3: 4

Ховайло Т./ Маціюк М.

Звітний матч мав визначити чи не головного претендента на підсумкову першу сходинку регулярної першості Третьої ліги. Принаймні, у перших двох турах обидва опоненти мали стовідсоткові показники. «З місця в кар’єр» розпочали «Воїни», а Олександр Батюк влучним ударом «запалив» на табло першу одиницю. У горохівчан особливо активним був Піві Лавіл Ньядо, який багато та швидко рухався майданчиком. Саме він і віддав шикарний гольовий пас на Богдана Хринюка, який зрівняв рахунок у матчі. Надзвичайно хороші моменти для взяття воріт обидві команди марнували як наприкінці першого, так і на початку другого тайму. А порушив «гольову мовчанку» гравець «Гранітбуду» Олександр Новаковський, який чітко реалізував дуель з Сергієм Приком. Ще за хвилину відзначився майбутній герой поєдинку – Піві Лавіл Ньядо. Інтрига у матчі таки відновилася після того, як у ворота гостей призначили пенальті, який без шансів для голкіпера пробив гравець «Волині-АТО» Володимир Робачук. «Воїни» пішли на фінальний штурм, однак на останній хвилині гри втратили м’яч, чим скористався той-таки Піві Лавіл Ньядо, який на крейсерській швидкості оббіг одразу двох суперників та ударом у порожні ворота фактично вирішив долю гри. «Дубль» у відповідь оформив і Олександр Батюк, однак на те, щоб зрівняти рахунок, у «Волині-АТО» було усього шість ігрових секунд, за які бодай відібрати м’яч у суперників було нереально. 3:4 – у одному із найцікавіших протистоянь ігрового дня перемагає «Гранітбуд», який після трьох турів одноосібно очолив таблицю Третьої ліги.