:
6

Бабич Олександр, Попко Максим, Мельник Олег

Джафарова О./Бугайчук Н.

Гра команд-друзів, добре знайомих між собою колективів, проте в цьому матчі розпочинався чемпіонат і всі хотіли стартувати з перемоги. Обережний початок матчу у виконанні двох команд, супроводжувався великою кількістю довгих передач. Млинівський колектив у звичному для себе стилі використовував на позиції «стовба» Сергія Вишневського, який в одному з епізодів вміло продавив захисника і невідпорно пробив по воротах. Після пропущеного голу «Стелла» звінтила темп і небезпека почала виникати і біля воріт «Вілії». Наступний шанс для млинівського бомбардира випав на 8 хвилині зустрічі, якого Сергій не змарнував і подвоїв перевагу власної команди. «Стеллі» ніяк не вдавалося завершити влучними ударами підходи до воріт суперника, деякі з них були дуже небезпечними, проте реалізація підводила гравців в чорних футболках. А от «Вілія» навпаки більш обачніше поставилася до реалізації власних моментів, так за декілька секунд до завершення першого тайму Едуард Хрипа оформив остаточний рахунок першої половини матчу, 3-0.

На старті 2 тайму «Стелла» більшими силами пішла в атаку, і досвідченому Дмитру Перванчуку після сольного проходу вдалося пробити воротаря «Вілії» Миколу Данилюка. Інтрига в матчі відновилася, адже «пшенична» команда дещо занервувала і здавалося це могло б стати переломним моментом, але вчасно свій бомбардирський талант проявив все той же Сергій Вишневський який відновив перевагу в 3 мячі, а сам цим голом оформив хет-трик. Після цього гра пішла до закінчення. Впевнена перемога «Вілії» на старті яка окреслює свої амбіції до чемпіонства.