4: 4

Кушнірук Я./ Маціюк М.

Запеклим видався матч між дебютантами чемпіонату  та ФК “ВІЛІЯ-ДЕЖА” про що свідчить результат матчу 4:4.

З перших хвилин ініціативу в поєдинку взяли на себе представники горохівщини. Починаючи з четвертої хвилини, першим відмічається  Михайло Лисюк і  виводить свою команду вперід. Лучани не здають свої позиції і на дев’ятій хвилині, красивим і дальнім ударом Данііл Дмітрієв забиває гол зрівнюючи рахунок. Після цього моменту жага до перемоги збільшилась, команди продемонстрували кілька гострих атак і в такій напрузі закінчився перший період.

На початку другого тайму “ОГГО ТІМ” одразу розпочали з наступу, що дозволило їм забити на перших хвилинах другого тайму. Після, команди почали створювати небезпечні моменти  що призводило до забитих голів біля воріт суперників, тому рахунок змінювався мало не щохвилини. В цій гольовій феєрії до останньої секунди господарі вели з рахунком 4:3 але  лідер команди горохівчан Михайло Лисюк, дальнім ударом за  дві секунди до фінального свистка зрівнює рахунок. Нелегкою, але достойною виявилась боротьба для дебютантів показавши хороший результат.