3: 2

Васько К./ Журибіда В.

З центра майданчика розпочинає «Акцент». Атака завершується ударом по воротах на перших секундах матчу – воротар переводить м’яч на кутовий. В подальшому «Акцент» повність володіє ініціативою, впевнено контролює м’яч та атакує ворота ФК «Духче». На 7 хв матчу небезпечна атака «Акцента» завершується попаданням у штангу, де після відскоку біля м’яча першим виявився гравець Захарчук Веніамін і переправив м’яч у сітку воріт ФК «Духче». 1:0 на користь «Акцента» залишається на табло до завершення першого тайму. Обопільні атаки у кінцівці тайму не приносять бажаного результату жодній з команд.

Другий тайм розпочинається з атак ФК «Духче». В противагу першому тайму ініціативою володіє саме ця команда. Ризикуючи, «Духче» підключає до атак воротаря, що дозволяє явно володіти м’ячем, та аж ніяк не перетворюється у забиті голи. Навпаки в одній з таких атак «Акцент» перехоплює м’яч і ефектно забиває гол зі своєї половини в пусті ворота. Та цей гол аж ніяк не засмучує ФК «Духче», і команда продовжує використовувати тактику атак з воротарем. Дана тактика дає свій результат – 20 хв і 22 хв відповідно Дудар Валерій і Оліщук Віктор забивають голи у ворота «Акцента» - нічия 2:2. У завершальній стадії матчу напруга гри зростає. Другий тайм завершується наполегливими атаками ФК «Духче». 26 хв – команду «Акцент» рятує штанга, а за 51 секунду до завершення Дудар Валерій приносить вольову перемогу своїй команді – ФК «Духче» перемагає 3:2.

Два різних тайми приносять розчарування «Акценту» та задоволення глядачам і команді переможниці.