:
4

Хомич Анатолій/Лойко Павло/Джафарова Олександра/Журибіда Віктор

Джафарова Олександра/Журибіда Віктор

У фінальному матчі за Кубок Прогресу зустрічались бронзовий призер Другої ліги та чемпіон Третьої. Досить обережно розпочали гру обидва клуби. Після комбінованих атак гравці обох команд миттєво повертались до захисту власних воріт. Тож виходити на вигідні ударні позиції форвардам було нелегко. Перехоплення на 5-й хвилині футзалістами «Локі» завершилось виходом двох нападників проти одного захисника. Та остання передача була неточною, і рахунок залишився нульовим. Затяжна атака вишківчан на 7-й хвилині завершилась трьома ударами по воротах – відмінна гра Дмитра Притулюка залишила його ворота «сухими». Загалом гра у першому таймі проходила зі змінним успіхом. А гол у ворота «Вишкова» від Сергія Шостака  залетів лише на 12-й хвилині! Кінцівка ж тайму пройшла у досить спокійному руслі. Команди почергово обмінялись на право однохвилинного відпочинку. А тайм так і завершився мінімальною перевагою «Локі» – 0:1.

Ударом у «дев’ятку» від «Вишкова» та відмінним сейвом Дмитра Притулюка уже на 29-й секунді розпочався другий тайм. І практично після цього моменту розпочалась жорстка боротьба за домінуючі позиції на майданчику. На 16-й хвилині в пасиві обох клубів були уже три «гірчичники». Винятком силової боротьби стала 17-та хвилина: чудову комбінацію в один дотик з власного карного розпочав Дмитро Медунецький, а завершив голом Артем Назарчук – 0:2! Проте здаватись вишківчани не збирались. Їхні гострі контрвипади досить часто завершувались небезпечними ударами по воротах, де на заваді були якщо не захисники, то воротар «Локі». Практично з 20-ї хвилини для порятунку гри номінальні господарі розпочинали свої атаки з п’ятьма польовими. І за три хвилини до фінальної сирени Захар Возняк один м’яч відіграв – 1:2. А от 25-та хвилина стала щасливою для «Локі» - в порожні ворота забив Олександр Шитов – 1:3! Та це був ще не останній гол у грі: за 38 секунд до її завершення остаточний рахунок 2:3 встановив Юрій Лобанов. Саме така перемога до золотих медалей у регулярному чемпіонаті Третьої ліги сезону 2023/2024 рр. додала для ФК «Локі» ще й трофей у вигляді Кубка Прогресу, що говорить про досить вдалий сезон для ФК «Локі»!

Найкращий гравець матчу: Олександр Шитов (Локі)