4: 5

Грицак Ю./Корпош Р.

Матч трилер – по іншому і не назвеш. Так як у цьому поєдинку розвивалися події, позаздрить навіть Голівуд. Уже до п’ятої хвилини «Вотранс» задекларував за собою статус фаворита: Максим Обертас, Вадим Вознюк та Євген Котюн – запалили на табло 3:0. Здавалося, що гості із Острожця дещо розібрані, не вистачає досвіду голкіперу, команда не має тонусу… Але розслабленість номінальних господарів у кінці тайму привела до шикарного голу Богдана Мізюка та Максима Ядловського – 3:2.

Зі стартом другого тайму команд як підмінили: «Камаз-Агро» був у постійних атаках, а тепер уже «Вотранс» більше захищався. Чудову реакцію на лінії демонстрував Павло Чемерис, але на 22-й хвилині і він був безсилий, коли Максим Матвійчук буквально животом заносив м’яч у ворота – 3:3. Моментально 24 номер на 23-й хвилині вивів біло-синіх вперед – це Валентин Кривицький хвацько прийняв та пробив із розвороту. Проте облога воріт «Вотрансу» продовжилася і досвідчений Олег Юрчук замкнув простріл Леоніда Єфремова – 4:4. Вже коли до фінальної сирени залишалося 23 секунди Роман Киценюк вдало поборовся на куту майданчика та несподівано прострілив, а найспритнішим виявився Максим Матвійчук. На останній секунді поєдинку «Вотранс» мав шанс врятувати бал, але фінальна сирена зафіксувала перший непередбачуваний результат – 5:4 за Камазом, котрий у компанії Ковеля та Хоріва очолює турнірну таблицю.