Крошу» приносить перемогу другій команді.