2: 0

Джафарова О./ Голоскоков Д.

«Розвідка боєм» в цьому матчі дещо затягнулася, а відсутність прицільних ударів навіть слово «боєм» вимагала взяти у лапки. Такий перебіг подій судячи з усього не влаштовував в перщу чергу «Юність», тому переспівці взяли тайм-аут і вже через хвилину Сергій Акінін відкрив рахунок на користь «жовто-чорних». Забитий гол додав куражу «юним» футзалістам і в наступному епізоді лише поперечина врятувала ворота «вестсайдівців». Тиск продовжувався протягом усього першого тайму і за хвилину до перерви Переспа таки отримала гольовий дивіденд – відзначився Сергій Кулюк. У другому таймі «Вест Сайд» спробував вирівняти ситуацію активно граючи на свого «стовпа» Дмитра Поліщука, який дійсно непогано «чіплявся» за м’яч і рроздавав паси під атаку і під удари своїм партнерам. До речі, саме він міг скоротити розрив у рахунку, але невдало підставився під простріл. Тиск на ворота «Юності» збільшувався, а тому «переспівці» тайм-аутом спробували знизити напругу. Гра з п’ятим від «західняків» як останній аргумент не спрацювала – суха перемога «Юності 2:0.