4: 6

Джафарова О./ Бугайчук Н.

Ще одне протистояння з приставкою ТОП у Вищій лізі, очікувалося з неабияким інтересом, адже команди амбітні і кваліфіковані, а спрогнозувати переможця було вкрай важко. Гра почалася без розвідки, атакою на атаку, фол на фол і за стартові хвилини обидві команди мали по 2 фоли. Проте не тільки фолами запам’ятаються стартові хвилини гри а і влучним ударом Сергія Гордійчука який був найспритнішим в штрафному майданчику Торпедо що дозволило «ВіліЇ» повести у рахунку. Після пропущеного голу «торпедівці» заволоділи м’ячем, граючи в позиційній атаці, до гострих моментів справа не доходила, натомість млинівська команда раз по раз вибігала в контратаку. Наприкінці тайму лідер своєї команди Сергій Вишневський збільшив перевагу у рахунку до 2-0.

В другому таймі ситуація не змінилася, Торпедо розігрувало статично свої атаки, але на майданчику феєрив Сергій Вишневський який видав ударну 5хвилинку в якій відзначився тричі, сюди і вмістилися голи торпедівців Антона Качини  і Шамутило Ігоря. Безкомпромісна гра продовжувалася протягом усього матчу проте апогеєм матчу стала 24хвилина, яка містила авто гол,жовті картки та ще 2 результативні удари. Підсумкові 6-4, пента-трик Сергія Вишневського і гра  яка стала окрасою ігрового вікенду.