:
3

Заяць Олексій, Леончук Олександр, Літвінчук Леонід

Джафарова О./ Кунаков О.

«Динамівці», що ведуть відчайдушну боротьбу за омріяну вісімку розпочали поєдинок проти «Куражу» доволі активно і протягом трьох стартових хвилин мали кілька непоганих нагод для того, щоб відкрити рахунок. Але кращий гравець минулого туру Василь Фібіч впорався з небезпекою, а ближче до середини першого тайму гості спочатку вирівняли гру, а потім почали потроху перебирати ініціативу до своїх ніг. Логічним наслідком такого перебігу подій на майданчику став не зовсім логічний гол горохівчан – Артем Гнасюк намагався заблокувати простріл когось з суперників, але підставив ногу так невдало, що зрізав м’яч у «дев’ятку» власних воріт. Ведучи у рахунку «Кураж» продовжував контролювати гру, але наприкінці тайму захисник горохівчан на рівному місці «привіз» собі гол – завозився біля власних воріт, потім спробував зіграти на винос, але у підсумку віддав м’яч Андрієві Бойку. Андрій одразу покотив кулю на Романа Москвича, а той опинившись віч на віч з Василем Фібічем без роздумів пробив що було сили.

По перерві «Кураж» заспокоївся і почав знову потрохи притискати «динамівців» до воріт. І знову дитяча помилка у простій ситуації обернулася «обрізкою» в центрі майданчика, виходом 2 в 1, своєчасним пасом і точним ударом впритул від Володимира Журибіди. Горохівчани занервували, зарухались швидше і спробували постріляти здалеку, але «Динамо» вже зловило кураж. І в прямому, і в переносному сенсі цього виразу. Поки два захисника горохівчан розбиралися, хто з них має тримати Богдана Понагайбу, той прийняв м’яч, розвернувся і потужним пострілом поклав його у правий нижній кут воріт Василя Фібіча. Цей гол остаточно вибив гостей з колії. На полі почався суцільний сумбур. Лише взявши тайм-аут і випустивши 5-го польового гравця горохівчани знову змогли взяти гру під свій контроль і створити кілька небезпечних моментів біля воріт Дмитра Роюка. Втім, м’яч вперто відмовлявся втрапляти у сітку «динамівців», а на останній хвилині Микола Казьмирук поставив переможну крапку. 4:1. Перемога, що практично забезпечує «Динамо» потрапляння до плей-офф.