6: 2

Семенюк Ю./ Кунаков О.

Цей поєдинок завершував 4-й тур і всі розклади були очевидні – переможець опинявся у чільній трійці, а переможений опускався у середину турнірної таблиці. Нововолинці вкотре мали проблеми зі складом і «Рятівник» цілком логічно намагався підтримувати якомога вищий темп, сподіваючись врешті решт «заганяти» суперника. До того ж саме МНС-никам вдалося відкрити рахунок скориставшись неузгодженістю дій захисту гостей вони вискочили вдвох на Артема Гончарука і реалізували цю шикарну нагоду. Але «шахтарі» несподівано спочатку відігралися – Андрій Кобетяк пробив з дальньої дистанції і Станіслав Анісімов не встиг зреагувати, а потім і вийшли вперед після пострілу Михайла Полетія.

По перерві обидві команди замінили голкіперів: у зазвичай надійного Станіслава Анісімова гра в цей вечір не пішла, а нововолинці мусили переводити Артема Гончарука польовим, оскільки він гравець універсальний. Втім, гостям це не допомогло, вони вже помітно «підсіли» і «Рятівник» з самого початку другої половини взяв їх ворота у щільну облогу. Попервах Павло Сечинський рятував, але й він був безсилий, коли Андрій Мельник розстріляв його в притул. А в середині тайму «рятівники» вже були попереду. В кінцівці зустрічі знесилені «шахтарі» спробували піти вперед великими силами, але одразу нарвалися на контратаки, які і вирішили долю матчу остаточно. Впевнена перемога «Рятівника» 6:2 і МНС-ники продовжують дихати у спину «ТеремноХлібу».