3: 4

Щербяк К./ Журибіда В.

До 7 хв матчу команди проводять розвідки, шукаючи успіху біля чужих воріт. Така тактика приносить успіх команді «Joma», де Натаров Вячеслав практично за одну хвилину робить рахунок 2:0 на користь своєї команди. Такий перебіг подій дещо встряхнув гравців «Волинь АТО», які провели декілька небезпечних атак поспіль, а одна з них на десятій хвилині завершується голом – Данильчук Іван скорочує рахунок у матчі.

Другий тайм стає більш цікавим і напруженим. Перша ж атака атовців на 14 хв, і на табло уже 2:2. Атовці продовжують натиск і на 21 хв уже виходять уперед. Спочатку команди обмінялися голами (в тому числі, хет-трик Натарова Вячеслава). Та все ж фортуна цього вечора була на боці «Волинь-АТО». За 25 секунд до завершення матчу гол Ляшука Андрія приносить перемогу «Волинь-АТО». Цікавий двобій завершено.