4: 5

Орлов В./Тучкевич А.

З перших хвилин було видно, що гості рішуче налаштовані на перемогу. Три швидких голи у виконанні Романа Поліщука,  Дмитра Демчука та Назарія Стебельського і на табло 0:3. Футзалісти з Цуманя оговталивь від провального старту поєдинку і почали відігруватись. Швикий Олександр Музика забиває на дев’ятій хвилині, а ще за хвилину Сергій Ховайло скорочує рахунок до мінімуму. Наприкінці першого тайму дубль оформив Назарія Стебельський, зробивши рахунок 2:4, з яким команди пішли на відпочинок.

У другій половині зустрічі, точилась рівна боротьба до двадцятої хвилини, на якій господарі забили двічі і встановили рівновагу. Вже здавалось, що матч закінчиться у нічию, але енергійний Володимир Нечай все таки приносить «KSL» перемогу.