3: 1

Щербяк К./ Журибіда В.

Початок матчу характеризується динамічною спортивною боротьбою. Команди атакують – воротарі виручають. Йде сьома хвилина, м’яч у штрафному майданчику «Волиньсталі», черговий удар по воротах, круглястий потрапляє у руку захисника – пенальті. Шестиметровий вдало реалізовує Володимир Третяк. Початок восьмої хвилини матчу – комбіновано атакує «Волиньсталь» і завершує свої атаки ударами по воротах – спершу перекладина, а невдовзі воротар відводять небезпечну атаку від воріт «Акцента». «Акцент» під кінець тайму дещо активізується, більше контролює м’яч та несподівано для них же самих м’яч потрапляє у ворота «Акцента» за одну секунду до завершення першого тайму.

Початок другого тайму знову за «Волиньсталлю», та все ж після розіграшу штрафного на 17 хвилині попереду знову «Акцент». Курйозний гол у ворота «Волиньсталі» на 19 хвилині доводить перевагу «Акцента» до двох м’ячів. Кінцівку матчу атакує «Волиньсталь», рахунок залишається незмінним. 3:1 – перемога «Акцента».