7: 3

Джафарова О./ Кунаков О.

Поєдинок для жовто-чорних розпочався вкрай невдало, не встигла закінчитись перша хвилина, як Юрій Лоскутов вивів «Гранітбуд» уперед. А в середині першого тайму дві обрізки протягом хвилини призвели до двох голів у виконанні Олександра Марчука і катастрофічних 3:0. Гості взяли тайм-аут і вийшли з п’ятим польовим. Як не дивно, але ця авантюра ледь не призвела до успіху – невтомний Сергій Чимерис та Дмитро Якобчук звели розрив у рахунку до мінімуму і лише прикра обрізка і, як наслідок, гол у порожні ворота «смаглявого» легіонера Лавіла Ньядо Піві дозволили господарям піти на перерву за комфортної переваги у 2 м’ячі.

У другій половині гри біло-сині призвичаїлися захищатись проти чисельної більшості і діяли впевненіше, до того ж Богдан Хринюк вже в дебюті остаточно вбив інтригу, забивши вп’яте.  Глядачі побачили голи лише наприкінці поєдинку, коли у відповідь на влучний постріл Миколи Селітріннікова господарі двічі вразили порожні ворота.