7: 2

Джафарова О./ Кузнецов Д.

«Чорно-жовта» команда з Луцька також не приховує вищолігових амбіцій, тому й з перших хвилин гри проти «Колоса» почали доводити свою перевагу над опонентами. А Володимир Горохоль відкрив рахунок, завдавши точного удару після розіграшу штрафного. Уже за дві хвилини Руслан Ткачук забивав майже в порожні ворота після швидкої контратаки «Стелли», а потім лучанам вдалася гарна багатоходова комбінація, яку, випередивши голкіпера, замкнув Тарлан Гаджиєв – 3:0. «Біло-зелені» боролися як могли, попри те, що приїхали не оптимальним складом і майже без запасних, однак цих зусиль було недостатньо. До кінця тайму обидві команди встигли набрати по п’ять фолів, однак до дабл-пенальті справа так і не дійшла.

Другий тайм активніше почали гравці «Колоса». Ця активність принесла плоди – ківерчани заробили пенальті, який реалізував Павло Шмига. Утім, ближче до середини другого тайму в гру повернулася і «Стелла», а Дмитро Перванчук підловив обрізку суперників та відновив перевагу в три голи. Протягом хвилини у ворота «Колоса» також відзначилися Руслан Ткачук та Володимир Горохоль, які вирішили долю матчу. А до завершення гри команди обмінялися точними ударами Едуарда Веселухи та Олександра Правова. 7:2 – «Стелла» продовжує приємно дивувати Вищу лігу чемпіонату Волині з футзалу.