2: 1

Гайда Я./Корпош Р.

Стара відновлена команда екзаменувала молоду зміну футбольного клубу області і, незважаючи на досвід, молоді гравці добряче змусили попотіти суперника. М’яч метався по усьому майданчику і влучнішими виявився Віталій Корець із «Любарта» - 1:0. До завершення тайму більше відзначитися не вдалося нікому.

Після перерви молоді волиняни заграли ще активніше і у всю свою майстерність довелося демонструвати Віктору Куряті – сейв за сейвом, але гол таки назріва. На 22-й хвилині Володимир Теслюк не зумів переграти голкіпера із шестиметрової позначки, але за хвилину розіграш з кутового таки привів до голу Володимира – 1:1. І коли у же матч рухався до завершення, а на табло йши останні секунди молодість та недосвідченість дали збій. У непотрібному моменті захисники зберегли м’яч у полі і Роман Лук’янюк холоднокровно розібрався із голкіпером. 1:2 – досвід переміг молодість!