4: 1

Гайда Я./ Журибіда В.

Початок матчу за юними футболістами «Волині». Команда більш контролює м’яч, комбінує та більше атакує, створюючи небезпечні моменти біля воріт суперників. З кожною хвилиною темп гри зростає і гра переходить у контратакуючи наступальні дії обох команд, де почергово створюються небезпечні моменти біля одних чи інших воріт. Темп гри не спадає, а гострота моментів збільшується, свідченням цього на 8 хв після удару нападника «Гранітбуда» м’яч потрапляє у штангу. Кінець першого тайму м’яч уже більше контролює «Гранітбуд» - двічі на 10 хв загрозу атакувальних дій «Гранітбуда» ліквідовував воротар «Волині». Та все ж на 11 хв Марцинюк Андрій не залиає шансів «Волині» і відкриває рахунок у матчі – 1:0 на користь «Гранітбуда». Та під кінець першого тайму Тананайко Кирил на 13 хв відновлює паритет, команди на перерву йдуть з нічийним рахунком.

Малюнок гри у другому таймі не змінюється – команди атакують, воротарі виручають. Лишаються останні чотири хвилини матчу, «Гранітбуд» перехоплює ініціативу і перетворює її у забиті голи. Двічі на 22 хв та за 9 секунд до його завершення забиває Гузар Роман, а поміж тим голом у ворота «Волині» відзначився Марцинюк Андрій. Заслужена перемога «Гранітбуду».