2: 6

Джафарова О./ Тучкевич А.

У цьому турі зустрілись колективи, які мали в турнірній таблиці одинакову кількість залікових балів і кожен з них розумів, що ця гра за «шість» очок. З перших секунд гості взяли ініціативу у свої «ноги» та провели низку небезпечних атак. На третій хвилині господарі порушили правила біля свого карного майданчику, і після розіграшу штрафного, рахунок у зустрічі відкрив Ігор Блажиєвський. На досягнутому гості не зупинились і вже за хвилину після дотепного пасу п’ятою від Василя Власюка, в дотик Ігор Блажиєвський оформляє «дубль» у зустрічі. А ще невдовзі «ковбасники» зробили для себе чудовий гандикап завдяки Дмитру Стояновичу, який обігравши голкіпера відправив «шкіряного» у пусті ворота. Нагоду скоротити рахунок мав Іван Корчук, але після виходу сам в сам не зміг переграти воротаря. Всередині тайму гості здобули право на штрафний удар, який бездоганно виконав Сергій Федюков та зробив рахунок на табло 0:4. Лише на девятій хвилині господарі зуміли відквитати м’яч зусиллями Володимира Крупніка, який впритул розстріляв ворота. А ось останній гол у таймі видався просто дивовижним, коли на десятій хвилині Василь Власюк перекинув кіпера і рахунок став на табло 1:5, з яким команди і пішли на відпочинок.

Після забивного першого тайму, друга половина виявилась менш щедра на голи. Маючи гандикап у чотири м’ячі, гості почали вміло тримати м’яч. На вісімнадцятій хвилині після чудової атаки Василь Власюк п’ятою забиває гол-красень, який стане окрасою цього уік-енду та записує у свій актив «дубль». Все можливе і неможливе Володимир Крупнік робив як біля чужих, так і біля своїх воріт коли за три хвилини до кінця матчу вибив «кулястого» з лінії власних воріт, але як то кажуть: «один в полі не воїн». Після цього моменту господарі притисли гостей до власної рамки і за хвилину до кінця матчу Іван Корчук скоротив рахунок 2:6. Чудову нагоду відзначитись мав Віталій Полюх, але не зміг вразити пусті ворота, а фінальний свисток зафіксував на табло 2:6.