:
7

Попко Максим/Хомич Анатолій|Джафарова Олександра

Джафарова Олександра/Журибіда Віктор

Перемігши у першому фінальному матчі за абсолютне чемпіонство серед першолігових клубів, ФК «Володимирівка-Ветеран» вийшов на гру-відповідь у якості фаворита. Практично без розвідки розпочали команди другий фінал. І уже на перших секундах номінальним господарям довелось фолити в центрі майданчика, аби ціною жовтої картки зірвати перспективну атаку «Крошу». Згодом від гостей не забарився і перший прицільний удар Костянтина Вознюка, який вдало парирував воротар. А от 5-та хвилина для «Володимирівки» стала результативною – рахунок відкрив Петро Шелест – 1:0. Навіть за такого перебігу подій, де за сумою двох матчів гості уже поступались 0:3, їх атаки нагадували про наміри боротися за трофей до кінця. І на 8-й хвилині Павло Балас рахунок зрівняв – 1:1. Силова боротьба продовжувалась і надалі. На 9-й хвилині суперники обмінялись гольовими моментами, де два удари від «Крошу» парирував воротар, а контрвипад «Володимирівки» ледь не завершився зрізкою та автоголом для гостей. Кінцівка тайму пройшла у більш спокійному руслі, адже за дві хвилини до його завершення гості уже награли на п’ять фолів. Та незважаючи на те, що відзначитись ще могли обидві команди, перша половина так і завершилась нічиєю.

Атакою «Володимирівки» та фолом «Крошу» уже на 20-й секунді розпочався другий тайм. Ледь не святкували взяття воріт футзалісти «Крошу» на 18-й хвилині – воротар зафіксував м’яч на лінії воріт. Після цього послідував миттєвий контрвипад, і другий гол за «Володимирівку» забив Михайло Устяк – 2:1. Безкомпромісна боротьба продовжувалась і надалі. Високий темп гри зі значною кількістю гольових моментів – саме таку боротьбу спостерігали глядачі протягом усього другого тайму. Лише за декілька хвилин до фінальної сирени проглядалась певна втома за футзалістами обох команд. І виражалось це, в першу чергу, необов’язковими втратами м’яча та поспішними ударами по воротах. Задля порятунку матчу за 4 хвилини до його завершення гості вдались до гри з п'ятьма польовими гравцями. І перша ж атака завершилась голом Дениса Карпюка, який засвітив на табло 2:2. Після пропущенного голу з п'ятьма польовими у відповідь заграли господарі. Проте на 29-й хвилині Костянтин Вознюк забив третій гол, який подарував неабияку надію на порятунок двобою та переведення гри у післяматчеві пенальті. Та за 37 секунд до фінальної сирени голом Віктор Воробей остаточно перекреслив надію «Крошу» та встановив нічийний рахунок 3:3, який став переможним у здобутті кубка за Абсолютне чемпіонство серед клубів Першої ліги!

Найкращий гравець матчу: Михайло Сомик (Володимирівка Ветеран)