2: 2

Семенюк Ю./ Кунаков О.

Матч обіцяв цікаве протистояння. У «Хоріві» цьогоріч підібрався напрочуд боєздатний колектив, а ковельчани, хоч і справно набирають залікові бали, але їх гра поки не справляє враження непереможної машини, яка минулого року впевнено трощила усіх опонентів. Ось і у звітному поєдинку фаворит виглядав непереконливо. По першому тайму навіть можна сказати, що номінальні господарі виглядали краще – чіткіше у передачах, надійніше у захисті і гостріше в атаці. А ще за них грав Іван Мучак. І коли м’яч потрапляв до його ніг одразу створювалась небезпека для воріт суперника. Цілком логічно, що саме він і відкрив рахунок у цьому двобої – прийнявши м’яч на лінії карного майданчика гостей одним рухом розвернувся і відтер захисника та без роздумів розстріляв у притул Дмитра Дувакіна. Ковельчан такий перебіг подій явно не влаштовував, вони почали рухатись активніше і змусили суперників помилитися у центрі майданчика. Наслідком стала швидка атака, яку завершив ударом у дальній кут Олександр Портянко. Юрій Колодюк, що вже кілька разів рятував партнерів цього вечора тут виручити не зумів. Та хорівці, як виявилося, ще не сказали свого останнього слова. За півхвилини до завершення першого тайму Іван Мучак та Віктор Чудля завели перепасовку неподалік 6-ти метрової зони ковельчан і у підсумку перший відкотив, а другий відмінним ударом з лівої поклав м’яча у дальню «дев’ятку» воріт Дмитра Дувакіна. 2:1 і команди пішли відпочивати.

По перерві почала даватися взнаки довша лава запасних гостей. «Хорів» поступово підсідав і змушений був відмовитися від активних атакувальних дій «вбиваючи» час за рахунок контролю м’яча. До того ж, «Вокар-Ковель» відігрався – м’яч після штрафного удару у виконанні Віталія Кашуби зачепив ногу гравця у стінці і полетів у лівий нижній кут воріт, тоді як Юрій Колодюк рухався у протилежному напрямку. За такого перебігу подій ініціатива перейшла до ковельчан і в останні 5 хвилин біля воріт господарів було по справжньому гаряче. Втім, цей тиск так і не отримав відображення на табло і напружене цікаве протистояння завершилося бойовою нічиєю.