1: 1

Ховайло Т./ Кузнецов Д.

«Вотрансівці» у звітному поєдинку не втрачали час на своєрідну розкачку, і не дали диктору завершити оголошення складів обох команд – Ігор Дмитрук вже на першій хвилині гри задав їй темп реалізованим моментом. «Біло-сині» продовжували гостро атакувати, майже щоразу доводячи свої атаки до ударів по воротах, а от їх суперники почали робити серйозні «вилазки» до протилежної рамки уже ближче до перерви. І одна із них таки увінчалася успіхом – точним ударом хаос у карній зоні «Вотрансу-2» завершив Микола Митюк, а на «антракт» учасники вищолігового спектаклю пішли за рівного рахунку – 1:1.

Хід гри після перерви аж ніяк не давав повірити у те, що команди більше не заб’ють. Гравці «Мідаса» у першу чергу мають завдячувати першим набраним очкам своєму голкіперу Василю Семенюку, який у другому таймі піймав справжній кураж, постійно виручаючи після моментів Ігоря Дмитрука, Юрія Кошелинського та інших гравців другої команди «Вотрансу». Більше того, незадовго до завершення гри просто неймовірні нагоди втрачали і гравці «Мідаса», а героєм зустрічі міг ставати Олександр Миронюк, якому принести перемогу команді так і не пощастило. 1:1 – «Мідас» оговтується від невдалого початку сезону, а «Вотрансу-2» доведеться ще доводити свої «призові» амбіції у Вищій лізі.