2: 4

Ховайло Т./ Кузнецов Д.

З перших хвилин обидві команди досить гостро атакували володіння одна одної. Голкіперам – Юрію Колодюку та Василю Фібічу – довелося добряче попрацювати, аби у дебюті поєдинку рахунок на табло не відкрився. А розбудив гру на 10-й хвилині потужний і точний вистріл прямісінько у «дев’ятку» воріт «Куража» від Максима Омеляна. Приховані лідери таблиці Суперліги з «Хорова», утім, могли й пропускати до перерви, однак зберегли лідерство завдяки Юрію Колодюку, який відбивав удари Богдана Гладуна та Геннадія Зюлькова.

Після перерви «червоно-чорні» могли не раз пропускати, однак Василь Фібіч виручав. Разом із тим, команді з Горохова вдалося зрівняти рахунок – Богдан Гладун досяг мети, пройшовши по флангу та розпечатавши голкіпера суперників ударом у падінні. Не минуло й хвилини, як «Хорів» знову вийшов уперед – шикарна комбінація «біло-синіх» довела сферу четвертого розміру до Андрія Драголюка, якому залишалося лише влучити у ворота – 2:1. Утім, суботнього вечора гравці «Куражу» продемонстрували справжній переможний дух. Спочатку помилку суперників на власну користь повернув Роман Крот, якому після контратаки треба було лише поцілити у порожні ворота. А вже за хвилину ще один випад номінальних гостей точним ударом завершив Богдан Гладун. За три хвилини до завершення гри «Хорів» пішов ва-банк, граючи у п’ять польових. Однак в одному з випадків «біло-сині» віддали м’яч Василю Фібічу, який з воріт за недосяжною для захисників траєкторією відправив «кулястого» за призначенням. Відігратися без особливого резерву номінальні господарі майданчика так і не змогли, а тому зазнали першої поразки в сезоні – 2:4.