3: 4

Джаварова О./Голоскоков Д.

Колоритна «Мар’янівка» розпочала цей матч другим номером і щоразу, коли «круглий» опинявся у голкіпера, той робив довжелезний закид, як правило на Петра Пашинського, який чіплявся за м’яч і намагався розвинути атаку, або пробити «власноніж». «Рятівник» в свою чергу вдавався до позиційних розіграшів, які завершалися ударами і не раз Михайлові Баб’юку доводилося демонструвати майстерність. Зрештою Петро Пашинський таки домігся свого і гол забив, але «рятівники» майже відразу відігралися – комбінацію товаришів по команді завершив Дмитро Журавський. За секунди до перерви обидві команди обмінялися стовідсотковими можливостями для взяття воріт, але відпочивати пішли за рахунку 1:1. Перепочинок пішов на користь підопічним Сергія Магери – знову відзначився Петро Пашинський. І знову «помаранчеві» не забарилися з відповіддю – Антон Капаєв відновив паритет. А от після голу від Володимира Ренькаса Сергію Васильовичу довелося брати тайм-аут і щось пояснити своїм гравцям. На певний час це додало бадьорості «картатим» і вони змогли на певний час притиснути «рятівників» до власних воріт. Проте дубль Дмитра Журавського цей наступальний запал «Мар’янівки» дещо збив. Гол Івана Солованюка відновив інтригу і надав нових сил «червоно-білим» - останні хвилини матчу пройшли під акомпанемент вигуків Сергія Магери, що намагався підказати як краще зіграти з п’ятим польовим, але було пізно, перемогу відсвяткував «Рятівник».