1: 4

Ховайло Т./ Маціюк М.

Події відразу почали розвиватися динамічно, що обіцяло глядачам не нудьгувати і бути в напрузі до фінального свистка. Вже з перших хвилин гості з Луцька взяли під контроль хід гри, своїми атаками змушували суперника помилятися. Вже на та третій хвилині у власні ворота відзначився Юрій Кулюк, а невдовзі він отримав другу жовту, що призвело до вилучення гравця. Цим скористалися “сині”, які подвоїли рахунок завдяки Анатолію Карпюку та Олександру Кривині. Господарі провели декілька атак, але так і не змогли відкрити рахунок у першому таймі.

У другому таймі КрошуЛуцьк дещо послабив тиск на суперників, намагаючись втримати перевагу за рахунок контролю м’яча, за що і був покараний гравцем оранжевих Сергієм Стецем. Остаточною крапкою в матчі став гол-красень з дальньої дистанції в дев’ятку у виконанні Андрія Наконечного. Зустріч закінчується з рахунком 1:4 на користь Лучан.