4: 4

Джафарова О./ Тучкевич А.

Відразу футзалісти обох колективів дали зрозуміти, що глядач дивлячись цей матч сумувати не буде. На третій хвилині гості здобули право на штрафний удар, який чітко виконав Ярослав Кухаренко та відкрив рахунок у зустрічі. Після пропущеного господарі трішки додали в швидкості і багато моментів стало в молодого та енергійного Івана Корчука, який так і не міг переграти голкіпера. В середині тайму Іван протягнув «шкіряного» та з гострого кута зробив простріл, де суперник зрізав його у власні ворота. Нічийний рахунок протримався до десятої хвилини на якій Ярослав Кухаренко оформив свій «дубль» та вивів гостей знову вперед. Хлопці з «сахарного» щосили хотіли відігратись до перерви і чудову нагоду зрівняти рахунок мав Віталій Василюк, але не зміг переграти кіпера, а ось атака на останній хвилині тайму принесла бажаний результат, коли в свому стилі «потужним ударом» Володимир Крупнік від поперечки зрівнює рахунок, 2:2. З нічийним результатом команди пішли на відпочинок.

Після перерви відразу чудову нагоду мали Володимир Крупнік та Юрій Вихованець, але удари вміло парирував голкіпер, але на п’ятнадцятій хвилині він був безсилий проти удару Володимира Крупніка, який оформив свій «дубль» та вперше виводить свою команду вперед. Курйозний момент глядачі побачили всередині тайму, коли після удару зі штрафного, який пробивав Ярослав Кухаренко м’яч рикошетом потрапив в стійку після чого дивом прокотився по лінії воріт та влучив у другу стійку. А от за хвилину моторний Іван Корчук забиває, та робить гандикап для своєї команди у два м’ячі. Після пропущеного гості зробили облаву біля воріт суперника, і на двадцять першій хвилині нестримний Ярослав Кухаренко додає у свій доробок «хет-трик», та скорочує рахунок до мінімуму. Далі його одноклубник Віктор Сущ провірив стійку на міцність, а за хвилину до кінця чудовим ударом зумів встановити рівновагу у зустрічі. На останній хвилині все той же Ярослав Кухаренко міг вирвати перемогу для своєї команди, але «кулястий» попав у стійку воріт. Чудовий та яскравий футзал у виконанні обох колективів, та по одному заліковому балу у турнірну таблицю.