1: 4

Ховайло Т./ Маціюк М.

З перших хвилин матчу на кожному сантиметрі майданчика, ширилась напружена і безкомпромісна боротьба, яка захопила глядачів.  Команди обмінювалися безліччю гольовими моментами, але надійна гра голкіперів не підводила свої команди. Лише під кінець першого тайму, сильним ударом  Олександр Міх з команди “чорних”, відкриває рахунок.

Після перерви гості заграли активніше, що призвело до швидкого забитого гола Максимом Герасимчуком. Після цього команда Акцент збільшила натиск на суперників, але “білі” стримували його.  Натомість контратаки гостей були вкрай небезпечні і дали свої плоди, про що свідчить гол Олександра Гудемчука. Кінцівка матчу була досить напружена, Акцент, як міг так проривався вперед, удари та комбінації лідера команди Володимира Третяка не дали змоги взяти ворота суперника. Натомість Татрафан ще двічі покарав під завісу матчу своїх опонентів, матч закінчується з рахунком 1:4 на користь гостей.