2: 5

Корпош Р./ Джафарова О.

Матч відкриття блоку Вищої ліги з футзалу у неділю випав на команди орієнтовно одного рівня. І гра показала, що битва за шість очок буде не простою. Підопічні Юрія Йоржика хотіли продовжити переможну ходу, а от «Stella» без свого лідера Віталя Міщука мріяла про перші залікові пункти. Гра більше точилася у центрі поля і, здавалося, невиразний штрафний метрів з вісімнадцяти нчого небезпечного в собі не несе. Але Дмитро Перванчук красиво зумів закрутити м’яча точно у дев’ятку. А на останній хвилині тайму Олександр Тарнавський вдало реалізував розіграш перед штрафним суперника – 0:2 на перерву.

Зі стартом другого тайму «Агромат» пішов у тотальний наступ, але одразу ледь не пропустив: необов’язкова обрізка і лише неймовірна реакція Олександра Шпарука рятує салатових від третього пропущеного м’яча. З трибун здавалося, що шкіряний та Фортуна сьогодні була не на боці Андрія Кристича і Ко – кулястий вперто не хотів залітати у ворота суперника. Проте ударна двохвилинка у виконанні Івана Богути та Артема Пашківського вирівняла цифри на табло – 2:2. Та цей недільний вечір був явно не агроматівський – Олександр Дубець зумів поцілити голкіперу поміж ніг, а сольний прохід Дмитра Перванчука по флангу ніхто не зумів спинити – 2:4. «Агромат» спробував щастя із п’ятим польовим, але натомість отримав ще один гол у виконанні кращого гравця матчу – Дмитра Перванчука.

2:5 – програна битва «Агромата» за надважливі очки, 5:2 – для «Stella», котра може з оптимізмом дивитися у майбутнє.