1: 5

Джафарова О./ Бугайчук Н.

До цієї зустрічі команди в різному настрої, в минулому турі «Агромат» поступився, а «Олімпія» свою гру виграла. Натомість про цей матч можна сказати «це була зовсім історія». По перших хвилинах була відразу помітна більша емоційна зарядженість гравців «Агромату» до чого явно були не готові «Олімпіоніки», гол Артема Пашківського на старті поєдинку став логічним, далі вболівальники стали глядачами позиційної боротьби і поодиноких небезпечних атак, в яких також перевагу мали гравці в «салатових футболках», в одній з таких Вадим Семенович невідпорно пробив і оформив комфортну перевагу в 2 мячі для «Агромату». Ідентичний початок 2 тайму і все той же Артем Пашківський в дебюті від знається забитим голом, 3-0. До честі «Олімпії» команда не знітилася на невдалий хід поєдинку і зуміла відквитати один гол, Дмитро Бондарчук наніс результативний удар. Проте на більше команда з Княгинінку не спромоглася в цьому матчі, а от нестримний цього вечора Артем Пашківський оформив хет-трик. Впевнена перемога «Агромату».