5: 1

Джафарова О. / Кузнецов Д.

Лідери чемпіонату довго не «запрягали» - уже на першій хвилині гри Олександр Драганчук переправив м’яч у сітку воріт гостей після розіграшу стандарту. Утім, до середини тайму «Мідасу» вдалося вирівняти гру. Спочатку біля воріт «Вілії» ледь не стався курйозний автогол, коли голкіпер вибив «кулястого» прямісінько у Сергія Вишневського, а потім відповідь «фіолетових» таки сталася – точний та гарний удар з-за меж карної зони вдався Антону Абрамову. Кінцівка тайму стала дуеллю воротарів обох команд: чудові шанси для взяття воріт мали як Олександр Миронюк з партнерами по «Мідасу», так і Сергій Вишневський з партнерами по «Вілії». Різниця була лиш в тому, що 92-й номер млинівської команди таки забив, використавши секундну розслабленість номінальних гостей – 2:1.

Після перерви «Вілія» продовжила свій тиск, а Василь Семенюк продовжував «тягнути» майже все з власних воріт. Утім, і він був безсилим після того, як пройшов простріл на Едуарда Хрипу, якому потрібно було лише підставити ногу на дальньому куті. У підсумку лідери чемпіонату таки довели матч до перемоги, а наприкінці поєдинку збільшили перевагу в рахунку. Сергій Вишневський оформив «дубль» в матчі, ефектно завершивши індивідуальний прохід, а Едуард Хрипа поставив своєрідну крапку. 5:1 – «Вілія» залишається єдиною командою Вищої ліги без очкових втрат.