:
7

Бабич Олександр, Матвіюк Роман, Борошук Олексій

Джафарова О./ Бугайчук Н.

Матчі за участі команди «Мідас» завжди переповнені неспоіванками, навіть коли в суперниках фаворити турнірних змагань такі як НФК Боратин. Розпочалася гра як і личить фавориту з атак, швидкі вибігання Олександра Мосіюка та Владислава Гаврилюка створювали труднощі захисту «Мідасу». Гол був забитий доволі швидко, активний Олександр Мосіюк був влучним. Після забитого голу «боратинцям» розвинути свій успіх ніяк не вдавалося, а гравці Мідасу намагалися чим по-швидше відігратися, можливо це і приводило до помилок в побудові власних атак, але наприкінці тайму Віталій Пшонік зумів трансформувати старання партнерів у результативний удар, 1-1 з таким рахунком команди пішли на відпочинок.

Пропущений гол наприкінці тайму заставив вже більше нервувати гравці «НФК Боратин», небезпечні підходи до воріт суперниками завершувалися не точними ударами, «мідасівці» в свою чергу вичікували на свій шанс і коли такий момент виник у Антона Абрамова він його не змарнував нанісши невідпорний удар. І кожен з вболівальників з великим очікуванням дивився на розв’язку і все сталося як в голлівудських фільмах, спочатку Роман Іваніцкій не реалізовує 10-метровий, Анатолій Подолюк справився з цим ударом, якого якраз випустили під дабл-пенальті, Боратин іде в 5 польових, Олександр Мосіюк на дальній штанзі зрівнює рахунок, «боратинці» не втрачають надію і далі продовжують грати в 5 польових. На останніх секундах в пилу боротьбі і адреналіну прикрої помилки допускає Анатолій Подолюк який покинув штрафний майданчик для вводу м’яча, фол і як наслідок дабл пенальті з 7 метрів. Олесандр Мосіюк розбіг, удар, гол. Боратин вириває перемогу.