2: 7

Ховайло Т./ Кузнецов Д.

Початок гри показав різну готовність та налаштування до неї з боку обох колективів. «Торпедівці» з перших хвилин почали високо пресингувати суперників, створюючи дуже небезпечні нагоди біля воріт Валентина Бондарєва. У підсумку, підопічні Анатолія Мищука дуже швидко сформували серйозну перевагу в рахунку, а героєм першої половини гри став Дмитро Рожко. Спочатку він після перехоплення вивів на гольову позицію Дмитра Медунецького, а потім відзначився сам. Ще за декілька хвилин у ворота «Колоса» влетів третій гол – від Володимира Сироватки, який також скористався помилкою ківерчан при виході з оборони, а довершила перший тайм гарна багатоходова комбінація, яку в дотик на швидкості завершив Антон Качина. Цей гол дійсно був вартий потрапляння до тижневих хіт-парадів, а «Торпедо» ще до перерви фактично вирішило долю матчу – 0:4.

Після перерви здавалося, що «побиття» номінальних господарів майданчика продовжиться – особливо після того, як Дмитро Медунецький оформив «дубль» та забив п’ятий м’яч у ворота «Колоса». Утім, ківерцівські футзалісти знайшли в собі сили «прокинутися», а Дмитро Чепура «розпечатав» Романа Братчика. До слова, голкіпер «Торпедо» також добряче попрацював протягом матчу, особливо у другому таймі, коли кількість ударів по його воротах значно перевищувала допустимі норми. У середині тайму гарний гол вийшов у Сергія Дорецького, який ефектно «парашутом» підловив на виході голкіпера опонентів. А до кінця гри команди обмінялися голами Назарія Левчука, який реалізував пенальті, та Олега Савчука. 2:7 – «Торпедо» повертається на переможний хід.