6: 2

Орлов В./Голоскоков С.

На долю «Бережанки» у стартовому поєдинку сезону випала місія з перевірки дебютанта  обласних змагань на фахову відповідність. Проте роль суворого екзаменатора «бордовим» явно не подобалася. Так само, як і горохівському клубу другорядні позиції були не до смаку. СК «Горохів-Юніор» під пильним оком легенди вітчизняного футзалу Віталія Герасимюка впевнено захищалися та по спортивному нагло атакували господарів, припустившися лише однієї помилки на 6-й хвилині, коли пропустили гол після удару Олега Кривенького. Решта подій першого тайму відбувалася у повільному темпі і крім бажання «покемарити» не викликала.

Все саме цікаве команди відклали на другий тайм, в якому хоча б гольових подій суттєво збільшилося. По два дублі в горохівсько-районному дербі оформили Вахтанг Машава з «Бережанки» та «юніорівець» Максим Хвищун. А загальний підсумок не надто видовищного поєдинку – 6:2.