:
6

Горун Валерій, Смірнов Василь, Хомич Анатолій

Гайда Я./Корпош Р.

Зі стартових хвилин було видно, що команди скучили за футзальними баталіями, а тому ранні голи нікого не дивували. Уже на другій хвилині Олександр Міх завершив комбінацію парнерів на дальній штанзі. А Ігор Кулюк лише пристрілювався: спочатку влучив у каркас, а на 8-й хвилині змусив капітулювати Юрія Уманця – 1:1. За свого голкіпера одразу ж вступився Веніамін Захарчук – знову завершивши комбінацію на дальній стійці – 2:1.

Після перерви був бенефіс легенди клубу Володимира Третяка. Спочатку він завершив класичну футзальну контратаку – 3:1, допоміг оформити дубль Олександру Міху – 4:1, оформив і свій сольним проходом – 5:1, а на останній хвилині довів лік своїм голам до хет-трика. У перерві між голами Володимира Дмитро Стець класним ударом реалізував штрафний – 6:2. Усе тільки починається…