:
5

Літвінчук Леонід, Кузьмич Ярослав, Бабич Олександр

Джафарова О./ Корпош Р.

У цьому поєдинку з початку зустрічі точилась рівна боротьба. Два колективи вичікували свого моменту для взяття воріт. Перший дійсно реальний момент мали гості в середині першої половини, але після удару Богдана Лопохи «шкіряний» влучив у стійку воріт. Відразу господарі провели свою атаку, яка виявилась вдалою, відзначився Юрій Савчишин. За мінімальної переваги господарів команди пішли на відпочинок.

На старті другої половини зустрічі Богдан Лопоха встановлює паритет у зустрічі 1-1. Після забитого команди почали грати у більш відкритий футзал. Кульмінація поєдинку стала всередині тайму, коли Юрій Савчишин робить «дубль» та знову виводить господарів вперед. Недовго трималась перевага, адже вклинився у розбірки Владислав Скулинець та встановив рівновагу у зустрічі. Ну а ще за хвилину, показав хто на паркеті господар, знову відзначається Юрій Савчишин і у його доробку «хет-трик», а його команда здобуває три залікові бали у турнірній таблиці.