:
7

Леончук Олександр, Літвінчук Леонід, Джафарова Олександра

Джафарова О./ Голоскоков Д.

«Агропродукт» не відчував ілюзій щодо цього матчу і гравці, мабуть змирилися з тим фактом, що залікових балів в регулярному чемпіонаті здобути не вдасться. Отже, скільки голів заб’є «Любарт» і чи зможе забити бодай гол «Агропродукт» - про це могли посперечатися вболівальники на трибунах. Без штатного голкіпера, без Леоніда Джигалюка, що відбуває дискфаліфікацію – саме з таким досить важким пасивом розпочали «аграрії» цю зустріч. «Любарт», який напередодні не зумів добути очки в матчі Чемпіонату України мав велике бажання реабілітуватися перед вболівальниками. Розгром почав Дмитро Заболотько і до речі, його другий гол вийшов просто шикарним – потужний постріл в «дев’ять» по м’ячу, що летить заслуговує на перегляд у повторі! За «сухого» рахунку 5:0, Назар Бугайчук вимагав від своїх підопічних вже не стільки голів, скільки бездоганного виконання напрацьованих комбінацій. А «жовто-сині», звичайно горіли бажанням забити хоча б один гол. Нагоди для цього були, але Дмитро Притулюк на компроміс з воротарською совістю не йшов і в усіх небезпечних епізодах відпрацьовував самовіддано. На перерву команди пішли за рахунку 7:0, а у другому таймі на табло світився рахунок 0:0, адже, як виявилося, для двозначного рахунку потрібно переналаштувати систему. Тому глядачі, що підходили, можливо дещо дивувалися, а ті хто слідкували за грою від початку знали, що «нуль пишемо, десять в думці». «Агропродукт» таки забив у цьому матчі розігравши досить непогану комбінацію «на трьох». А загальний рахунок 12:1 на користь «Любарту».