1: 6

Ховайло Т./ Кунаков О.

Не дивлячись на номінально більш високий статус «Камаза-Агро», у перші хвилини поєдинку «червоним» було непереливки. «Динамівці» діяли швидше, агресивніше, організованіше і, як наслідок, помітно переважали суперника. Лишалося тільки забити, але саме тут і виникали проблеми - м’яч вперто не хотів йти у рамку. Моментів було більш, ніж достатньо, але підводила реалізація. Натомість господарі використали чи не першу ж нагоду – Роман Киценюк на лінії карного майданчика прийняв дальню передачу і одразу з розвороту пробив точнісінько під дальню стійку, не залишивши шансів Тарасу Латайчуку. Цей нелогічний гол дещо розладнав гру «динамівців» і ініціатива перейшла до господарів. «Камаз-Агро» провів кілька непоганих атак і міг збільшити свою перевагу, але м’яч після гарматного пострілу Дмитра Редька влучив у хрестовину. Проте, це тривало недовго, гості потрохи оговтались і незадовго до перерви змогли відігратися – невгамовний Богдан Турчик перехопив необережну передачу суперників у центрі майданчика, вийшов сам на сам з голкіпером і переграв Івана Левчука.

По перерві перебіг подій на майданчику не змінився. Але «Динамо» вдалося вже у дебюті другої половини повести у рахунку – Микола Казьмирук обігрався у «стіночку» з партнером, втік по флангу від переслідувача і відправив м’яч у сітку. «Камаз-Агро» заграв активніше, але господарям вдалося лише вирівняти гру. Так і пройшов майже весь другий тайм у рівній боротьбі практично без суттєвих загострень. До кінця поєдинку лишалося 3 хвилини і, розуміючи, що часу на порятунок гри обмаль, «камазівці» взяли тайм-аут і вирішили випробувати долю з 5-м польовим гравцем. Напевне, краще б вони цього не робили, оскільки ця спроба виявилася вкрай невдалою – «динамівці» легко перехоплювали їх передачі і без проблем відправляли «кулю» у порожні ворота суперника. До фінального свистка встигли зробити це 4 рази, довівши свою перевагу до переконливих 6:1.