5: 3

Ховайло Т./ Кузнецов Д.

Початок матчу став справжнім «холодним душем» для юних «Хрестоносців», які воліли здобути перші очки у цьогорічному чемпіонаті. Так, уже на другій хвилині гри швидка контратака номінальних господарів майданчика завершилась влучним ударом Василя Лівака. Гравці «Волині» сміливо йшли вперед, однак протягом перших хвилин ніби забули про те, що грають не на великому полі, і раз за разом натикалися на разючі контратаки «Хоми». Тож уже до четвертої хвилини гри завдяки голам Тараса Шевченка та Івана Редька представники іспанського виробника спортивного одягу вели з розгромним рахунком – 3:0. Після третього пропущеного підопічні Володимира Фігеля заворушилися і Денис Теслюк під час виходу віч-на-віч з голкіпером відквитав один гол. Уже за дві хвилини головний бомбардир «волинян» міг забивати вдруге, однак влучив у воротаря, а добивання Романа Панасюка прилетіло точно в бокову стійку. Свого Теслюк таки досяг, ще одного разу перегравши у дуелі голкіпера «Joma-Луцьк». А під кінець тайму суперники не реалізували чудові нагоди – Василь Лівак не зумів оформити дубль, влучивши у каркас воріт, а дальній удар невтомного Теслюка потягнув кіпер.

У другому таймі юнаки «Волині» продовжили йти за «камбеком». І у середині тринадцяти хвилинки досягли свого завдяки голу Аркадія Філіпчука. Ще за хвилину Віктор Люлька змарнував чудову нагоду вивести «Хрестоносців» уперед, за що «іспанці» одразу ж покарали гостей голом Василя Лівака – 4:3. Волиняни знайшли у собі сили організувати гольову атаку у відповідь, однак епізод завершився лише апеляціями гравців «Волині» – на думку суддів, «кулястий» лінію воріт не перетнув. А на останніх хвилинах гри більш досвідчені гравці «Хоми» вирішили долю матчу, а Вадим Корень сформував остаточний рахунок зустрічі. 5:3 – господарі майданчика святкували другий поспіль успіх, а юні «Хрестоносці» поки що залишаються без набраних залікових пунктів.